Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
jakelina
9. jún 2012
@aduskatt udělané v malování 😉
aduskatt
9. jún 2012
@jakelina ja som si to vypocitala zo vzorca🙂.......sikulka si
jakelina
9. jún 2012
@aduskatt já jsem to zaokrouhlila, taky jsem počítala a malovala. 😃 😃 😃
aduskatt
9. jún 2012
@jakelina ja mam ten vzorec v hlave, tak som to napraskala do kalkulacky a o pol minuty vysledok🙂)a s tymi mojimi presnejsimi cislami by sa to tazko pieklo:-))ale po zaokruhleni mam to co ty🙂...malovat neviem.este ze mi zatial nevyfucala cela matika z hlavy🙂
pristela
9. jún 2012
moje nervy baby, neblaznite, matika!!!! vsak na toto mi ani ten šampus co tu mam nevystaci!!!! a opustam diskusiu 😞 prosto rožtek ku kraju do stredu a hotoffka 😃 😃 😃 😃
anibas
9. jún 2012
@pristela burizonky !!!! 😃 😃
aduskatt
9. jún 2012
@pristela sak to jo, len nas zaujimalo, preco v tom linku tvrdia, ze to musi byt tak🙂.a nA NIC SME NEPRISLI🙂)
pristela
9. jún 2012
@aduskatt sa musite moc nudit 8-( 8-( 😃 😃
aduskatt
9. jún 2012
@pristela ja som s tym nedosla🙂) mna len zacalo silno zaujimat, preco to na tej stranke tvrdia........🙂ale nenudim sa, citam konika🙂 a cakam, kym sa vrati poloviciak z prace a hadam si aj cerveneho vina dame🙂
pristela
9. jún 2012
@aduskatt nuz keby si bola bližšoo :-p ja uz dnes nieco musela otvorit bo vlasy mi dupkom stáli !! aj tak skoda , ze ste vsetky tak dalako ]-(
ozaj češky , ak ste niektora od Moravy mozme dat stretko o dva tyzdne tam cválam a moooc sa teším 😃
aduskatt
9. jún 2012
@pristela ja si otvaram malokedy, a teraz mal manzo este aj dlho lieky, tak sme nepili, naposledy hadam kedysi v marci...ale uz nema a zajtra nejde do prace, tak si dnes dame🙂...musim ho na veceru dobre nachovat, aby si dal🙂
aduskatt
9. jún 2012
@pristela no, ved sme tu prozoliezane kade tade🙂
aduskatt
9. jún 2012
@pristela budem na teba mysliet pri tom vine🙂
jakelina
9. jún 2012
@pristela a kam jedeš???????????Myslím místo, alespoň přibližně.
pristela
9. jún 2012
@aduskatt joj , ja nepijem vobec, iba ked som s holkami niekde kde sa tancuje a to je teda raz za pol roka 😞 😞 ale dnes to bola od mojho uz posledna kvapka , u nas nepije nik ani mne to nechuti 😞
@jakelina Slavkov u Brna idem tam za super holkou , dlllho som ju nevidela, bola raz na mojom kurze , no "laska" na prvy pohlad 😃 😃 😃 😃 ževraj ma navlece do kroja a dnes utrusila nenapadne ze nech dojdem skor lebo treba nacvicit nastup a pochod =-) =-) =-) =-) tak som až brblava ostala =-) =-) =-)
aduskatt
9. jún 2012
@pristela u nas sa pije asi tak, ze flasu cerveneho vina pijeme dvaja tri dni🙂) a otvorime si mozno tak trikrat do roka🙂
aduskatt
9. jún 2012
@pristela moj je viac v robote ako doma, tak zatial poslednu kvapku este nedal🙂
pristela
9. jún 2012
@aduskatt no my mame obaja pracu doma :-p
mates22
9. jún 2012
@dadka212 ty jsou krásný 🙂, housenku si s dovolením uložím, hrozně se mi líbí a hlavně může bejt každej dort jinej.................
mima1311
9. jún 2012
Caute , za ako sa hodi ked niekto drzi hubu ? tot moj pripad , ale uz som si zobrala ponaucenie ...objavila som u nas novy obchodik , kde maju aj cukros potreby a pomocky ...boli tam kostice , kupila si ich tam kolegynka za 1,90 :-o eura cely balicek , kym som dobehla ja , uz nebolo ]-( , tak tam do tetusky hudiem , ci este na ne pojdu a kedy asi ze to je super cena atd , atd ...v dohodnuty termin dojdem , kostice mali 🙂 a pozrem na cenu a :-o :-o :-o 3,90 ]-( ]-( ]-( no darmo , zarabat treba na blbosti ineho :-p 😃 😃 😃 ....kupila som aj tak , mali tam toho spustu - vselicoho , len ci do materskej tam este nieco ostane ...
danciacik
9. jún 2012
@anibas tie dezertíky sú perfektné čo si tam dávala? Urobila by som deckám nech majú radosť.
aduskatt
9. jún 2012
@pristela no, to by u nas neslo, moj nemoze tu pracu robit doma..........a ja by som aj, len neviem, co:-)
jakelina
9. jún 2012
@pristela tak to mám trochu z ruky a jsme pozvaní na narozeniny synovcovi. Navíc ty máš svůj program, tak si to tam užiješ. 😃 😃 Až pojedeš někam na jih Polska nebo na sever Moravy, tak to budu mít za rohem a ráda bych tě viděla.
pristela
9. jún 2012
@aduskatt ved torticky peč, postav si zvlast vyrobnicku pec obycajske potiahnute torty +capni na ne zive kvety , hodis big sumu a mas vystarano 😃 😃 😃
aduskatt
9. jún 2012
@pristela sak ale volnu zivnost mi nedaju na pecenie😞 a vyrobnicku si tu v byte nepostavim😞.alebo budem davat zive kvety na torty a tvrdit, ze to su kvetinace🙂))
1katuska73
9. jún 2012
@lussy23 dakujem, TY na nikoho nezabudnes si veeeeelmi zlataaaa.
lokalistin
9. jún 2012
@larah ja som robila to velke srdce,ze som dala stvorec a kruh a este sa mi to srdce viacej paci ako z formy
dadka212
9. jún 2012
@mates22 dakujem 🙂 ja už tie húsenice robím ako na bežiacom páse 😃 kludne ulož x-)
jakelina
9. jún 2012
@dadka212 taky se mi moc líbí, v jak velkých miskách to pečeš??? A víc najednou nebo po jedné???
lokalistin
9. jún 2012
@pristela uplne nadherna ja sa chystam na krabicu v utorok trochu sa jej bojim =-)

Začni písať odpoveď...

Odošli