Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

heresta
26. máj 2010

Ahoj omlouvám se že vám sem lezu ale nemate některá z vás recept na marcipán?? Chtěla bych naky osvedceny 🙂 moc vám předem děkuju

bianca
26. máj 2010

hoojte decka.Dnes euforujem.Dosli mi nove pomocky vydrazene tak som zvedava ci niekedy pouzijem.A este som si dnes zasla k nam do dom.potrieb a mali tam plno foriem na korpus za 10 ecka.POjdem si kupit spojene srdcia a dievcatko.Hrozne sa tesim lebo mali 6hran.

dm1
26. máj 2010

alex ja mam na podobne papucky sablonku tu je:

lenka.pav
26. máj 2010

dm, super su, mozes mi to prosim ta poslat do ip alebo na mail? dakuem!!!!

dm1
26. máj 2010

leni jasne! len cez IP sa nedaju fotky posielat tak daj mail do IP a poslem

zdenallicka
26. máj 2010

Dm, posli to i mne, prosim...🙂

zdenalicka@seznam.cz

Dekuji...🙂

dm1
26. máj 2010

zdenallicka poslane 😉

henikav
26. máj 2010

ahojte, tak ja nejako nestiham, bola som v skole a hned po prichode som piekla tortu, teraz som dokoncila, uz si pre nu aj boli, dufam ze budu spokojni 😉

hejdita
26. máj 2010

ahoj dm prosiiim aj mne moj je hejdita@seznam.cz dakujem 🙂

a mam dopecenu tortu k promociam ale odfotim ju az bude na podnose co sa ponesie pretoze tam este musim dorobyt spodnu listu takovu tu vytlacanu do musle a nechcem riskovat ze to nejako zmrvim a zajtra idem na dalsiu tortu som zvedava ako sa mi podari 🙂

dobru noc 😉

zdenallicka
27. máj 2010

Dekuji, Dm... 😵

zdenallicka
27. máj 2010

A ja dnes pecu neco podobneho.. 🙂
Ma mit kolem 5kg, tak se asi zapotim...🙂 Budu delat mantinely z masla, pac chteji slehackove kremy, tak musim nekde najit cukrarsky pytlik...😀
Takze - peceni zdar, zdar, zdar!!! Rozchod! 😀

vinka
27. máj 2010

Ahojte baby.Heresta ja nerobím s marcipánu ale s cukríkami haribo 😉 A recept je na prvej strane 😉 Ale možno ti niektorá baba poradí. 😉 Joj som vyberala chlieb s pekárnika a som si popálila ruku.Bože to štípe. ☹ ☹ A predomnou tolko roboty ☹ ☹

petusko
27. máj 2010

ahojte, kocky a tie haribo rubino, tie ruzove, ked sa umyju, tak zostanu biele? 😕

hejdita
27. máj 2010

ano... 😉

henikav
27. máj 2010

moja prva svadobna 😉

petusko
27. máj 2010

hejdita, dakujeeeem, super mi to pomoze 🙂
henikav, nadherna! 😉 ja zajtra idem piect na to prijimanie a o tyzden na svadbu... uz sa mi aj sniva s tym 😅 😀

henikav
27. máj 2010

dakujem petusko. No u mna to bola nocna mora, pretoze mi kolegyna poslala len sms a nevedela som aku si predstavuje, len ze pre 30 osob, tak som si urobila podla seba. A ty mas nieco vyhliadnute, podla coho budes robit???
Ja som bola inac par dni prec, tak som Vas ani velmi nestihala citat

petusko
27. máj 2010

no bude to pre kamaratku, ide na svadbu, tak sme uz nieco vybrali, ma to byt do fialova, okruhla a jednoducho ozdobena, tak to dufam zvladnem. 😅

henikav
27. máj 2010

aha, tak to budem drzat palce. Ja som tiez narobila povodne kopu kvietkov, listockov..... a nakoniec sa mi to zdalo uz dost plne s 3ma kvietkami a tou krabickou na obrucky, nepacia sa mi velmi preplacane torty.

bzucinka2
27. máj 2010

jeeeeeeeeeej baby krasne torticky 🙂 a super nakres na tenisky, uz som si ho stiahla 😉 dakujem

vinka
27. máj 2010

Heni máš novú fotku? 😕 Ani som ťa nespoznala 😀 😀 No krásna je.Tú škatulku si vyrobila?No ja mám obe potiahnuté.Ešte ozdobiť 😉 Ale to už bude snád malina 😀 😀 Ja sa toho poťahovania bojím stále 😀 😀

henikav
27. máj 2010

dakujem vinka, mam aj novy nick, lebo ten druhy bol na ceskej stranke zalozeny a tak som nemala fotoblog. Skatulku som robila z MMF, bolo to jednoduhsie ako som si myslela, bola hotova za 5 minut 😉

martinex
27. máj 2010

baby mne je tak smutno, ja nemam ziadne pecenie na tento vikend..Normalne mi to chyba 😕 Tusim som zavisla 😅

Inak kraasne torty, heni ta svadobna je super 😉

janka33
27. máj 2010

zdravim mile cukrarky 😉
potrebovala by som poradit,vlastne sa opytat,ci nemate niektora skusenost s polevou z jojo cukrikov-gumenych macikov?

henikav
27. máj 2010

dakujem Martinex, ja uz budem asi piect len v lete, lebo teraz nebudem stihat, za chvilku mam skusky, ale potom sa chystam na torticku v tvare nasho noveho domu

nikanika28
27. máj 2010

janka, mame 😉 😀

nikanika28
27. máj 2010

ja robievam...nie som teda cukrarka, ale par torticiek uz mam za sebou a robim len z cukrikov...aj potahovku aj ozdoby ..

nikanika28
27. máj 2010

henika, krasna torticka ...jednoducha, krasna 😵 😵

henikav
27. máj 2010

nika a ako robis tu polevu??

nikanika28
27. máj 2010

jaaaj polevu? tak polevu teda ee-ee 😅 ..myslela som potahovku 😅 🤐