Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ajka82
22. jún 2012

@mizulienka ano, to je ona

mizulienka
22. jún 2012

@ajka82 aha takze to iba ja ju neviem taku krasnu urobit, som myslela, ze nemam dobru vykrajovacku 😀 😀 😀
dakujem

mizulienka
22. jún 2012

@hejdita perfektna je 😉 z coho si robila chobot? puncovina alebo rolada?

lawli
22. jún 2012

baby zasmejte sa ...ale men je už do plaču pomaly ,za necelé dva mesiace tretia misa 🙄 🙄 🙄

aduskatt
22. jún 2012

@lawli to co si s tym robila?

dadka212
22. jún 2012

@lawli 😝 už ja neviem mne sa nerozbila ešte ani jedna 😀

ajka82
22. jún 2012

@mizulienka budeme trenovat, sak sa to musi podarit 😉

lawli
22. jún 2012

@aduskatt šľahala iba šľahala..... 🤐

@dadka212 asi mám blbe misky no !! ...a táááák som sa tešila ,keď mi mužík kúpil nové a hneď 4 ks.... ale dlho nevydržali ☹

mariann2
22. jún 2012

kočky, robili ste niektorá tiramisu krém? existuje nejaký tiramisu zeesan? nikdy som to nepoužila a ak áno aký je?

aduskatt
22. jún 2012

@lawli no na slaktraf, ked uz tolka v poradi

aduskatt
22. jún 2012

@mariann2 existuje, ale este som nerobila take🙂

lawli
22. jún 2012

@aduskatt tak pri prvej som sa zasmiala ,pri druhej som sa zamyslela a dnes pri tretej som si aj zahromžila 😅 🤐 😕

levandulka3
22. jún 2012

Moje dnešné - lietadlo je na svadbu pilota do daru, Cica Mária z rozprávky The Aristocats a agent P pre mladého muža k narodeninám ešte ma zajtra čaká jedna 😝

mima1311
22. jún 2012

@lawli vsak nemiesaj ked si ,, nasrata ,, 😝 😝 😝 😀 😀 😀 to teraz taka kvalita 😠 mozes zas kupit 4 😀

lussy23
22. jún 2012

@alenv nádherná @eliska22 krásnučká @mizulienka nádherná @dada2007 parádna @kamini nádherné @lifinka krásna @stankapk nádherná tortička a tie postavičkú sú zlatučké @lawli prekrásne. A Tá s jahodami sa mi páči najviac - je úžasná @yamahafazer nádherné tortičky @lokalistin krásna @eliska22 krásna @wera.g krásna @artepf nádherná tortičky a ten havko je tak roztomilý, no ja by som si ho odložila. @hejdita úžasný je ten mamut @maya30 parádne dielko @mrka2 nádherná je @jakelina nádhera @lamps úplne nádherná @bambula1307 úplne nádherné kvietky ako živé @monika76 krásna @mariann2 nádhera @lucinka nádherné @janula.h krásne tortičky @mia114 nádherné všetky

lussy23
22. jún 2012

@levandulka3 krásne

lawli
22. jún 2012

@mima1311 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no teraz si ma pobavila....bola som v pohode kým sa toto nestalo....a presne ako píšeš taká je teraz kvalita...kašlem ,už nedám ani deravý cent na tieto misky...mamina mi minule dávala ,také 25 ročné (asi) ,len v nich dosť hrkoce ,tak som ich nechcela ,že nový tichý šľahač a v miske to len tak štrnga...ale teraz budú dobré 😵 😵 v nových sa síce šľahalo tichúčko ,ale aj maľúčko.... 😔

lawli
22. jún 2012

@lussy23 ďakujem pekne....to bola taká rýchlovka ...mala vyzerať trochu inak ,ale bolo teplo ,tak to nevyšlo.... 😒

hejdita
22. jún 2012

@mizulienka puncovina 🙂

a dakujem vám vsetkym za lajky 🙂

mima1311
22. jún 2012

to som rada 😀 😀 😀 inac tie plechace mame doma , vsak ked tichy robot a hlucna miska = to sa ti spriemerizuje a bude to tak akurat 😀 😀 😀

mrka2
22. jún 2012

@lussy23 dievca dievca...ze ta to bavi 😀 ja by som nemala nervy kazdeho menovat 😀 dakujem 😉

vlada111
22. jún 2012

@artepf ja by som dala preč tie ruže

vlada111
22. jún 2012

@artepf a lalie viacej zasuň, aby sedeli na torte a netrčala tá stonka 😉

lenocka23
22. jún 2012

@lawli a nechces si kupit nerezovu... 😉 inak moja mamina pouziva sklenenu, ale taku echt hrubu.. misa ma podla mna aj 30 rokov, to bola ina kvalita este.... 😝 😝 😀 😀 😀

njonja
22. jún 2012

@artepf ja by som skokr dala prec lalie, frezie tam super pasuju.

lawli
22. jún 2012

@lenocka23 asi siahnem aj po nerezovej sa uvidí ešte...tieto boli také super ľahké a mäkké ,tak sa to možno aj dalo čakať...niekto to asi nedomyslel ,no čo už som sa poučila....niekedy to bola kvalita hlavne preto ,že nešetrili materiálom a tiež bol kvalitnejší...tie mamkine sú od starého ETA šľahača a sú omnoho hrubšie ako boli tieto nové...

jankar
23. jún 2012

jeeee krasna!!!!!!!!!!

jmisa
23. jún 2012

Krásné dorty.

Potřebovala bych radu - dělám synovi dort a nějak se mi to nevejde na žádný tác, co mám doma, potřebuju rovnou plochu a koukala jsem, že pod dortama máte "něco" a je to obalené asi balícím papírem? Nebo čím. Poraďte mi. Díky.

miri.b
23. jún 2012

@jmisa je to karton zlepeny a obaleny 😉

artepf
23. jún 2012

ahoj holky, všem moc díky za rady, nakonec jsem večer dodělala lístky růží a napíchala jsem je místo frézií, jak už jsem psala, požadavek byly bílé lilie a růže, takže ty jsem musela nechat, no a dopadlo to takhle, tak snad se bude líbit 😕