Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
florentina
28. jún 2012
@pristela skvělé děkuji, tak v neděli ukážu, jak jsem dopadla ...

ještě holky jak dlouho schnou lístky květů, když jsou z smartlex flower? Vím, že je to závislé na počasí a tak, ale orientačně....máte zkušenosti?
vlada111
28. jún 2012
@lamps ani sa ti nečudujem človek stále naráža na hlupákov. Ako nič v zlom, ale určite mohla riaditeľka vytiahnuť pre teba tých pár EUR. keď si dávam niečo piecť, nechápem, prečo čakám, že zadarmo.
lifinka
28. jún 2012
@pristela asi si chtěla napsát LAMPS a né mě? 😉
eliska22
28. jún 2012
na zajtra pre pani učiteľku som upiekla od všetkých detí, keďže dcéra ide už na druhý stupeň 🙂 a urobila som im aj muffinky 🙂 len ten podkladový papier vyzerá na foto divne :-N a to vždy dávam jednofarebný :-N
lifinka
28. jún 2012
tak už šly vložit fotky...můj dnešní.A zítra šup na dinosaury, kdyby jste měly některá postup na malé dino šup sem s ním🙂))
lifinka
28. jún 2012
@eliska22 super...kráásnýýý
pristela
28. jún 2012
@lifinka som to napisala tebe ? =-) dnes som poobede zaspala a očividne mi to uškodilo :-p malo to byt @lamps 😃
schatzinkaschatzinko
28. jún 2012
Baby prosim vas mam otazku, aku bielu cokoladu mozem kupit na Sk- znacku? potrebujem ju na kolac- treba ju rozpustit a potom zmiesat s cukrom, dakujem pekne za tipy!
abriela
28. jún 2012
@schatzinkaschatzinko a naco ju chces zmiesat s cukrom????
lucula73
28. jún 2012
@schatzinkaschatzinko viac druhov bielej predávajú,v každom obchode dostaneš 😉 ....orion,milka,schogetten,katty....

@eliska22 krásne farby,som si uložila mafinky,ak možem 😉
aduskatt
28. jún 2012
@schatzinkaschatzinko uplne hocijaku🙂
schatzinkaschatzinko
28. jún 2012
@abriela to je v recepte, urobi sa na vrch taka glazura, je to velmi chutne, len v Nemecku som na to pouzila nieco take ako "varovu" tak som sa chcela opytat, ci aj tu je daco speci,

@lucula73 ano, viem, ze je vela druhov, preto som potrebovala poriadit, aby som nekupila nejaku zakeracku🙂))

@aduskatt

dakujem velmi pekne za rady baby, ste zlate!
abriela
28. jún 2012
@schatzinkaschatzinko ako pisu kocky - hocijaku. ale ak chces nieco take ako varova cokolada - su take cokoladove peniazky, dukatiky. Su z bielej cokolady, alebo z mliecnej cokolady.
lamps
28. jún 2012
@pristela ja si nemyslím, že sme sa nepochopili, skôr si myslím, že tak, ako píše @njonja chceli za málo peňazí, veľa muziky. Ale čo ma štve úplne najviac je ten otrasný prístup, ale kašlem ich. Deti mali veľkú radosť a ja mám veeeeľké ponaučenie 😃 😃 😃
schatzinkaschatzinko
28. jún 2012
@abriela aha, super, vidis, to bude ono! este blba otazka..nevies, kde ich kupim, pozerala som dnes v Tescu, ale tam som nevidela, mozno som len zle kukla? inak uzasne rychle odpovede, baby vy ste triedy! este raz dakujem
abriela
28. jún 2012
@schatzinkaschatzinko Ja ju kupujem v Agromilk, ale tato obchodna siet je len na vychode.
@pristela pouziva biele cokoladove peniazky, tak snad napise, odkial ich ma 😉
schatzinkaschatzinko
28. jún 2012
@abriela hh, tak ja veru potrebujem na zapade🙂)) @pristela prosim Ta zachran ma a prezrad, kde kupujes peniazky z bielej cokolady🙂))dakujem !
mamina1978
28. jún 2012
@lifinka Postup na dina som nedavno davala do dvojky na 9 strane dole 😉 🙂
pristela
28. jún 2012
@schatzinkaschatzinko ja kupujem hocaku bielu coko :-p tie peniazteky mavaju v coop jednota 😉
schatzinkaschatzinko
28. jún 2012
@pristela dakujem Ti velmi pekne, kolac je zachraneny, este aby som ho ja nedorylovala🙂)pekny vecer! celemu oddeleniu marcipanovych torticiek, ste vazne frajerky, co tu dokazete!
lucula73
28. jún 2012
@abriela
@pristela
@schatzinkaschatzinko no ja neviem kočky,ale tie peniažky sú podľa mňa chuťovo na poslednom mieste...či nie?
aspoň tie,čo unás v jednote predávajú,teda nie je bohviečo =-)
dajna11
28. jún 2012
mufinkovanie 😃 😃
dm1
28. jún 2012
@lucula73 suhlasim ja som z tych peniazkov kupovanych v jednote nebola schopna lyzicku "cokolady" zjest :-x
schatzinkaschatzinko
28. jún 2012
@lucula73 fiha, dakujem za upozornenie, baby mne len ide o to, aby ked ju dam rozpustit, aby sa pekne rozpustila a dobre chutila, ale snad to teda klapne aj s ostatnymi..nech tam ozaj nie je taka ta divna pachut
katy1979
28. jún 2012
@schatzinkaschatzinko skus jednotu alebo terno
pristela
28. jún 2012
@schatzinkaschatzinko jasne , ze to klapne aj s ostatnymi, tak tak tie peniazteky su posledne , viem , že Lusilka pouziva len a iba bielu Milku , ja som bola spokojna s tou Schonen... da sa kupit aj v lidly
janula.h
28. jún 2012
@lamps ochkať achkať jajkať aká krásna vedia všetci ale keď ide o platenie hneď sa mení výraz tváre 😞
lamps
28. jún 2012
@janula.h presne tak to je ako si napísala ]-(
pipka
28. jún 2012
@schatzinkaschatzinko podla mna chutovo je biela Milka TOP 😉
andrejecka
28. jún 2012
baby ja vám musím povedať, toto je najlepšia téma tu na konovi, tu sa nik neháda, človek sa tu pokochá na krásnych výtvoroch a ešte mi zakaždým aj sliny z huby tečú 😃 😃 😃 krásne tortičky tu máte, ja len dúfam že aj mne to čoskoro pojde trocha lepšie a hlavne vám ďakujem za super receptíky čo sem dávate, už som zopár skúsila a bolo super

Začni písať odpoveď...

Odošli