Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
janula.h
8. aug 2012
@anibas kokos ja sa tu v kuchyni trápim a muž vzal deti a dža na Plaza Beach dikyyyyy
simasa
8. aug 2012
@anibas aj ja stéém 😃
pristela
8. aug 2012
@janula.h chcem sa zoznámiť s tvojím mužom !!!!! 😃 😃 😃
mrka2
8. aug 2012
@janula.h prekrasna!!!
bzucinka2
8. aug 2012
@vlada111 no to su presne tie peciatky, len tam su v baleni 4 rozne kusy 🙂
@mrka2 jasne zajtra pozriem ceny presne aby si vedela a napisem ti 🙂
@ikula2 stojan som nevidela a listy ti pozriem dnes alebo zajtra ale asi mali...
bzucinka2
8. aug 2012
tak baby popozerajte, ktora este chcete nieco z www.natortu.sk a ceny vam napisem za kolko to je a zajtra objednam ak este niekto nieco chce a vypichovace dnes pojdem este pozriet, ktora ste chcela co presne ceny 🙂
vera1132
8. aug 2012
@dm1 zajtra idem do mesta, tak sa popozeram, a ked nenajdem, tak by sme sa niak dohodli? 😉
janula.h
8. aug 2012
@pristela príď a poriešime :-p
simasa
8. aug 2012
Tak toto som stvorila pre tu moju neterku
ikula2
8. aug 2012
@simasa krasna, aka bola vysoka?
simasa
8. aug 2012
@ikula2 To je len mala torticka. Najvacsi priemer je 18 cm, vyska 20 cm.
abriela
8. aug 2012
@bzucinka2 este mam otazku a na kt. poschodi je ten sikmooky? 😃
Maju tam aj abecedu?
@janula.h tak ty si ale sikovna. Krasne torty.
andrejecka
8. aug 2012
@simasa nádhernááááá 🙂
vlada111
8. aug 2012
@bzucinka2 pokukáme, si poklad 🙂
vlada111
8. aug 2012
@simasa krásna, origoš, super!!!!
pristela
8. aug 2012
Holky nemate inspiracie na svadobku bielo zlatu dvojposchodovu ? jednu uz mame vybratu, ale keby náhodouuuu 😃

Inak baby, že tato objednavka na svadobku, taka mala 5kg a ked mi povedala ze kde to budu mať 😕 😕 😕 😕 keby to nie moja kamoska tak to nevezmem 8-( budu to mat v tom penzione kde mi rotiekli tu trojposchodacku slahackovu ]-( ]-( tak som jej povedala, ze jej to tam radsej doveziem presne na cas priamo na stol, kedze je kamoska :-N tak si urobime rodinny výletík :-N :-N
bzucinka2
8. aug 2012
@abriela abecedu som nevidela a je v suterne 🙂
@vlada111 tak sup sup a pis IP, tam ti potom hodim ake su ceny 🙂
abriela
8. aug 2012
@simasa tie pasiky na boku sa robia takym valcekom? Bol tu dnes na neho aj link.
anibas
8. aug 2012
@pristela fešák ten Janulah !!!! 😉 😉 😉 😉
anibas
8. aug 2012
@simasa prekrásna a ja že kto dával zahraničné inšpirácie :-N :-N :-N :-N :-N :-N
simasa
8. aug 2012
@andrejecka
@vlada111
@anibas
Dakujem babenky. Aj za liky.

@abriela ano s valcekom, ale neviem, ci sa dnes o tom hovorilo. Citala som, ze sa bavite o pomockach, len som nemohla najst ten zaciatok, z coho to vyplynulo 😃
simasa
8. aug 2012
@anibas Inac je riadne kriva, ale skusala som na nej nove veci (ked je to do rodiny) - zeesan a aj ten tvar. Ale vyrezat dva rovnake kuzele a potom ich spojit, aby to vsetko sedelo sa mi proste tak celkom nepodarilo. Pod tou vrchnou castou mam karton a stredom som cez cele davala vystuz :-p som si to asi moc skomplikovala, tak mi treba, tela :-p
dm1
8. aug 2012
@vera1132 nie je problem
anibas
8. aug 2012
@simasa aký zeeasan si dávala ?
vecernicci
8. aug 2012
@rapunzel1 tady je receptík, ale já nevařím tak dlouho, max čtvrt hodiny a do marcoše stačí 😉 😉 http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=11&t...
pristela
8. aug 2012
@anibas jaj ani nepíš 😃 😃 😃 😃 nedrááždi 😃 😃
bzucinka2
8. aug 2012
@mrka2 no takze valcek stoji 6,4 a tie srdiecka 2 maju, ak chces kupim a potom poslem 🙂
@ikula2 nemali teraz ani brectan ani stojan 😞

ale mali piestikovy vypichovac ceresne a hrozna, motyle, ate kvetinky... a tie peciatky idem pofotit 🙂
bzucinka2
8. aug 2012
4 kusy za 2,30 😉
mrka2
8. aug 2012
@bzucinka2 juuj, parada... ano chceeem 🙂 vdakaaa
janula.h
8. aug 2012
@bzucinka2 aj ja aj jaaaa :-p

Začni písať odpoveď...

Odošli