Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

njonja
20. júl 2012

ahoj 🙂)))) Uz mam konecne internet🙂 Takze aspon takzo s oneskorenim🙂 @pristela je super ucitelka, aj ked by som ju niekedy najradsej prerazila, ked mi zacala parat babiku🙂 Bolo super! Dakujem!!!!

lokalistin
20. júl 2012

@dm1 ja po nej strasne tuzim ale ked ty skusena to nezvladnes tak neviem ci ju mam vobec kupovat ☹

lokalistin
20. júl 2012

@dm1 ja po tej celshapes strasne tuzim ale ked ty skusena to nezvladnes tak neviem ci ju mam vobec kupovat ☹

yamahafazer
21. júl 2012

moja dnesna

artepf
21. júl 2012

ahoj holky, tak jsem se zase pokochala krásnýma dortíka a taky jsem slintala nad inspiracema, co sem dala @dm1, to jsem měla vidět, než jsem dokončila svoje dorty, které přidávám 🙂 . Bavily mě tím víc, že jsou pro moje dva malé oslavence, dneska odpoledne slavíme na zahradě, tak nám držte pěsti, ať aspoň neprší, když je to v posledních dnech tak nejisté, to počasí ☹

vecernicci
21. júl 2012

holkyyyy, fakt nemáte některá uložený postup na postavičky ze lvího krále? Ani @mamina1978? Ani @peroli? Holky, dneska musím po obědě odevzdat a ještě jsem ani nehrábla 😝

mamina1978
21. júl 2012

@vecernicci ja ich niekde mam ulozenych ,no narychlo ich neviem teraz najst. ☹
Tu su ty dvaja 3 D, tak mozno trosku pomoze..... 😉 🙂 ty si sikovna, tak to urco zvladnes aj bez podrobneho postupu. 😉 🙂
http://www.zerogravity.com.au/blog/2008/11/lion...

vecernicci
21. júl 2012

@dm1 tak tu mám taky a nejde mi to, tak se ráda přiučím 😉

vecernicci
21. júl 2012

@mamina1978 díky zlato 😵 😵 😵

njonja
21. júl 2012

Dievcata, posilem moje dalsie dve torty - jednu som spravila pre sestru ku taske, co som jej usila. Horne poschodie je karovane, lebo aj vnutro tasky je karovane.

Tu druhu som robila na ziadost pre nasho maklera, co nam predava byt...no, chcel "ho" takeho poriadneho naturalistickeho.... tak ho takeho ma. Ale poviem vam, radsej budem robit 300 kvetiniek, ako jedneho.... Som potom ani len chladnicku nemohla otvorit, ako sa mi nepacil:... A moja cela rodina ( mamina, ocino a segra tvorili so mnou🙂 oco je uroglog, ten mi dokonca pozical aj odborne knizky na inspiraciu🙂

njonja
21. júl 2012

No a tu je ta druha...ale tu radsej dam len sem a nikde inde, lebo je fakt hnusna....

mates22
21. júl 2012

@njonja nádherné - taška i dortík 🙂 ....ten druhý bez komentáře, jako tvoje práce super, ale já tohle prostě nepochopím, co na tom ty lidi maj ☹

mates22
21. júl 2012

@artepf ty jsou boží 😀 , líběj si mi hrozně moc a na odpoledne držím palce

njonja
21. júl 2012

@mates22 , ani ja!!! Ae nemohla som odmietnut, lebo ho este budeme potrebovat. Keby mne niekto taku tortu dal, asi by som mu ju oplieskala o hlavu! Ale co uz..ludia su hold rozni... A to poviem, sa mi prevracal zaludok, ked som ju robila a mala v chladnicke..

mishulle
21. júl 2012

@vecernicci http://www.receptiky200.estranky.cz/fotoalbum/m...
http://www.google.cz/search?q=lion+king+cake&hl...
tady jsou nějaký obrázky, ale postupy jsem nenašla ani na cizích servrech

pristela
21. júl 2012

@njonja jjje, moja andelicka 😵 😵 , že prerazila 😀 😀 😀 😀 😀 baby !!!! ona mi normalne 3x povedala že ma nenávidí ☹ ☹ ☹ ☹ ach ja nešťastny zemepán ☹ 😀 😀 😀 😀 😀 jaj dobre boloooooo, si uuuzasna ženskaaa,mrk na FB je tam malinko fotiek z kurziku , buduci vikend sem tiez pride jedna zienka ako ty a mal by aj nejaky chlap tak som strasne zvedava 😀
Teda ale realisticky je 😀 😀 😀 😀 😀 tato musi mat z teba radost 😀

mariann2
21. júl 2012

ahojte, pre tento týždeň mám dopečené, s bocianom spokojná nie som, robila som ho na poslednú chvíľu, tak ako všetko tento týždeň 😝

dadka212
21. júl 2012

moj včerajší tajný agent....

jakelina
21. júl 2012

@broucek2 knížky vypadají super, to se budeš inspirovat a dělat nádherné květy. 😉

jakelina
21. júl 2012

@njonja ten ke kabelce je nádherný. Ten druhý taky, ale jíst bych ho nechtěla.

Holky co jedete na sraz, tak žádná nevozte dort pipíka, však bych tam umřela hlady 😀 😀 😀 😀

pristela
21. júl 2012

@jakelina 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ajka82
21. júl 2012

moja nocna sichta ...4,5kg... jak naschva, ked nechcem tak ma dieta vola 20x minimalne do spalne 🙄

vecernicci
21. júl 2012

@jakelina když tak jen gentlemana, co? 😀 😀 😀

njonja
21. júl 2012

@jakelina 😀 😀 😀 😀

njonja
21. júl 2012

@pristela dakujem.-) Idem kuk na FB! Ty to tam mas ako dni otvorenych dveri! Ved ti muz ujde, ked to takto pojde dalej🙂 🙂 🙂

ajka82
21. júl 2012

@njonja take ako ten druhy nemusim, ale pekna robota

njonja
21. júl 2012

@ajka82 dakujem🙂 Je nechutny, ale on si ho tak zelal, takze podla hesla nas zakaznik nas pan...

jakelina
21. júl 2012

@njonja no třeba má potřebu mít alespoň jednou dlouhého a velkého 😀 😀, když chtěl takový dort.

itka79
21. júl 2012
janula.h
21. júl 2012

žienky nedáte mi osvedčené postupy na drôtikované kvety? a ešte ako sa robí košík??? jo a ešte gaštanovú plnku už niekto robil???