Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

katy1979
3. júl 2012

@pristela ty brdo to ma nenapadlo ze tortu 😀 😀 😀 no nic budu mat s mc quinnom ked sa nevedia dohodnut.

dm1
3. júl 2012

@pristela si ma pobavila som sa dobre zasmiala 😀

dm1
3. júl 2012

@ajka82 no ak mas moznost kupit si lacny cinacky floral tak ano ale ak drahy od wiltonu tak to je podla mna skoda penazi ak uz mas dalsie vypichovace na listky a kvety. radsej by som si kupila solo na laliu a orchidku aj so zilkovanim za menej ako stoji cely floral. neviem este ake kvietky chces robit

pristela
3. júl 2012

och kukam , pardon je kakaova 😀 😀 nuz tak nezarobila 25 ale len 24€ 😀 😀 😀

@katy1979 😀 😀 😀 😀 dnes som bola dlhsie na slnku nez byvam/nebyvam vobec/ tak mam dobru naladu 😀 poserinkala som si nohu pre dobro najmensieho a moj klud, aby som nemusela skakat na trampoline, napustam predsa po dvoch rokoch bazen 😝 😝 😝 snad si pak nevsimne tramposku 😝 😝 😝
@dm1 Dani sim ta ake vypichovacky maju ? ja mozno nejake nemam a veruze mam ich asi najradsej, tak by som ta mozno aj zas ak by si dovolila zneužila 🙂

ajka82
3. júl 2012

@dm1 mam moznost floral za 11,90

katy1979
3. júl 2012

@pristela no ja by som na to slnko isla s radostou za teba len mozem ja za to ze v tomto teple si zmysleli moje deti ze budu chore

dm1
3. júl 2012

@ajka82 tu vidis zhruba co to obsahuje tak skus zvazit co z toho by si ozaj aj vyuzila http://www.toby.sk/modelovacie-sady/32-velka-fl...

ajka82
3. júl 2012

@dm1 no kukam, ale asi budem este chvilku patlat kvetky rucne a ked mi pojde viac kvetinkovych ako detskych tak mozno este bude za taku cenu 😅

pipka
3. júl 2012

@katy1979 a ake maju zaujmy?
mne dnes hanka oznamila, ze by na meniny chcela Kittynku ale aj so zajacikom 😀 ze aby jej nebolo smutno 😅 😅

a na obed palacinky a uhorkovy salatik..lebo oboje lubi...takze tak u nas 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadka212
3. júl 2012

@lailaveve no v tomto teple to problém je 😝 najelpšie je smartflex, white icing, mmf iné by som neodporučila aj s tým sa teraz nerobí najlepšie 😝

katy1979
3. júl 2012

@pipka no mladsí bagrik ci mickey mouse a starsí ani srnka netusi ze on chce ferrari.
Ale tiez by k omacke jedol kompot

battole
3. júl 2012

ahojte, ja som kupila potahovu hmotu DAMATOP, dufam, ze som dobre urobila. A este mam recept na taku hmotu zo suseneho mlieka....mate s tym niekto skusenosti?. Predavacka mi hovorila, ze Damatop je lepsie ako K2, ze sa tak nerozpadava.

pipka
3. júl 2012

@katy1979 tak je to jasneeee ferrari kabriolet a soferuje mickey 😀 😎 😎
ake lahkeeeee 😅 😀

pipka
3. júl 2012

baby neviem nikde zohnat satenovu stuzku v rubinovej cervenej farbe, taka visnova cervena by mophla byt aj..ale nie bordova...neviete kde v BA este ist? ja som uz asi sto galanterii pobehala 🙄 a maju bud klasika cervenu alebo bordovu 🙄

aduskatt
3. júl 2012

@pipka aj mna to napadlo s tym soferovanim🙂

dadka212
3. júl 2012

@pipka vraj super galantérka je hore ako je Budúcnosť

dadka212
3. júl 2012

@battole no ale v lete sa ti bude s pasta dama top robiť hrozne zle skoro ako s K2 mala si si kúpiť PDT špeciál keď už tá je tuhšia na leto....

pipka
3. júl 2012

@dadka212 a to je kde? myslis pokrok...ci? 😕

pipka
3. júl 2012

aj na nete som hladala..a vsade len cervena alebo bordova 😒 ☹

aduskatt
3. júl 2012

tam vonku snad kuria, alebo co.....som len do obchodu zbehla URCITE mam nejake kilo dolu, co som z potu stiekla🙂

dadka212
3. júl 2012

@pipka ja ti to neviem vysvetliť 😀 je to tuším v ružinove je tam zubná pohotovosť to je všetko čo o tom viem 😀

battole
3. júl 2012

poslete mi recept na parizsky krem - plnu do torty? dik

pipka
3. júl 2012

@mizulienka mojko a na teba mam este jednu otazku...tie koralky ci perlicky okolo kvietkov na tej svadobnej torticke...to si mala odkial? to je na drotiku ci na siloniku? a ako je to prichytene k torte aby to nespadlo?

pipka
3. júl 2012

@dadka212 jaaaj uz asi viem...vygooglim detaily 😀 😉

pipka
3. júl 2012

ja mam teraz aktualne v kuchyni ze 38,7°C 🙄 🙄 🙄
a to uz potrebujem tie ruze robit...no ale ako, sak to sa mi bude cele topit 🙄 ☹

pipka
3. júl 2012

@aduskatt dakujem..ale zas len cervena alebo bordova...jaaa neviem ci zozeniem...asi len tu cervenu budu na tej torte mat 😒

pipka
3. júl 2012

ja som objavila tu..ale ktovie kedy mi to pride? 😒

ale maju tu paraaaadny vyber 🙂
http://www.stoklasa-sk.sk/stuhy-x2s01119

pristela
3. júl 2012

😀 😀 😀 😀 ach , poslite mi..... ani prosim vas 😕 baby poslite mi hotovu lahku sviezu slahackovu tortu s ovocím -nutne, a hooodne vychladenu !!!! aj zaplatím , len bacha tiez som dedinka za horami 😝 😝 😝

pipka
3. júl 2012

aj mne aj mneeeeeee 😅 😀 😀 😀