Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
mrka2
8. aug 2012
@petraxy6 neviem 😃 ved si ich len priloz,ci ti to pasuje a ked nie,tak nechaj to srdiecko tam..
petraxy6
8. aug 2012
@mrka2 ĎVP 😉
lamps
8. aug 2012
@petraxy6 aj ja by som urobila tak, ako radí @mrka2 🙂
mrka2
8. aug 2012
@petraxy6 pocuj a neurobis este jednu ruzu? =-) ja osobne davam furt neparny pocet 😃 :-p
petraxy6
8. aug 2012
@mrka2 hore mám tri a dolu jednu. to nie je ako na pohreb 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 A kde ju mám dať?
mrka2
8. aug 2012
@petraxy6 nieee no ved v pohode.. 😃 uz ta nejdem poucat, torticku mas velmi peknu, uz si vyloz nohy 🙂
lamps
8. aug 2012
@petraxy6 ja by som ju dala úplne dolu na pravú stranu
petraxy6
8. aug 2012
@lamps kde ako je "závoj" či už ju asi len ZJEM 😃 😃 😃 😃 😃
@mrka2 ale ty nepoučaš, ja som sa prišla opýtať 😉 no a nohy si vyložiť chcem, ale ešte musím popratať ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( neznášam ten bordel
mrka2
8. aug 2012
@petraxy6 juuj, veru to aj ja neznasam upratovat ten vybuch v kuchyni.. :-p
lamps
8. aug 2012
@petraxy6 myslela som na opačnú stranu tej, ktorá je na tom medziposchodí a vedľa spodného poschodia, píšem jak maďar. Ale ak máš chuť, kľudne ju zjedz 😃
petraxy6
8. aug 2012
@mrka2 😉 😉 😉
Aj tak vás obdivujem žienky. Ja robím torty málo a toto mi dalo zabrať :-p a to ešte nehovorím, koľko som toho pojedla 😃 😃 😃 - vlastne celý deň som na vode a na koštovke 😃
mrka2
8. aug 2012
@lamps ano, aj mne tam pasuje. cize celkom dole na podlozku na pravo 😉
mrka2
8. aug 2012
@petraxy6 ja tiez robim malo, max.2 tyzdenne,ale ja to nekostujem, len plnku vylizem a to je vsetko :-N 😃 mne marcos nechuti 🙂
lamps
8. aug 2012
@mrka2
@petraxy6 ja už nekoštujem nič, stačia mi tie sladké vône a som najedená. Keď sa ma pýtajú, ktorá plnka je dobrá, tak hovorím, že ja neviem 😃 😃 😃 mne nechutí žiadna moja torta 😃 😃 😃
petraxy6
8. aug 2012
@mrka2 @lamps Ok idem skúsiť a tie obrúčky teda dám kam?
@mrka2 No mne SF tiež nechutí až tak, len ja som si objednala Formix, ale som s ním neťahala, lebo ho asi zožeriem len tak 😃 😃 😃 😃 😃
lamps
8. aug 2012
mrka2
8. aug 2012
@lamps hiii ale to nesmies tak rozpravat!!! isto su vyborne! ja tiez nejem svoje torty,ale tu mascarpone mam rada a aj parizsku a aj jogurtovu.. no a aj vanilkovou nepohrdnem 😃 😃 😃 😃 ale to len z misky vylizem,ked sa zvysi,inak tortu tiez nemusim 🙂
petraxy6
8. aug 2012
@lamps 😃 😃 😃 😃 😃
@mrka2 že max. 2 týždenne 😎 😎 😎 , toto je moja 6-ta tento rok a prvá poschodová :-N
petraxy6
8. aug 2012
@lamps 😃 😃 😃 😃 a kam ich dám 😃 😃 😃 😃 😃
mrka2
8. aug 2012
@petraxy6 daj ich tam,ako su,ale bez toho srdiecka,len zapichni do potahovky. hej? no ked budes potahovat s formixom,tak daj vediet,aky je,ci sa dobre s tym robi,lebo ja poskulujem po nom uz davno 🙂
lamps
8. aug 2012
@petraxy6 tam, kde Ti radila @mrka2
@mrka2 no ja im poviem ako chutia, mne osobne najviac asi chutí jogurtová. Ja nehovorím, že moje torty sú zlé, len mne nechutia :-N prešla ma chuť na sladké, tak rok dozadu by som si dala za sladké oko vypichnúť 😃 a keď som kojila ani nehovorím, ale už ma to našťastie prešlo 😃
petraxy6
8. aug 2012
@mrka2 nechcela som sa formixom, lebo to si nechám keď budem piecť pre nás niečo. Takú mňamku tam nedám 😃 😃 😃 A je mäkkučký a menej taký ako keby "gumový" . vyzerá že sa s ním lešie pracuje ako so SV, len budem mať aj obavy, či sa nebude trhať. A chuťovo, je fakt výborný 😃 😃 😃 =-)
mrka2
8. aug 2012
@lamps ja tiez nemusim sladke, ja som skor na suncicku a masko :-p ked som bola tehotna s Vilkom,tak som doslova zrala cokoladu,co ja fakt nemusim mat. 🙂 ale uz ma to postupne prechazda. ale tie kila mi furt nejdu dole 8-(
mrka2
8. aug 2012
@petraxy6 ked je makky,tak to nebude velmi dobry na taketo tepla... skor v zime. ale raz si ho isto kupim,ked taky fajny 🙂
lamps
8. aug 2012
@mrka2 neboj kilečká pôjdu postupne dolu. Ja som veľmi slabý jedák, najradšej by som bola, keby som nemusela jesť :-N, ale keď som bola tehotná, tak mi chutilo riadne a hlavne ovocie a mrkva - tej som zjedla tony, kaleráb - ani nevadilo, že je taký drevnatý, to boli moje pochúťky 😃
vlada111
8. aug 2012
@bzucinka2 skúšaj, skúšaj 😃
vlada111
8. aug 2012
@bzucinka2 ja len tie veci od číňana, a tie farby a iné to majú kde?
lucka_o
8. aug 2012
baby a kde je to stretko???????????a kedy??????
sisix
9. aug 2012
@mrka2 ja potahujem jen formixem a jasem 100% spokojena.
muffinka8
9. aug 2012
Robil niekto z vás "jogurtový krém" ale s tým, že miesto želatínového stužovača použil Creme Ole?

Začni písať odpoveď...

Odošli