Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

katy1979
27. jún 2012

@lamps andrejka to je velmi krasna torticka. s dovolenim nedovolenim som si ju ulozila.
A veru mne sa za posledny mesiac viackrat stalo ze som musela odmietnut. bud je vela roboty alebo ziadna

maya30
27. jún 2012

@lamps juuj krááásna 🙂 ukladám 😉

mamina1978
27. jún 2012

@lamps Wauuuuuuuuuu........ to je taka kraaaaaaasna detska torticka...... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ulozim si ju,nehnevaaaas ? 😉

jakelina
27. jún 2012

@lamps už jsem ji obdivovala na FB, je nádherná 😉

lifinka
27. jún 2012

@bambula1307 a ty jsi zkoušela ten hříšný krém? Já ho dneska dělala, ale z poloviční dávky a šlhačka teda byla ta Cremefine přidala jsem více cukru, než je v receptu a tečeeeee to strašně....čím to?

miciatko
27. jún 2012

@monika76 mooc drzim palceky drobcekovi a tebe prajem vela sil, budem na Vas mysliet

mariann2
27. jún 2012

kočky vláčik tomáš figúrku nemáte fotopostup? nemám túto postavičku žiadnu uloženú, ešte ju nikto nechcel a čo som našla sa mi nepáči ☹

vecernicci
27. jún 2012

@florentina to by bylo super, kdyby jsi mě vzala pod křídlo 😉

vecernicci
27. jún 2012

@florentina posuvný ráfek jsem koupila u nás v domácích potřebách za 119 korun 😉 mají tam taky letáky orion, tkže mrkni u vás, třeba je tam budou mít taky 🙂

chanella
27. jún 2012

Dievcata, mam korpus v trube, ale plnit ho chcem az zajtra, ako ho uskladnim? Dakujem 🙂

chanella
27. jún 2012

A este nieco. jaaaaj zabudla som dat do korpusu vanilkovy cukor ☹ Vsak to nie je az taky problem....

katy1979
27. jún 2012

@chanella daj na to utierku a ja ked je to vychladnute davam na to igelit nech mi to nezochne. a vanilkovy cukor nedavam vobec toho sa neboj nic sa nestane ak tam nie je

chanella
27. jún 2012

@katy1979 obycajny igelitovy sacok? a do chladnicky?

katy1979
27. jún 2012

@chanella neblbni s chladnickou. hocico co ti zakryje vrch. ja to davam cele do igelitky a ked sa mi nechce tak len na to polozim igelitku. aj ten vrch ti pekne zmakne a pojde ti to dobre zajtra krajat.
ja to davam hlavne vysoko a mimo deti lebo uz som mala zoprakrat vyzraty korpus

dadka212
27. jún 2012

@chanella ja dávam v sáčku alebo v igelitke do chladničky, ale len kvôli tomu, že teraz sme v dome a ak to zacítia mravce tak mám po korpuse 😝 inak stačí nechať normálne vonku v izbe 😉

chanella
27. jún 2012

@katy1979
@dadka212 no, takze vysoko a daleko od mravcov, pochopila som 😀 dakujem dievcata 😉

katy1979
27. jún 2012

@dadka212 si si ista ze su to mravce? 😀
ako tie nam tu behaju tiez ale na stol mi este nesli. oni len poctivo zbieraju omrvinky zo zeme a ja ich poctivo aj s tou omrvinkou v zuboch zahlusím

dadka212
27. jún 2012

@katy1979 som si istá 😀 minule otvorím igelitku s korpusom a skoro ma šlak trafil mala som tam mravenisko....odvtedy to mávam len v chladničke alebo v trúbe 😀 samozrejme vychladenej 🙂

katy1979
27. jún 2012

@dadka212 brrr potvory male. tak mne sa do takeho kolaca podarilo zakusnut v skole pocas hodiny. si mala vidiet ten tanec okolo co som tam robila.

mrka2
27. jún 2012

@lamps prekrasna!!!

dadka212
27. jún 2012

@katy1979 uf 😀 no sú to svine a teraz aj muchy všade, bože fuj háveĎ 😀 ešteže mám chladničku len na torty 🙂

lokalistin
27. jún 2012

@monika76 dufam,ze sa vsetko v dobre obrati a keby bolo s peniazmi najhorsie neboj sa pisnut mi.

lokalistin
27. jún 2012

@lamps ta je nadherna

lenocka23
27. jún 2012

moja tohtotyzdnova.. modelovanie v tom teple bola hruza... 😉

mizulienka
28. jún 2012

@lamps nadherna torta, fakt originalna, ukladam 😉
prosim ta s cim malujes obocie alebo mihalnice postavickam?
ja som skusala fixkou ale to nevyzera pekne, som v tom malovani hrozna 😠

bambula1307
28. jún 2012

@lifinka tak teraz kukam ci to mame ten isty recept. ja mam tak ze uvarim puding s cokoladou a do vychladnuteho za miesam vyslahanu slahacku....nic mi teda nikdy netieklo a recept mam na hriesne rezy uz asi 5 rokov...

monika76
28. jún 2012

@lokalistin Všetky ste tu neskutocne obetavé maminky čo su pripravené pomocť 🙂 Ďakujem .

bambula1307
28. jún 2012

@monika76 moja tak dufam,ze sa to podari dostat pod kontrolu, plucka sa vycistia a hadam aj ta imunita sa pozbiera .
Veru vela z nas ma peceenie skor ako konicek a bavi nas vytvarat pekne a chutne veci 🙂.
Aj ja sa pytam ci mozme pomoct aj financne...ked nas par posle co i len 20 budes mat aspon na zaciatok do boja 😉

bambula1307
28. jún 2012

@monika76
@dajna11 divcence ja mam kamosku co robi na urade prace a ona mi vravela,ze romky maju preto take velke peniaze..ze vedia v tom chodit, vybavia si vselijake prispevky..na osatenie..a ja neviem na co. normalny clovek ani netusi,ze sa take daco da ..takze by to chcelo skamaratit sa s takou a mozno by poradila co treba ziadat a kde presne. Ze zo zakona nemoze dostat viac na deti ako my ostatne.
Ale vidim to aj tu u nas. romky sa cely den po dedine prechadzaju...deti do skoly max odvedu a potom sa flakaju..stale mi zvonia na branu,ze ci im neupeciem 😝 ..tak ich idbijam,ze mam malinke dieta. No pusti si takeho do dvora..hned vidia...ze mam chladnicku na vyhodenie..
paron ,ze odbacame od teny

bambula1307
28. jún 2012

@lamps Andrejka krasne ceresnickova torticka , si umelkyna 😉