Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bzucinka2
15. aug 2012

@janula.h vdaka , viem 🙂

baby som rada, ze vas mam hned mi je lepsie na dusi :-ň cmuk vam vsetkym, skoda, ze mi to stretko nevyjde ☹ kurnik dame aj nejake zimne? mohli by ste prist k nam na chatu... 🙂

maya30
15. aug 2012

@bzucinka2 nie, otlacila som hmotu na kartone, vyrezala kolieska a potom som to aj s kartonom prenasala na tortu...aj ked to vyzera jednoducho tak sa mi to podarilo az na stvrtykrat, furt sa mi to na tej torte natahovalo, hlavne treba ten karton dat dole az ked je cela bordura prilepena 😉

lamps
15. aug 2012

@florentina 😅 no neviem, či som odborníčka, ja maľujem práškovými farbami Sugarflair, niekedy na sucho a keď potrebujem dotieňovať rozpustím farbu v trošičke alkoholu a maľujem tak. Ja si hmotu vyváľam na troške solamylu, keď mi z neho zostane na povrchu torty oprášim ho štetcom a maľujem, nerozpíja sa nič. Farby sa mi zle nanášali na orosenú tortu, keď bolo veľmi teplo 😅 ale inak to ide v pohode.

lamps
15. aug 2012

@bzucinka2 no tak to sme už minimálne dve radi, že sa tu máme 😅 😅 😅

iwulka23
15. aug 2012

Babenky,potrebujem nejaku inšpiráciu na tortu pre mna a mamku na narodeniny 48 a 23r..vobec ma nič nenapadá :(

bzucinka2
15. aug 2012

@maya30 vsak toho sa bojim, ze sa mi tie kolieska zdeformuju ☹
@lamps 😀

mimcak
15. aug 2012

@jakelina našla som niečo také.

https://www.youtube.com/watch?v=URML0VxEo3I

robý to až na konci .Ja som začiatočníčka.Ja vás tu len tak potajomky čítam🙂 ak stíham a učím sa od vás. Ďakujem Vám za inšpirácie a rady.

maya30
15. aug 2012

@bzucinka2 ked spravis tuhsiu hmotu a prenasat budes na kartone tak sa nenatiahnu...ak sa aj nepodari na prvykrat tak das dole a znova...vsak ked uz mne sa podarilo tak sa musi kazdemu 😅 😀

cestovatelkaandrea
15. aug 2012

tak po dlhej dobe som piekla dalsiu tortu pre drobca do skolky. dnes je tam posledny krat, tak som urobila pre deti tortu z piskotoveho cesta, parizskeho kremu a dala dovnutra este aj nakrajane jahody. vidiet, ze som uz dlho nerobila s cukrovou pastou, lebo sa mi niektore figurky moc nedarili. hadam po par tortach budem opat vo forme

mimcak
15. aug 2012

moja 3 v poradí ešte sa mám čo od vás učiť,ale stále sa zlepšujem 🙂 Dúfam,že mi budete v tom pomáhať ak bude potrebné.Ďakujem Vm už vopred 😉

florentina
15. aug 2012

@lamps moc ti děkuji za odpověď a za rady....já si chci tento týden rozválet jen tak kousek hmoty a zkusím, zda se můj záměr dá vůbec, v mém podání, zrealizovat🙂...a zkusím i ten solamyl.
A holky, já jsem také moc ráda, že se tu máme🙂, že tu můžu být s vámi a vzhledem k vašemu pokročilému cukrářskému umění je to pro mne velká čest....

mimcak
15. aug 2012
https://www.youtube.com/watch?v=UCrY0hLeWyU

prosím vás čo má v tej tube ,čím to zdobý.Bielková pena zafarbená,alebo čo? Videla som viac videi kde tortu zdobili takto,ale neviem čo to je?

lamps
15. aug 2012

@florentina neboj, určite sa tvoj zámer podarí 😅 😅 😅 som si tým istá 😅 😅 😅

petkaa28
15. aug 2012

Ahojte, mam prosbu - kamaratka ma zakazku spravit svadobnu tortu ako je na obrazku. Viete mi poradit, ako a akou coko ma tortu poliat tak, aby bol efekt ako na foto? Moze sa pdt poliat coko? Alebo som rozmyslala, na pdt vtvarovat cokohmotu, aby to takto vyzeralo?? Ako by ste to spravili vy? Dakujem zakazdu radu...

muffinka8
15. aug 2012

@petkaa28 tá torta nie je vôbec potiahnutá, je to len uhladený krém. Ale podľa mňa by vyzeralo dobre aj to ako si povedala, že vytvarovať čokohmotu.

jakelina
15. aug 2012

@mimcak děkuju, jsi zlatá, že jsi si dala práci. Já jsem právě tady nad tím postupem taky uvažovala, ale bála jsem se, že bude vidět ten spoj dole. 😉

jakelina
15. aug 2012

@florentina jestli máš silikonovou podložku, tak tam nepodsypávám ničím a nelepí to. Když mám teda nějakou obří plochu, tak to trochu podsypu solamylem a jak to přenesu na dort, tak je to vlastně dole a nahoře je to čisté a nemusím nic čistit.

nika1985
15. aug 2012

ahojte niektora ste tu pisali ze ste dostali poziadavku na poschodovu svadobnu tortu a ze nechaju vsetko na vas. Ja mam presne ten isty prolem 3x som sa pani pytala ako to chce co chce do vnutra a ona ze necha na mna jednu chce vacsiu a viac vyzdobenu a druhu mensiu a jednoduchsiu tak si vyberte ja som teda neni az taka sikovna ako vy ale snazim sa. Ked som sa pytala ci mozem aj tak ze zamilovane zaby alebo nieco take tak ze nie elegantne to jedine s nej vypadlo a teraz bud mudra este ich chce aj v strede tyzdna odovdzane a ja tu uz 5dni beham a hladam napady.paci sa mi aj nieco taketo len trosku asi inak len neviem este som poschodovu nerobila robite to kazde poschodie zvlast a potom prenasate nebudem mat spinavy potom ten spodny potah alebo ako na to na nete som teda moc rad nenasla.

maca77
15. aug 2012

ahojte
baby prosím nemáte nejaké inšpirácie na otvorenú knihu? robila som dve,ale tú druhú chceli presne podľa prvej .. a ďalšiu takú istú by som nerada..a nejak nenatrafila som teraz na nič čo by ma zaujalo 😅 Ďakujem

muffinka8
15. aug 2012

@nika1985 ja keď som robila malému poschodovku, tak som tie poschodia mala na kartónikoch obalených v potravinovej fólii, tak mi radili. Všetko som si zvlášť potiahla a potom preniesla. Výhoda tých kartónikov bola aj v tom, že keď sa torta rozoberala, tak sme poschodia jednoducho dali dole na tácky a pekne pokrájali. Ono to tam drží a zároveň sa neprilepia tie poschodia tak aby sa nedali pokrájať.
A tiež som do spodného zapichla 5 slamiek aby držali druhé poschodie a tak isto do druhého aby držali tretie a torta sa neprepadala.
Na strane 3383 je foto.

vlada111
15. aug 2012

@aduskatt no klasika, nejaký neidentifikovateľný umelý margarín bez chuti

nika1985
15. aug 2012

@muffinka8 ok idem mrknut dik to je dobry napad a aky karton si davala asi nejaky uplne tenucky aby tonebolo vidno

muffinka8
15. aug 2012

@nika1985 z krabice od topánok a mal taký rozmer ako korpus, čiže neprečnieval.

pristela
15. aug 2012

Holky niekto tu hladal svadobky vo fialovom , tu su aj take naaadherne, jasne ze sa nemusia tolko poschodove robiť 😀
http://www.flickr.com/photos/design_cakes/

vlada111
15. aug 2012

@lubi22 tá francúzska už je zatvorená min. dva roky. Ale bolo to niečo úžasné - napr. zákusok v bielou plnkou, vnútri nugát a vo vnútri plnka z liči. No síce stál jeden 60 SK, ale bol to zážitok. My sme si vždy s manželom kúpili 4 druhy a mali sme doma kulinársky orgazmus 😀
Mamina si na svoj obchod potrpí, má tam také veci, že ani neviem na čo sa to používa 😝

vlada111
15. aug 2012

@lubi22 a ja už neodporúčam žiadnu cukráreň, všetko je to prepchaté náhražkami a príchuťami.

aduskatt
15. aug 2012

@mimcak je to chantilly krem🙂

aduskatt
15. aug 2012

@pristela krasne torticky.......som si zasa oci popaSLA🙂

zuzana124
15. aug 2012

@miciatko prepáč že až tam neskoro reagujem ale dlho som tu nebola 🙂 ... tú futbalku som robila tak že som si korpus upiekla v jednej miske a pod ňu som ešte upiekla jeden korpus v okrúhlej forme. Potom som to plnila tak že na spodok išiel ten jeden okrúhly korpus a potom ten korpus z misky, po naplnení som vrch ešte trošku orezala do tvaru lopty 🙂

zuzana124
15. aug 2012

@nika1985 ja robím poschodové tiež tak ako ti radila @muffinka8