Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lawli
31. aug 2012

@jakelina no je to to isté a mame taku super čo zosiluje 😀

jakelina
31. aug 2012

@lawli ještě, že nemáš i s kamerou, ještě ho u toho chrápáni vidět, tak to by stálo za to 😀 😀

lawli
31. aug 2012

@jakelina 😀 😀 😀 😀 asi sa na neho pôjdem pozrieť ,lebo mi už klipkajú oči...

aduskatt
31. aug 2012

@jakelina neboj, aj nam uz konci ponocovanie, manzel vstava velmi skoro do prace, ale aj tak chodime spat po polnoci

aduskatt
31. aug 2012

@lawli tak ja si tiez vyrobim obcas formicku, ale nie zo silikonu🙂......pomocou taviacej pistole si vyrobim, ked potrebujem

lawli
31. aug 2012

@aduskatt tak o tom viem ,ale pochybujem ,že nato existuje nejaká kniha...

pipka
31. aug 2012

@lawli mozno myslela silikonovu knihu 😀 😀 😀

aduskatt
31. aug 2012

@lawli myslim ze nie......a z tych dvoch dialogov mam pocit, ze to je zacinajuca baba, ktora si chce chytit zakaznicku a to sposobom, ze sa vyvysuje nad ostatne, ktore podla nej nerobia dobre.........ale evidentne je baba amaterka, ked pravym marcipanom nazve susene mlieko

lawli
31. aug 2012

@pipka aj tu si iste vyrobila 😀 😀 😀

lawli
31. aug 2012

@aduskatt ...ano presne ,ale o tej knihe som pochybovala ,šak nemusím vedieť o všetkom... 🙂

mrka2
31. aug 2012

dievcata, prekrasne torty opat... som polajkovala 😵

pridavam moju pre sesternicu 🙂 fotila som ju v chladnicke, bo sa mi strasne rosila 🙄 ved to aj pekne vidno na stuzke. ja to nechapem,ze vy mate take suche stuzky... no nechaaaaapem 😠 ☹

pipka
31. aug 2012

@lawli jednoznacne..a otlaca si do nej svoje "mudrosti" 😅 😀 😀 😀

lawli
31. aug 2012

@pipka si ma teraz super pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

...no nič kočky prajem dobrú nôcku ,ráno ma čakajú dve tortičky a dve detičky ,tak nech som vyspatá 🙂

pipka
31. aug 2012

dobruuuu padam uz aj ja 😉
a zajtra sa tu tesim na tie nocne nadhery 😎

aj moja konecne fuzikova kittynka 😀 😀 😅

pristela
31. aug 2012

@jakelina né , už som si spomenula- hortenzie , mrchy jedny krpate, mala som ich veeela porobenych , ze zostane mi aj na bojnicku a prt aj na tuto bolo malo ☹

@pipka no, ja neviem ci sa pokocháš , som sa mojho pytala ci moze byt ci sa mu paci , mikol plecom , skrivil hubu k tomu , že: bieeeeelaaa .
tak neviem , neviem , mne pripadá ako ruská s perím hore :D :D tie lalie vypadaju ako perie :P musim ich nabuduce sirsie tie lupenky robit

pristela
31. aug 2012

@mrka2 je naadhernaa, farebna kombinacia 😵 😵 😵 milujem tamtu zelenu a ruzova to je pre mna kapitola sama o sebe 😵 😵 😀

mrka2
31. aug 2012

@pristela ty co mas za chlopa? ja by som ti rucicky bozkavala 😕 😀

mrka2
31. aug 2012

@pristela hej, aj mne sa paci ruzova a zelena kombinacia.. nechala to na mna,ale serka ma ta stuzka... co uz 🙄 to ide do rodiny,ale aj tak 😠

pristela
31. aug 2012

@mrka2 a keby si ju dala dole a zo zadnej strany tej stuhy nalepila priesvitnu lepiacu pasku na celu sirku tej stuhy ? mozno by to pomohlo 😕 ja sa tamtoho tie bojim tak sa stuham malinko vyhýbam 😕

dm1
31. aug 2012

@monaart no mam ich tu ale je tam 99% sladke torty tak skus pohladat aj ine https://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?...

dm1
31. aug 2012

@aduskatt to je potom z toho ta chybna prestava ludi ze ked niekto potahuje niecim inym ako marcipanom tak je to podradne.... pritom fondatove hmoty drahsie - smartflex, WI ci dokonca drahsie na kvietky su drahsie ako pravy marcipan... ale to ludia nevidia veru. Co sa tyka tej knihy ja by som to skor pochopila tak ze nekupuje silikonove formy ale postavicky, kvety a tak robi rucne - vyraba sama modelovanim podla knizky 😉

pristela
31. aug 2012
hejdita
31. aug 2012

moja teraz dorobena na rychlo 🙂

dm1
1. sep 2012

@hejdita fuha ze 103 aky uctihodny vek 🙂. To by som hadam aj zadarmo dala pri takej prilezitosti 😀

hejdita
1. sep 2012

@dm1 😀 to je taky spise komicky rok 😀 je to pro 3 sourozence a dokupy maji 103 let 🙂 ale to nikdo nevi kdyz to takto nerozpisu 😀 a pri tom sulani tech cislic jsem si rikala ze kdovi jake by to bylo pect to nekomu tak staremu 🤐 😅 😀 😎 😵 😀

sisix
1. sep 2012

mo pekne dorticky

muffinka8
1. sep 2012

Pre svokrovcov 😅

simasa
1. sep 2012

@vecernicci Ja by som umrela, fakt Ta obdivujem.

simasa
1. sep 2012

@vecernicci A ja som z toho nejaka domotana. Takze tie posuvne formy kupovala florentina? Mne sa zdalo, ze Ty. Ja som chcela tu hranatu.

adrika202
1. sep 2012

moja nočná. o 12 tej naobed zadanie o tretej som líhala do postele...súdok trošku sadol lebo som si dala malú základnu a krem nechcel ako ma potrvoru tuhnuť,tak ale snád urobi radosť aj ked nie je až taký krásny 🙂