Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
jakelina
23. aug 2012
@vlada111 vladi píšeš sama sobě 😉
vlada111
23. aug 2012
@daducha vyskúšam ich, ale teda bez tej guličky. Tie sú poriadne drahé, aby si ešte na tých svadobných neprerobila 😞
vlada111
23. aug 2012
@jakelina divné, a stlačila som pipku. asi mi hrabe 😃 Žeby tehotenská demencia?
vlada111
23. aug 2012
@pipka prosím ťa ty si si uložila tie inšpirácie od peroli, do kelu ja som ich len kukla, že uložím neskôr a na tej úschovni to už nie je 😞
micmo
23. aug 2012
Ahoj holky mam prosbu. Mohly by jste mi sem hodit nejaky navod na dort, ktery ma byt jako vino v krabic?? MOC DEKUJI
vlada111
23. aug 2012
@muffinka8 krásne sa ti podarila 🙂
pristela
23. aug 2012
ach boze baby, musim sa smiat 😃 😃 😃 otvorim vrecko s mrazenou lesnou zmesou a tam take giganticke jahody a maliny =-) =-) =-) =-) 😃 😃 😃 😃 to som v zivote nevidela, ako zovreta päsť velké , v celom sacku 3obrovske jahody a 4obrovske maliny +... 😃 😃 😃 😃
vlada111
23. aug 2012
@pristela no ja by som sa veru nesmiala :-p
vlada111
23. aug 2012
@aduskatt teba mám blízko, nemáš nejaký kvet čo by sa dal použiť ako čipka alebo nejakú takú vykrajovačku?
pristela
23. aug 2012
@vlada111 😃 😃 😃 a tak to do torty do rodiny s D1 ci co to je , oni su stale pokusny kralici takze tam som v pohode 😃 😃 a keby cudzim jahodu rozkrajam na marne kusky, vsak nemusia mat stale v celku :-p
Myslim , ze po vcerajsku ma uz nic nerozhádže :-N :-N :-N
pipka
23. aug 2012
@vlada111 jasnee vladi, ja to mam ulozene..poslem ti to? =-) 😉 hod mi do IP mailovu adresu 😉
aduskatt
23. aug 2012
@vlada111 mam ozdobne bordury na spodok , aj kvetinky rozne...............neviem, co si predstavujes.............sak dojdi kuknut🙂
pipka
23. aug 2012
@pristela no mne by nevadilo, keby si mi rozkrajala..ja jim secko...akorat nejim kralika 😃 😃 😃 😃 😃
sisix
23. aug 2012
holky, kdyz chci vzorek na potahovku, tak jak ma byt potah tlusty? Kde mi o to abych vzorek neuhladila potahovanim.
miciatko
23. aug 2012
@pristela to hadam v Cernobyle vypestovali 😃 😃 😃 😃 😃
pristela
23. aug 2012
@miciatko neblázni 😃 😃 😃 😃 užsa mi tu s tým láduje malý a v sobotu to budem jest aj ja :-p

@pipka juu, to si ako ja , ja bych sežrala vsetko 😃 😃 😃 hlavne tie nezdrave veci 😃
dajna11
23. aug 2012
@muffinka8 aj ja ju mám vyhliadnutú v tej povodnej fialkovej farbe pre mamu.....tak sa asi budem opakovať potom 😃 😃
pipka
23. aug 2012
@pristela tie nezdrave su totiz najlepsie 😃 😃 😃
to len lekari su taki vychcani a tvrdia, ze su nezdrave, aby im viac ostalo :-p :-N 😃 😃 😃
lussy23
23. aug 2012
@ajaku krásne
@mishulle krásnučká
lucula73
23. aug 2012
@muffinka8 krásna je ta tortička,ja ju mám tiež uloženú v povodnej farbe.............a čím si robila tie kvietky? 🙂
daducha
23. aug 2012
@vlada111 a preco bez nej ? Viem, ze cakes babätko, no jedna hadam nemôze vadit,ci ?Len dufam, ze ti budu chutit aj ciste, tie som neskusala, aby sa mi tu neckalo ze ma spominas 😃 😃 😃 😃
daducha
23. aug 2012
@muffinka8 krásna, ja teda zelenu môzem x-)
zklimekova
23. aug 2012
dievčatá máte overený recept na dobošovú tortu??..chcú ju na jedno poschodie na svadobnú čo mám robiť ..a ešte som ju nikdy nerobila....😞
aduskatt
23. aug 2012
@zklimekova nemam a zatial sa mi uspesne dari od toho ludi odhovarat🙂
lucula73
23. aug 2012
@daducha a koľko ti vyšlo z toho receptu tých muffíín?díkes 🙂
nika1985
23. aug 2012
@mrka2 akurat rozmyslam ci nespravim tu poschovovu dole vanilkovy s kuskami cokolady a jahodami a hore trasenu s mandarinkami lebo tu vanilkovu pouzivam aj pod potahovku tym padom nemusim tolko slahat no do utorka to este najako premyslim link na kvietok http://www.tortyodmamy.sme.sk/kubansky-kvietok-...
zklimekova
23. aug 2012
@aduskatt aj ja som to stiahla na jedno poschodie..a budem skúšať ďalej..ale ak to budú chcieť...fúúú
daducha
23. aug 2012
tak tu su moje prve minitorticky okruhle a muffiny.zajtra to kompletizujem na tortu, tak som zvedava ako to bude vyzerat.Hlavne netusim, ako prelozim 2-posch. tortu na najvyssie poschodie svad. stojanu :-p

@lucula73 no do kosickov 4,5 cm cca 28 ks
adenka
23. aug 2012
@mimcak som rada ze som pomohla, ja som tam tiez bola ako v 7. nebi 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli