Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mrka2
8. aug 2012

@petraxy6 neviem 😀 ved si ich len priloz,ci ti to pasuje a ked nie,tak nechaj to srdiecko tam..

petraxy6
8. aug 2012

@mrka2 ĎVP 😉

lamps
8. aug 2012

@petraxy6 aj ja by som urobila tak, ako radí @mrka2 🙂

mrka2
8. aug 2012

@petraxy6 pocuj a neurobis este jednu ruzu? 😕 ja osobne davam furt neparny pocet 😀 😝

petraxy6
8. aug 2012

@mrka2 hore mám tri a dolu jednu. to nie je ako na pohreb 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A kde ju mám dať?

mrka2
8. aug 2012

@petraxy6 nieee no ved v pohode.. 😀 uz ta nejdem poucat, torticku mas velmi peknu, uz si vyloz nohy 🙂

lamps
8. aug 2012

@petraxy6 ja by som ju dala úplne dolu na pravú stranu

petraxy6
8. aug 2012

@lamps kde ako je "závoj" či už ju asi len ZJEM 😀 😀 😀 😀 😀
@mrka2 ale ty nepoučaš, ja som sa prišla opýtať 😉 no a nohy si vyložiť chcem, ale ešte musím popratať 😠 😠 😠 😠 😠 neznášam ten bordel

mrka2
8. aug 2012

@petraxy6 juuj, veru to aj ja neznasam upratovat ten vybuch v kuchyni.. 😝

lamps
8. aug 2012

@petraxy6 myslela som na opačnú stranu tej, ktorá je na tom medziposchodí a vedľa spodného poschodia, píšem jak maďar. Ale ak máš chuť, kľudne ju zjedz 😀

petraxy6
8. aug 2012

@mrka2 😉 😉 😉
Aj tak vás obdivujem žienky. Ja robím torty málo a toto mi dalo zabrať 😝 a to ešte nehovorím, koľko som toho pojedla 😀 😀 😀 - vlastne celý deň som na vode a na koštovke 😀

mrka2
8. aug 2012

@lamps ano, aj mne tam pasuje. cize celkom dole na podlozku na pravo 😉

mrka2
8. aug 2012

@petraxy6 ja tiez robim malo, max.2 tyzdenne,ale ja to nekostujem, len plnku vylizem a to je vsetko 😅 😀 mne marcos nechuti 🙂

lamps
8. aug 2012

@mrka2
@petraxy6 ja už nekoštujem nič, stačia mi tie sladké vône a som najedená. Keď sa ma pýtajú, ktorá plnka je dobrá, tak hovorím, že ja neviem 😀 😀 😀 mne nechutí žiadna moja torta 😀 😀 😀

petraxy6
8. aug 2012

@mrka2 @lamps Ok idem skúsiť a tie obrúčky teda dám kam?
@mrka2 No mne SF tiež nechutí až tak, len ja som si objednala Formix, ale som s ním neťahala, lebo ho asi zožeriem len tak 😀 😀 😀 😀 😀

lamps
8. aug 2012
mrka2
8. aug 2012

@lamps hiii ale to nesmies tak rozpravat!!! isto su vyborne! ja tiez nejem svoje torty,ale tu mascarpone mam rada a aj parizsku a aj jogurtovu.. no a aj vanilkovou nepohrdnem 😀 😀 😀 😀 ale to len z misky vylizem,ked sa zvysi,inak tortu tiez nemusim 🙂

petraxy6
8. aug 2012

@lamps 😀 😀 😀 😀 😀
@mrka2 že max. 2 týždenne 😎 😎 😎 , toto je moja 6-ta tento rok a prvá poschodová 😅

petraxy6
8. aug 2012

@lamps 😀 😀 😀 😀 a kam ich dám 😀 😀 😀 😀 😀

mrka2
8. aug 2012

@petraxy6 daj ich tam,ako su,ale bez toho srdiecka,len zapichni do potahovky. hej? no ked budes potahovat s formixom,tak daj vediet,aky je,ci sa dobre s tym robi,lebo ja poskulujem po nom uz davno 🙂

lamps
8. aug 2012

@petraxy6 tam, kde Ti radila @mrka2
@mrka2 no ja im poviem ako chutia, mne osobne najviac asi chutí jogurtová. Ja nehovorím, že moje torty sú zlé, len mne nechutia 😅 prešla ma chuť na sladké, tak rok dozadu by som si dala za sladké oko vypichnúť 😀 a keď som kojila ani nehovorím, ale už ma to našťastie prešlo 😀

petraxy6
8. aug 2012

@mrka2 nechcela som sa formixom, lebo to si nechám keď budem piecť pre nás niečo. Takú mňamku tam nedám 😀 😀 😀 A je mäkkučký a menej taký ako keby "gumový" . vyzerá že sa s ním lešie pracuje ako so SV, len budem mať aj obavy, či sa nebude trhať. A chuťovo, je fakt výborný 😀 😀 😀 😕

mrka2
8. aug 2012

@lamps ja tiez nemusim sladke, ja som skor na suncicku a masko 😝 ked som bola tehotna s Vilkom,tak som doslova zrala cokoladu,co ja fakt nemusim mat. 🙂 ale uz ma to postupne prechazda. ale tie kila mi furt nejdu dole 🙄

mrka2
8. aug 2012

@petraxy6 ked je makky,tak to nebude velmi dobry na taketo tepla... skor v zime. ale raz si ho isto kupim,ked taky fajny 🙂

lamps
8. aug 2012

@mrka2 neboj kilečká pôjdu postupne dolu. Ja som veľmi slabý jedák, najradšej by som bola, keby som nemusela jesť 😅, ale keď som bola tehotná, tak mi chutilo riadne a hlavne ovocie a mrkva - tej som zjedla tony, kaleráb - ani nevadilo, že je taký drevnatý, to boli moje pochúťky 😀

vlada111
8. aug 2012

@bzucinka2 skúšaj, skúšaj 😀

vlada111
8. aug 2012

@bzucinka2 ja len tie veci od číňana, a tie farby a iné to majú kde?

lucka_o
8. aug 2012

baby a kde je to stretko???????????a kedy??????

sisix
9. aug 2012

@mrka2 ja potahujem jen formixem a jasem 100% spokojena.

muffinka8
9. aug 2012

Robil niekto z vás "jogurtový krém" ale s tým, že miesto želatínového stužovača použil Creme Ole?