Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
bzucinka2
8. aug 2012
@janula.h
@mrka2 tie peciatky? 🙂
janula.h
8. aug 2012
@bzucinka2 jaj to sú pečiatky? ja som myslela že to sú vykrajovačky :-S
bzucinka2
8. aug 2012
@janula.h hej to su peciatky na ozdobu potahovky... 😉
mrka2
8. aug 2012
@bzucinka2 nie, nie peciatky, ja som ti odpovedala,co si mi pisala.. ten valcek a aj tie srdiecka x-)
bzucinka2
8. aug 2012
@mrka2 dobre pisem si a kupim 🙂
potom mi do IP posli adresu , dakujem 🙂
gelovky a ostatne nic nepotrebujes, nech ta mam komplet zapisanu 🙂
mrka2
8. aug 2012
@bzucinka2 jaaj? pockaj... popozeram 😃 ]-( vidis? viem,ze mi netreba,ale... :-p 8-(
bzucinka2
8. aug 2012
@ikula2 dreveny otocny podnos 12,39 🙂
mariann2
8. aug 2012
@bzucinka2 aj extragelovky sú? a gelovky wilton?
mariann2
8. aug 2012
dnes som robila minitortičku pre môjho najmladšieho miláčika k zajtrajším 2. narodkám, pred dvomi rokmi nás všetkých riadne potrápil, ale od vtedy robí len radosť, je to náš anjelik / s rožkami/
vecernicci
8. aug 2012
@pristela tohle mají u nás ty růžičky 😉
vlada111
8. aug 2012
@mariann2 to ke krásna tortička 🙂
vlada111
8. aug 2012
@bzucinka2 a myslíš, že keď pritlačím, nebude sa to dať vykrojiť, aby bol z toho kvet?
bzucinka2
8. aug 2012
@mariann2 extra cierna 5,11 🙂

@vlada111 neviem neskusala som 🙂mozem skusit zajtra vecer, ked budem potahovat tortu 🙂
bzucinka2
8. aug 2012
@mariann2 kalsicka gelovky 1,88
pipka
8. aug 2012
@mariann2 kraaasna želvička 😎 😎 😎
bzucinka2
8. aug 2012
dnes este pockam ci niektora nieco chcete a zajtra by som to objednala, aby sa nam neminuli tie perlete 🙂
sisix
8. aug 2012
@dm1 Ahoj, tak dorta co sme o ni mluvili ma byt pro 25-30 lidi.TAkze mam udelat tu 26 a 18? Nebo mam koupit vetsi formu a udelat treba 30 a 22 ??? Diky za radu
lamps
8. aug 2012
Dievčence moje, dnes som dospela k názoru, že som totálne mantavá čo sa týka robenia kvietkov na drôtiku :-p. Včera som si nachystala lupienky na ľaliu, dala ich na drôtiky, nechala do dneska vyschnúť. A dnes, keď som ich viazala pekne sa mi polámali :-S. Takže z ľalie je ... nič.
Čo sa týka stuhy na torte, ja dávam aj saténové aj obyčajné a nemám s nimi žiadny problém. Keď sa aj torta trošičku orosí a stuha tiež ono to nie je vidieť, fľaky sa mi neurobili ešte nikdy a na tortu ich prichytávam špendlíkom. Najprv som sa bála, aby špendlík nezjedli, ale stuhu musia dať z torty dolu tak či tak a so stuhou vytiahnú aj špendlík.
@prislelka aj ja mám objednávku na september na svadobnú bielo-zlatú tortu, predstavu už v hlave mám, uvidím, čo s tortou dorobím, ja veľmi zlatú na tortách nemusím 😉
lamps
8. aug 2012
@bzucinka2 neviem, či som všetko dobre pochopila, čítam to tu s miestnym rušením 😃 ak ideš objednávať, ja by som mala záujem o tento valček http://www.google.sk/imgres?q=vykrajova%25C4%25...
simasa
8. aug 2012
@anibas bananovy som skusala
simasa
8. aug 2012
@pristela ako pre Teba 😃
simasa
8. aug 2012
@pristela a este Ron Ben Israel robil krasnu - pohladam:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=11941536...
petraxy6
8. aug 2012
Ahojte baby, pripájam moju prvú poschodovú (a určite aj poslednú 😃 ) Chcem sa opýtať, tam ako mám to srdiečko s obrúčkami, je to veľmi gýčové? ešte je tam len položené. tie guličky tam boli nalepené, ale sa mi vo vnútri odlepili ]-( - môžem ich tam vysypať viac? Už sa mi veru nechce nič robiť.
mrka2
8. aug 2012
@petraxy6 krasna. ja by som tam to srdiecko asi uz nedavala, mozno prstienky by som zapichla len tak do potahovky,ale to je tazko takto radit, kedze v skutocnosti vyzeraju tie torty uplne inak ako na fotke a mozno to je len moj uhol pohladu. 🙂
petraxy6
8. aug 2012
@mrka2 ďakujem a kde "drbnem" obrúčky 😃
petraxy6
8. aug 2012
@mrka2 som nedočítala, lebo neviem ako vy, ale ja mám túto stránku takú širokú, že by som potrebovala ešte jeden monitor 😃
mrka2
8. aug 2012
@petraxy6 ja to mam tiez siroke. no tam,ako mas to srdiecko,tak to prec a len obrucky tam supni,alebo nechaj tak. aj tak to je pekne 🙂
petraxy6
8. aug 2012
@mrka2 a bude to dobre vyzerať? :-N

Začni písať odpoveď...

Odošli