Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
24. aug 2012

@zdenallicka a odporucam krajsie vypracovat tie perlicky, co su na tej fotke z cukrarne🙂

mrka2
24. aug 2012

@lamps nadherne tie tvoje kvety... 😵 😵 😵

pipka
24. aug 2012

@eliska22 babka trvala na mene "filipko" 😕 😅 nemohlo tam byt Filip?
ale torticka je krasna, precizne spravena...ze mm pozdravujem, nech ide radsej na pivo a nekeca do toho 😝 😀 😀

aduskatt
24. aug 2012

@pipka ne na pivo, upratat kuchynu 😀 😀 😀 😀

eliska22
24. aug 2012

@pipka tak si to babička priala Filipko 😀 a mm sa už chystá futbal, pivo 😀

pipka
24. aug 2012

@aduskatt alebo 😀 😀 😀 potom aj k nam poprosim poslat 😅 😀 😀 😀

vecernicci
24. aug 2012

@pristela tak takhle podobně to včera vypadalo u nás v lednici, akorát já tam měla ještě ty šuplíky dole s naším jídlem 😝 😀

aduskatt
24. aug 2012

@pipka a ked uz bude vo svungu, tak aj k nam 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eliska22
24. aug 2012

@pipka
@aduskatt a ja už mám upratanú kuchyňu, tak si idem tiež dať pivko môjho radleríka už ma čaká v chladničke 😵 😵 😵 😵 😵

aduskatt
24. aug 2012

@eliska22 ja tam mam dvoch🙂ej, si asi vecer daaaaam

pipka
24. aug 2012

@aduskatt
@eliska22 tak to ja si nedaaaaam 😅 😝 mne pivko ee 😅

aaale zato si daaaaaam vineu a zmrzlinkuuuuuuu 😎

aduskatt
24. aug 2012

@pipka ja mam najradsej cervene vinko, ale fakt ze kvalitne.........a radlera sem tam🙂.........a tie dva su tam uz straasne dlho a treba mi uvolnit flek v chladnicke, tak si dame vecer

pipka
24. aug 2012

@aduskatt to je ten pravy dovod...uvolnit miesto v chladnicke 😀 😀 😀

aduskatt
24. aug 2012

@pipka vsetko sa da zdovodnit🙂

pristela
24. aug 2012

@eliska22 torticka je krasna, bud rada, ze ti povedal tamto, moj otvoril chladnicku ako dosiel a vravi s úsmevom : fú to by bolo keby v noci vypli elektriku 😀 , čo ? 🙄 🙄 🙄 som ho hned poslala odkial prisiel 😀

Holky uuuuzasne torticky vsetky!!! juj tu toho zajtra budeee 😵 😵 😵

eliska22
24. aug 2012

@pristela ja som na môjho škaredo kukla a tak dal hore ruky a hovorí, veď ja nič, len je iná tá torta 😕 😀 a to som už nepochopila 😀

vlada111
24. aug 2012

@aduskatt no keď si si včera všimla, ja som to urobila a musela ma upozorniť @jakelina 😀

aduskatt
24. aug 2012

@vlada111 som mimo🙂)

miciatko
24. aug 2012

jeej baby dnesny den teda vobec nema konstelaciu na robenie torticiek , tieklo mi z cela aj chrbtom . . . . , a to som robila len jednu ,ale zato zavarala slivky, robila lekvar a zaroven aj nutelu, pri tom reval mi krpec , dvaja velky somari sa do obeda len dotahovalia a chvalabohu po obede sli na vikend na akciu na Jankov vrsok ,no a teraz si hovorim ze asi uz vydrzim vsetko ked este dycham 😀 😀 😀 😀

miciatko
24. aug 2012

@pristela tusim aj ty mas doma podporu jak svina 😀 😀 😀 😀 😀

miciatko
24. aug 2012

@anibas nadherna torticka

evvina
24. aug 2012

můj dnešní čokoládový méďa,s mojí nohou výkon

anibas
24. aug 2012

@pipka @ajaku @mrka2 ďakujéém - to je bielková poleva - ale išla sama kade- tade 😀 😀

bambula1307
24. aug 2012

dievcence ja teraz moc nepecem,ale pridam dve par tyzdnov dozadu robene. Moja Zuzka mala meninky, tak len taku jednoduchu som robila a hned som tam aj druhu pripisala, bo tej som chudatku neupiekla k meninkam nic...je este mala na sladkosti a druha je pre drevorbaca 😉

anibas
24. aug 2012

@aduskatt tak červené a radler aj u mňa N1 !!!!! - ideš do Beluše ??? si štrngneme 😀 😀 😀 😀

bambula1307
24. aug 2012

jej uslo mi to..tak tu je druha 😉

vecernicci
24. aug 2012

teda holky, zase takový nádhery jste popřidávaly, já jsem zase zapomněla fotit ☹ 😝 jsem ale trubka, vždycky si říkám, že to blejsknu až zítra a pak zapomenu, takže německý ovčák na fotu nebude 😝

anibas
24. aug 2012

@eliska22 mne sa veľmi páči 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bambula1307
24. aug 2012

boze ja tusim neviem priadt foto..asi tie teploty s tym nieco maju 😀 😀
a moj manzel mi pomahal robit travicku 😀

anibas
24. aug 2012

@pipka krásna vtáčikova 🙂 🙂 🙂 🙂