Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mizulienka
20. jún 2012

@jakelina dakujem Majka, vyskusam 😉

sisix
20. jún 2012

Holky diky. 🙂 pokud se povede, kluk bude nadseny.

miruska76
20. jún 2012

@reruna no co uz, ale dakujem za radu, nabuduce urcite vyskusam 🙂

vlada111
20. jún 2012

@mizulienka Luci budeš ju mať asi mäkkú jak fras, Ja neznášam ten lepavý na čierno zafarbený Smartflex. Ja pridávam tmavé kakao, potom je to trochu suchšie.

mizulienka
20. jún 2012

@vlada111 ved to, to je o nico taka lepkavina, ved preto sa boji, ako sa to bude potahovat...skusim do toho ete pridat kakao mozno troska preschne.

dadka212
20. jún 2012

@mizulienka ja som do čierneho smartflexu zapracovala solamyl a ako som vyvalkala nechala som chvílku na podložke odpočinúť a potom som potiahla a išlo to fajn 😉

mizulienka
20. jún 2012

@dadka212 aha vidis, dalsi tip, dakujem krasne 😉

mishulle
20. jún 2012

holky co když si dort dnes večer naplním a zítra potáhnu a ozdobím, vydrží mi v lednici do sobotní oslavy? chtěla jsemzdobit až v pátek, ale to tu bude hodně lidí a něměla bych klid

nikulqa
20. jún 2012

@jakelina pekna torticka, nieco podobne idem robit o tyzden manzelovi na narodeniny...

maya30
20. jún 2012

ahojte dievcata, idem si po radu, o tyzden robim svadobnu - prve 2 poschodia...je dost vycackana a mam obavu ako tam tie masle a zavoje po bokoch uchytit...nasla som nejaku plastovu sablonu, myslim ze by to bolo jednoduchsie, neviem sa rozhodnut ci zainvestovat, co myslite ? http://www.cakedecorations.eu/cakedesign/eshop/...

dm1
20. jún 2012

@maya30 skoda ze ides robit spodne lebo prave tie vrchne 3 su krajsie 😝. podla mna to mas zbytocne tie volaniky idu lahko zalezi len na tebe ono cas ti to usetri

aduskatt
20. jún 2012

@mishulle myslim, ze vydrzi🙂

simasa
20. jún 2012

Babule vsetkym Vam velmi pekne dakujem za pochvalu, nemohla som skor, nakolko mi mala "utopila" pocitac. Poliala ho vodou a ja sice nechapem, ako je to mozne, ale podarilo sa mu to rozchodit - chudacik moj 😀

aduskatt
20. jún 2012

@simasa asi v tom teple uschol🙂

simasa
20. jún 2012

@aduskatt Len ja som sa bala, ze to bude zalepene, lebo to bola sladka voda. Normalne nechapem...

dadka212
20. jún 2012

@mizulienka nie je začo, mne sa nepáči na kakau, že to zmení chuť poťahovky, mne to chutí potom ako vracanica, sorry za výraz ale je to tak 😅 😝 a kopa ludí tie poťahy papá, takže si neviem predstaviť, čo by na to povedali....

aduskatt
20. jún 2012

@simasa technika sa osviezila🙂) a cukor dodava energiu🙂))

wera.g
20. jún 2012

@aduskatt jeeeeeej ďakujem moc !

aduskatt
20. jún 2012

@wera.g za malicko🙂

wera.g
20. jún 2012

@aduskatt a vlastne ako dopadla tá tortička fialová? S akou si to nakoniec skombinovala? 😉

mishulle
20. jún 2012

@aduskatt děkuju, jdu dělat krém

wera.g
20. jún 2012

@simasa ja som tak už utopila coca colou, ale to nerozdýchal... ešte že bol firemný a náš it ma mal rád 😀

dm1
20. jún 2012

@mishulle vydrzi podla toho aky krem do toho davas.

simasa
20. jún 2012

@mima1311 Na to zrazanie pudingovej plnky som citala velmi dobru radu - vzdy do pudingu pri vareni pridat 1 PL muky a potom sa to uz vraj nestane. Pisala to baba, ktorej sa vraj tiez vzdy sekla (na TOMe tusim).

simasa
20. jún 2012

@wera.g Cola to asi riadne zalepila - tam je veeela cukru 😀 Toto bol rajec - sice sladeny ale aspon bez farbiv. Ale nasa mala je na toto odbornik, ona vyleje vsetko, co okolo nej prejde, captavec, musim davat lepsi pozor.

aduskatt
20. jún 2012

@wera.g este na nej robim..bude biely potah a fialova so zlatou

eliska22
20. jún 2012

tak tu je moja dnešná promočná 🙂 ešte ráno som bola na 100 percent rozhodnutá, že bude fialová 😀

mizulienka
20. jún 2012

@eliska22 naaadherna je...take krasne tu pridavate a ja este vobec netusim aku urobim ja 😕 😕

eliska22
20. jún 2012

@mizulienka ďakujem, ja som tiež na poslednú chvíľku si rozmyslela 😀

eliska22
20. jún 2012

@mizulienka ja to tiež tak robím s čiernou MMF aj s červenou, že po vyvaľkaní to nechám na podložke trošku stuhnúť a až potom poťahujem 🙂