Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
6. júl 2012

@dadka212 ty ich snad klonujes moja 😕 😀 😀 😀 😀 😀

prekraasne 😉 to uz ma nove oci? ci? sak hviezdickove sme tu uz videli 😎

dadka212
6. júl 2012

@zizala79 ja mám tu na MK v albume postup na tú húsenicu a robím ju v miskách z ikei 😉 k mramorovému cestu sa hodí akákolvek plnka

dadka212
6. júl 2012

@pipka 😀 sa mi tie nové oči nehodili k nej ☹ ale má gombíky nové 😀

vlada111
6. júl 2012

@mates22 máš ju krásnu, nebuď taká kritická 😉

vlada111
6. júl 2012

@anibas už so videla, @dadka212 ma usmernila 😀

dadka212
6. júl 2012

noo a toto mali byť moje posledné, ale tak sme pozvaní na dvojoslavu tak musím každému tortu, bratova frajerka chce, takže idem piecť 😝 no zrazu si nikto nevie predstaviť oslavu bez mojich toriet doteraz im stačila pizza 😀

vlada111
6. júl 2012

@dadka212 krásne tortičky, tá tvoja zelená farba je geniálna 🙂

dadka212
6. júl 2012

@vlada111 dakujem 😉

pipka
6. júl 2012

@dadka212 ano ano, gombiky som si vsimla 😎 aj ja mam take a akurat som uvazovala, kde ich capnem...tak uz vieeeeeeeeeem 😅 😀 😀 😀 😀 😀

mozes jej gombikove oci spravit nabuduce 😀

dadka212
6. júl 2012

@pipka tie oči neviem či by mi prešli, všetci chcú takéto velké kukadlá 😀

pipka
6. júl 2012

@dadka212 a ake mas tie nove? sak ich capni niekomu inemu...nech vidime 😉
sak ja uz zvedavostou ani nedycham 😝 😀

dadka212
6. júl 2012

@pipka takéto som chcela dať

lailaveve
6. júl 2012

Baby torty mate neskutocne, az sa ani verit nechce ze sa do nich da zahryznut 🙂 ..ja uplne zasnem ake ste sikovne, to teda moje vytvory sa ani zdaleka na vas nechytaju 😨 ..ale mnohe z vas su tu uz tak povediac proficky 😉 😉
dadka, prosim ta, z akou formickou robis perly? mas silikonovu ci umelu? pytam sa,lebo ja som si kupila taku umelu co sa jedna strana zaklopi do druhej a nejako mi to s tym nejde, ani to pekne do seba nezapada a teda netusim ako s tym robit ☹ ..tie perlicky mas nadherne,take ciste ziadne zvysky hmoty 😉

pipka
6. júl 2012

@dadka212 megaparaadne...tie aj lienke mozes capnut 😵 😉 aj ponikovi 🙂

lailaveve
6. júl 2012

levandulka, torta je uzasna, ja keby som take nieco dostala,tak padnem na zadok 🙂 ...na milion percent bude mat uspech 😉 😵 😵

lailaveve
6. júl 2012

dadka a to mas ake misky z ikey? umele ci sklenene? nevies ako sa volaju? diky mooooc za infosku 😉

dadka212
6. júl 2012

@lailaveve mám silikonovú 😉 http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/esho...
@pipka no šak to musím to dnes nejako urobiť aby to vyzeralo dobre, už ma tieto gulaté otravujú 😀

dadka212
6. júl 2012

@lailaveve to sú nerezové kuk tu mám v albume postup na húsenicu 🙂 tam mám aj tie misky odfotené majú priemer 12cm

mates22
6. júl 2012

@vlada111 děkuju, od tebe to těší dvojnásob 🙂.... no já jsem klasická panna, nic mi není úplně dobré, potřebuju mít všechno tip ťop, chudák i MM si se mnou užije v tomhle směru

aduskatt
6. júl 2012

@pipka nevies, ci maju aj mensie ako 12ky?.dik

monika76
6. júl 2012

@dadka212 Dadka si ma inšpirovala .Malí bude mať meninky tak niečo také ako je tvoja preslávená húsenička bude to pravé 🙂 😉

evvina
6. júl 2012

@dadka212 můžu se zeptat na velikost těch misek? na průměr?

dadka212
6. júl 2012

@aduskatt potom majú už len priemer tuším 5cm ale to sú také pidi ako na vajcia tieto nie sú velké pozri ako vyzerajú na plechu

dadka212
6. júl 2012

@evvina 12cm 😉

aduskatt
6. júl 2012

@dadka212 som dnes okrajovala z 14ky na osmicku, aj tak som sa len tak tak trafila...no co uz...ale pojdem si aspon tie dvanaastky zobrat...........

evvina
6. júl 2012

@dadka212 díky, na obrázku vypadají větší. 😀

pipka
6. júl 2012

@aduskatt maju, ale to su take uplne pidi..ako stamperliky, to maju tusim po 4ks balene, to je tusim 4cm priemer len 😉

aduskatt
6. júl 2012

@pipka to zasa take nechcem🙂) desiatky som chcela.tea okrem dvanastok........no neva, dakujem za infosky, hadam tam nieco vhodne vyberiem🙂

pipka
6. júl 2012

@aduskatt toto su tie malinke, len ono to z foto nevidno, ale v skutocnosti su fakt jak drzaky na vajicka 😅

ale na susenie kvetov by mozno boli dobre 😀
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/9011...