Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
jakelina
15. jún 2012
@janula.h ta je parádní, kolik vážila, jak máš velké ty čtverce??,Děkuji.
janula.h
15. jún 2012
@jakelina ďakujeeeeem vážila 5 kg a štvorce sú 25x 25 🙂
eliska22
15. jún 2012
pridávam svoje včerajšie a dnešné a tento víkend žiaden odpočinok, už dnes idem modelovať, aby som to stihla všetko :-p :-p :-p
katulkaaaaaa
15. jún 2012
netradicna so smoulinkou pre 17tku a kytica pre zenu k 70tke
jakelina
15. jún 2012
@janula.h děkuju, vypadá to moc hezky, takhle to spojit. To je pro sourozence nebo dvojčátka???
pipka
15. jún 2012
@mamina1978 co sa pubertakom nepaci? :-p ved tie mysky su kraasne x-) kiez by sa mne take podarili vymodelovat 😉
tiez sa chystam na syrovo-myšaciu tortu...no sama som zvedava, co z toho vzíde? =-) :-N :-N

neboj, moja mala "odbornicka" mi tu povedala, ze su nadherne a aj ona take "SCE" 😉 😃 😃 😃
janula.h
15. jún 2012
@jakelina je to pre sestry 🙂 jedna má 7 a jedna 3 a každá má svoj vkus 🙂 aj tá sukňa mi moc nesedí (fialová) ale tak taká bola žiadosť že musí byť 😃
jakelina
15. jún 2012
@eliska22
@katulkaaaaaa krásné dortíky, šikulky jste 😉
jakelina
15. jún 2012
@janula.h teď se na to znovu dívám a vidím tam ten věk, sedm a tři roky 😃 😃 😃 Předtím jsem si všimla jenom jmen, tak se omlouvám, že se ptám tak blbě. :-p 😃 :-p
katulkaaaaaa
15. jún 2012
@mamina1978 misky su kraaasne!!!
@janula.h nadherne!!!
eliska22
15. jún 2012
@jakelina díky ti šikulka 😉
janula.h
15. jún 2012
č.2 🙂
eliska22
15. jún 2012
@pristela aj aj som to celé čítala na začiatku a tiež som sa nepýtala nič, až potom som ukázala môj prvý výsledok 😃 😃 😃 tiež som si všetko najrpv naštudovala, zobrala pero, zošítok a všetko zapisovala :-p
aduskatt
15. jún 2012
@eliska22 aj ja mam na to zosiiit🙂
iwulka23
15. jún 2012
aj som si pri nej porevala 😞 no jedno viem isto..už nikdy nebudem piecť na svadbu na ktoru pojdem aj JA!!! ...ved ani spať nebudem...čo povedia..a ja to buem počuuuuť..moje nervy 😃
jajavany
15. jún 2012
@iwulka23 naaadhera
anibas
15. jún 2012
@janula.h Jani náááádherné !! x-) x-) x-) x-)
anibas
15. jún 2012
@adrika202 krásna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
adrika202
15. jún 2012
a ešte muffinky pre tú istú oslavenkynu ,pre ktoru je torta s gulou 🙂
dm1
15. jún 2012
@aduskatt ja si vzdy zarobim ako je v postupe na TOM na 3 lyzicky roztopenej cery 6 zarovnanych lyziciek cukru ale vzdy ked to zarobim este potom pridavam od oka cery aby to bolo take akurat tak neporadim 😞 . ono to mas aj tak jedno lebo ono to tuhne a meni konzistenciu. Skus si to mimo torty a ked bude OK sup skusit na ostro 😎
pristela
15. jún 2012
@aduskatt ja som prvy krat zarabala ako @dm1 Danka 😉 ale veeela mi zostalo, kedze ja to na tak uuuplne tenulilinko natieram, tak už dva krat som zarabala len tak od oka 😉 a ceru ja neroztápam - kto by sa s tym tolko piplal, este aj roztapať :-p
aduskatt
15. jún 2012
@dm1
@pristela diky zenusky, tak to nejak odhadnem🙂 som zvedava, ako sa to bude spravat a mazat na torte
aduskatt
15. jún 2012
@pristela
@dm1 ako to vlastne na tej torte vyzera?.to tam stuhne, alebo to bude makke? teda vyzor viem, samozrejme🙂) len vlastnosti ma zaujimaju
jania023
15. jún 2012
Ahoj neviete mi povedat ktora davala fotku torticky z scroll setom-sablony?potrebujem vzor..bolo to pred niekolkymi mesiacmi
mishulle
15. jún 2012
holky prosím, nemáte někdo zkušenost s tímto
http://www.cukrarskepotreby.cz/cz/produkt/dorto...
musím vyztužovat, když budu dělat patrový s tímto platem s ostny?
luciahromadkova
15. jún 2012
prosim radu ako plnite korpus ak tam chcete dať aj ovocie? date najskor ovocie a potom krem? alebo krem a potom ovocie, alebo krem ovocie a zas krem? za radu dakujem. 🙂
jakelina
15. jún 2012
@luciahromadkova krém, zatlačím ovoce a pak to zarovnám a ještě třeba trochu krému přidám.
jakelina
15. jún 2012
@jania023 vůbec nevím co to je?? :-o :-o :-o
luciahromadkova
15. jún 2012
@jakelina dakujem 🙂
zuziq
15. jún 2012
@jania023 ty asi myslis stencils...? tych tu bolo za posledny cas niekolko =-)

Začni písať odpoveď...

Odošli