Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

stankapk
18. jún 2012

@anibas nie :( nechalala som si len ten plastovy, ten papierovy som zahodila. @dm1 - urcite ho budem este pozerat, oni nam do schranky hadzu letaky ze pridu na dva dni, tak potom zas pozriem. fakt mali veeelmi lacne aj vykrajovacky - po tri kusy od 1-2 eur. inspirovala som sa @heni79 ked isla na wc-ko 😀

lifinka
18. jún 2012

@ajka82 děkuji 🙂

jjeanny
18. jún 2012

Ahojte, hladam cukrarku ( narodeninova dvojtorta pre deti ) z Kosic . Piste prosim IP . DAKUJEM

lifinka
18. jún 2012

@vecernicci
@lamps
@daducha
@retuna
@aduskatt
@janula.h

tak holky ještě k tomu logu, samo, že na FB už komunikují zúčastnění a jedna paní píše:
Vypdaá super 🙂 !!! Muselo být dost náročné trefit tvar loga estránek 🙂

mizulienka
18. jún 2012

@dm1 ano, myslim, ze tam to je, ajmy povacsine cez vikend, ak pojdeme aj cez tyzden, dam ti vediet, a kupim ti, ak budes chciet.

@levandulka3 mne sa lepsie farbi tymi sugarflair farbami, ale dakujem za tip 😉

aduskatt
18. jún 2012

@lifinka taK hadam si to mlady muz uvedomi......

vecernicci
18. jún 2012

@dm1 já myslím, že má na Slovensko s dobírkou poštovný 250 kč 😉

dm1
18. jún 2012

@mariann2 aha co som nasla len je to dost velke http://www.e-vytvarnepotreby.sk/malovany_svet/e...

dm1
18. jún 2012

@mizulienka diky za ochotu 😵

mariann2
18. jún 2012

@dm1 ďakujem, ale naozaj je to dosť veľké, ale zato krásne a lacnééé

dm1
18. jún 2012

@mariann2 kukni tie druhe co som dala tam ma cely ten harok 20x15 takze je to ovela mensie

mariann2
18. jún 2012

@dm1 tie druhé by boli super, len je to zase z česka

mizulienka
18. jún 2012

@dm1 nie je problem 😉

baby, co myslite, tie ivkine torticky co su, myslite, ze oni tam maju nejakeho umeleckeho sochara zamestnaneho??? sak to je neskutocne take torty 😕 😕 😕
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=32599716...

ktovie, kolko berie za kg...asi nie 10eur 😀 😀 😝

lifinka
18. jún 2012

@reruna🙂 jsem si špatně zapamatovala přezdívku.-) omlouvám se 🙂

reruna
18. jún 2012

@lifinka nevadí 😉

reruna
18. jún 2012

@mizulienka parádní dorty tam má! ty figurky jsou fakt z hmoty?

dm1
18. jún 2012

@mizulienka tie su super ju vtedy vylucili zo sutaze na TOM aj ked vyhrala s krtinovou tortou lebo bolo halo ze tam ma 2 foto ale vraj na stranke niesu len jej torty ale jej priatel rovnako krasne pecie a zdobi 😝

dm1
18. jún 2012

@mariann2 aha co som nasla na slovenskej stranke 🙂 http://www.drevenadolina.sk/product.php?id_prod...

mizulienka
18. jún 2012

@dm1 ano pamatam si to 😉
a myslis, ze on je taky zdatny, ze robi tieto krasne torty? ci to ona?? 😕

aduskatt
18. jún 2012

babyyyy, smyka sa mi ruza zo sparatka....to z PDT specialky sa neda modelovat?☹ som preave prisla o posledny zbytok nervov....a odteraz uz iba smartflex

dm1
18. jún 2012

@mizulienka no ja neviem ona vtedy hovorila ze obaja rovnako ale mne to pride rovnaky rukopis tak neviem.ale kazdopadne nech to robil kto chcel je to prekrasne 😵

dm1
18. jún 2012

@aduskatt ako smyka? da sa modelovat aj zo specialky v pohode. urobila si si predtym na sparatko kuzel? ten treba nechat trosku zatvrdnut

aduskatt
18. jún 2012

@dm1 no jasne....aj s prvym lupenom, teraz som tam dala prve kolecko lupienkov a cele to spalo............som na nervy z toho..........tak to teraz len tak susim bez sparatka a na tie dalsie dve sa mi ani nechce.........asi miesto vody zalepim lepidlom a zrejme pockam do vecera kym budem robit tie dalsie

luciahromadkova
18. jún 2012

@reruna dakujem

mbrazd
18. jún 2012

zdravím vás, maminy-odborníčky 🙂 jednu otázku sa vás chcem spýtat: môžem dať jedlý obrázok na tiramisu? nebude vadit podklad? dakujem

aduskatt
18. jún 2012

@mbrazd asi sa ti obrazok zvlni☹

katka1981
18. jún 2012

kocky prosim vas poslite mi prosim do IP jednoduchy a hlavne chutny recept na piskotove cesto, svoj neviem najst, dakujem

mima595
18. jún 2012

kocky, tak tu je moj kosik s hubami, co ste mi radili minuly tyzden...
vyplet som nerobila, lebo sa mi zdalo, že aj ta podložka može byt a huby sa mi robili prekvapujuco dost lahko a nato, že že ja rozoznam iba kuriatka, eda som hubovonegramotna, som vraj vyrobila vela typov a celkom presne 😀 😀

ajka82
18. jún 2012

@aduskatt kluuud, skus este raz a nechaj kuzel dlhsie... ja od vcera vyrabam yo-yo a stale ked ho postavim, tak z druhu sa stava polkruh 🙄 tak neviem ci ho nenecham lezat na torte...a to robim so smartflefom 😉 a najlepsie sa v tomto teple robi hned rano pri otvorenom okne 😝