Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
ajka82
4. aug 2012
@pralinka25 za chvilku budem prezrata toriet, co vsetky kombinacie "musim" doma skusat ako to chuti 😃 :-p
lussy23
4. aug 2012
@pristela nádherná
@zklimekova je krásnučká
@miciatko krásnučká
lussy23
4. aug 2012
@nika1985 krásnučká
@daducha krásnučká
@florentina krásny
@janula.h jejo tá je krásna
@broucek2 krásna
@miciatko nemá chybu tá polievka a tie nožinky 🙂
@lifinka krásna
rapunzel1
5. aug 2012
@pristela eeej ty si iný macher, parádne to vyzerá a toto teplo je fakt úžastná vec, práve robím žabinky ako párik zalúbencov, ha, to bude tiež sranda ako na to pozerám 😃
miciatko
5. aug 2012
@stardust ja mam doma 80 % rum a teda to je rozdiel oproti tomu nasmu, vo farbe i v chuti
njonja
5. aug 2012
@lussy23 z WI nafarbena Wiltonom.🙂
njonja
5. aug 2012
@pristela krasna, ako vzdy🙂
iwulka23
5. aug 2012
Moj včerajší výtvor..pravý domáci marcipán,korpus-brownies,plnka s mascarpone a gaštanovým pyre..váha 3 kg 🙂)) ale doniesli mi ochutnať..no som spokojná...faaakt velmi chutná 🙂))
pristela
5. aug 2012
holky , dakujem mooooooc za páčitkovanie, stale vravim, ze ste tu vsetky hrozne sladkeeee x-) x-) x-) a ja ze z coho stale len priberam ]-( !

@iwulka23 z čoho je pravy domáci marcipán ? =-)
iwulka23
5. aug 2012
@pristela robila som ho z 300g a cukru..čo som našla recept na nete...
pristela
5. aug 2012
@iwulka23 300g čoho ? 😃 😃 😃 bo pravy marcipan je z mandlí a cukru 😃
iwulka23
5. aug 2012
@pristela no šak z mandlí 😃
pristela
5. aug 2012
@iwulka23 😃 😃 😃 😃 😃 tak to obdivujem x-) des draha torticka , ale sladkááááá x-)
iwulka23
5. aug 2012
@pristela veruže to bolo dosť drahe..ale naozaj stála za to..bola pre milovníka marcipánu..takeho pravého...tak som sa snažila 🙂 fakt chutila...najprv pojedol všetky ozdoby 🙂 heh...no viem že s pravým marcipánom už robiť nikdy ..naozaj nikdy nebudem 😃
zuul
5. aug 2012
dievcata prosim ked robite cisto bielu svadobnu torticku, prifarbujete este potahovku bielou belobou? aby bola echt biela. :-p dakujem.

@iwulka23 mnam, hned by som si dala. 😃
iwulka23
5. aug 2012
@zuul ja som mala..mi doniesli kusok ochutnať 🙂 to brownies hrozneeee fajne...a plnka? uuuf..paráádna 🙂 nevyzerá tá torta boh vie ako..ale fakt snou boli spokoný 🙂))
zuul
5. aug 2012
@iwulka23 super, to je najdolezitejsie. x-)
muffinka8
5. aug 2012
@iwulka23 obdivujem, že si tým dokázala potiahnuť tortu. Ja som raz kúpila len minu kúsok pravej marcipánovej hmoty, že s nej len vykrojím ozdoby a mala som dosť. Drobilo sa to, trhalo, lepilo :-S chuťovo verím, že to bolo super 🙂 lebo ja zas z poťahovky ako Smartflex nezjem ani kúsok :-N nie že by mi to nechutilo, alebo čo, ale proste to nejem.
A stále ma udivuje prečo to deťom tak chutí 😃 😃
nikulqa
5. aug 2012
ahojte zienky prosim o radu...ako to ze sa Vam podari potiahnut tortu bez toho aby vam dole pri okrajoch torty neostali vlnky...mne sa to totiz nikdy nepodari potiahnut na 100% bez vlniek,a potom to musim maskovat hocijakymi lemami alebo perlickami alebo tak pod. dakujem vopred za odpovede...pekny dnik
lamps
5. aug 2012
@nikulqa skús si pozrieť toto video :-N a samozrejme, že každou ďalšou tortičkou sa ju lepšie podarí potiahnúť :-N
http://www.youtube.com/watch?v=WPmZ112_4J8
monikad1
5. aug 2012
@pristela nádhernáááá 🙂
lucka_o
5. aug 2012
@daducha nadherna !!!ornamenty si ako robila?
lucka_o
5. aug 2012
@mrka2 krasna ako si robila ten spodok? su lepene vedla seba?
dajna11
5. aug 2012
@peroli no ja už nie,to auto mi práveže pripomenulo to,že sme na ceste zo svadby auto naburali 😃 😃 😃
teodorie
5. aug 2012
@ajka82 Když jsem poprvé zkoušela krém mascarpone, tak jsem neměla jiné ovoce, kromě kompotových broskví, které jsem nakrájela na kostky a chutnalo to výborně. Všichni se jen oblizovali. 😃 Ale někomu to chutnat nemusí. :-p
mima1311
5. aug 2012
Baby nebol ny nejaky napad ako ozdobit tortu ked neni potiahnuta a nepouzit piskoty a trubicky? asi coko , ze hej ? a keby ze aj bez coko ? :-p :-p 😃 😃
mima1311
5. aug 2012
alebo este ma napadlo , keby ze polejem coko a ozdobky z mmf , bude to OK ? znesie sa to ? 🙂
peroli
5. aug 2012
@dajna11 tak byl asi řidič nervoznější než nevěsta a dal se jednu na kuráž.. :-N 😃 😃
dajna11
5. aug 2012
@peroli no nie,to sme sa už vracali nad ránom domov,bol unavený a my tiež,chytil mikrospánok chudák moj 😃 😃 celý den nepil na svadbe aby robil šofera a nakoniec si zarobil 😃
peroli
5. aug 2012
@dajna11 no tak to je pak jasný.. taková společenská únava je nejhorší.. 😉 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli