Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

romea
28. júl 2012

Kocky pomooc robim marcipanovu tortu a rafa by som vedela ked ju spravim ze ci moze byt do zajtra v chladnicke ci sa ma tak spravne skladovat alebo ako? Aby som to nedokafrala. Dakujem

monika76
28. júl 2012

@dajna11 krásna

dajna11
28. júl 2012

@monika76 dakujem 😀

daducha
28. júl 2012

Ahojte, tak moje prve dve ,bielo-zlta bola na zelanie,Pingu chceli v dievcenskej verzii 😀

miciatko
28. júl 2012

tak moje konecne dokoncene, torzo som robila 1 krat . .. . a mam vikend, juchuuu 😀 😀 😀 😀 😀

mrka2
28. júl 2012

@simasa naaadherna!!!!! 😵 😵 😵

miciatko
28. júl 2012

@bzucinka2 tak to by ma svihlo a kolko si si pytala za tortu??, hadam si nemyslela ze to bude mat za 20cku 😒 , skus dat na net ci sa niekto neozve, cislo by mozno slo zmyt, ja tak robim a zotieram alkoholom,alebo tam das motyla, alebo ta cosi napadne

janulkamartinko
28. júl 2012

@romea jasne nic tym nepokazis,potom hod foto na inspiraciu 🙂

janulkamartinko
28. júl 2012

@mariann2 Tie kozičky nemaju chybu :D aj všetky ostatne krasa 🙂

janulkamartinko
28. júl 2012

@eliska22 ved je super pre porovnanie kukni moju robila som nedavno taku istu a este len to bola hroza :( tiez som vravela ze som mala oblatku objednat 🙂

pipka
28. júl 2012

@simasa dokonala je ta svadobna...normalne ze odpadavam 😕 🙂 🙂 🙂

pipka
28. júl 2012

@simasa no parada...bereme ho za zaťa 😀 😀

romea
28. júl 2012

Moja prva ozajstna marcipanova torta 🙂

miciatko
28. júl 2012

@mariann2 pocuj sak ty mozes nohy vylozit ,takeho sikulu mas doma . . .

romea
28. júl 2012
romea
28. júl 2012

Kocky ten marcipan nebude vlhnut v chladnicke? Sa mi zda ze je trosku mokry aby mi nepadla alwbo co bojim sa o nu 🙂

daducha
28. júl 2012

Tak a moja prva hlavna svadobna poschodova.Hortenzie su zive 😉 .Brali ju teraz a ja sa modlim, aby to v tom teple prezila ☹ .Mala 9 kg, vanilka-maliny, pribinacik-lesne plody ,kakao korpus

mariann2
28. júl 2012

@daducha tá dievčenská pingu je krásna, vôbec tam tá ružová nepôsobí rušivo, krásne to oživila 😉

mariann2
28. júl 2012

@daducha krásna svadobná, taká americká, ja sa pribináka teraz v lete bojím do svadobných dávať, všelijak ich odhováram ak chcú a akú hmotu si dávala na vrch?

simasa
28. júl 2012

@pristela ďakujeeeem 🙂
@dajna11 krásna tortička. Stuha Ti nenavlhla? Ja som sa bala, ze zostane mokra, tak som pod nu dala rovnako siroky pasik igelitu 😅

simasa
28. júl 2012

@daducha prekrásna je! 😵

daducha
28. júl 2012

@mariann2 dakujem, ja mam rada take ine torty 😀 .Pribinaka chceli do dvoch poschodi, dala som iba hore, ta torta v tom teple neviem ci by drzala tvar ☹ .Ta vanilkova je super pevna.Cela je so Smartflexu, ale aj s nim sa teraz brutal zle robi,take ze lepidlo absolutne netreba, lepim rovno na tortu,zle sa vyhladzuje,az teraz na fotke vidno ze to nie je dokonale rovne a poriadne ma to stve 😠 .Robit hladke jednoduche torty je horsie ,nemam cim maskovat 😝

mates22
28. júl 2012

@romea normálně by nevlhnul, lepší je dát ho dolů a kdyžtak dozadu karton, ale v tomhle počasí 😖 , mě se rosí dort, jen otevřu lednici ☹

mates22
28. júl 2012

@daducha krásnej svatební 😲

dajna11
28. júl 2012

@simasa a trošku mala sem tam od vlhkosti fliačik,v chadničke to zmizlo...ked ju vystavia na stôl i tak zasa bude celá orosená 😀

jakelina
28. júl 2012

Holky samé nádhery jste sem přidaly, jenom klikám to se mi líbí. Moc jste šikovné všechny a v tom horku fakt makačka. Já tento týden nemám nic, naštěstí. Mám práci s okurkama a trochu jsem uklidila doma, když peču, tak dva dny nežehlím a neuklízím a pak je to vidět. 😝 😝 😝

lawli
28. júl 2012

moja dnešná... 🙂

vlada111
28. júl 2012

@bzucinka2 uf, ľudia sú svine, chce sa mi normálne vracať z tejto spoločnosti 😠

vlada111
28. júl 2012

@simasa juj, pani torta 😉

vlada111
28. júl 2012

@levandulka3 máš krásne orchidejky 🙂