Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
10. sep 2012

@pristelka ano torticka je sice nie narocna ale nadherne si to vsetko bodkovo zladila a to je take uzasne 😵

ajaku
10. sep 2012

@lokalistin tak to je super, lebo sa ešte chystám si také zo dve urobiť, díky

ajaku
10. sep 2012

@pristela prekrásne 🙂

sisix
10. sep 2012

@mia1111 tak ta vypada moooc dobre

muffinka8
10. sep 2012

@mia1111 a ešte sa chcem opýtať, to si asi piekla na celom plechu a potom narezala však? Koľko plechov ti z toho vyšlo?

eliska22
10. sep 2012

@luciahromadkova napíšem ti recept do IP 🙂

simasa
10. sep 2012

@mimcak Dakujem 🙂

vlada111
10. sep 2012

@itka79 jaj Ivet plánujem ísť, len ešte neviem ako sa budem cítiť, lebo od stretka rodím o mesiac, tak sa aj bojím, lebo malú som rodila o 3 týždne skôr. Ale chcela by som ísť. Ty tam spíš?

vlada111
10. sep 2012

@pristela tak to je krásny hodnotný darček, aj ja by som chcela takú švagrinku 😉

vlada111
10. sep 2012

@mia1111 juj to som rada 🙂 Aj naša túto vypytuje o dušu, inak mi nechce jesť torty. A robila si krém podľa toho ako ja?

vlada111
10. sep 2012

@aduskatt musela ho predať. Ja som tam našla prvý krát 4kg, no ja kupujem pomaranč.

lucula73
10. sep 2012

@mia1111 mňam,musím tú marlenku vyskúšať 🙂 ............a v čom si piekla tie pláty,že to máš také krásne rovné a hlavne rovnaké? 🙂

nádherné tortičky ,som sa pokochala tento víkend zas 🙂

janula.h
10. sep 2012

ahooooooooj takže moja verzia rampy 🙂

jakelina
10. sep 2012

@janula.h je skvělá 😉

adenka
10. sep 2012

ahojte, este vam idem pridat foto ako sa podaril moj prvy duhovy korpus...

ajaku
10. sep 2012

@adenka Adenka dávaš poťahovku aj na spodok? to ako? Peknučká dúha

adenka
10. sep 2012

@ajaku teraz som to robila prvykrat, lebo som chcela aby sa jednotlive vrstvy torty dali oddelit... potiahla som vrch, potom pretocila, potrela spodok nutelou a docapkala potahovku... ono to zospodu nevyzeralo nejako krasne :D, ale nebolo to vidiet...

micmo
10. sep 2012

Holky PROSIM O RADU
Prsiti tyden delam tu tripatrovou svatebni a radily jste mi dat pod kazde patro ten plastovy talirek,je jich vic velikosti nebo jen ten zakladni?? Musi to byt pod celym dortem?? A jeste az to vyztuzim dohromady tak mam asi v tech talirkach udelat diru,ze??
Pak dort budu prevazet v patek rozlozeny,ale potahnuty a tam ho budu zdobit,povezu ho asi 2h,staci mi na to krabice z polystyrenu, nebo i nejaka papirova???
Omlouvam se za blbe otazky,ale nechci nic skazit. Jsem z toho tak strasne nervozni, ze ani nespim
Diky moc za jakoukoliv radu!!!!!!

itka79
10. sep 2012

@vlada111 jéééé-váážne?
ale ja som ani nevedela že si tehu-gratulujééééééém supééér
hej ja tam aj spím-ked už-tak všetko🙂))
tak si odvážna isť mesiac pred termínom na stretko-ja som sice všade chodila na výlety-ale pod dozorom mangela-keby čosik🙂))ale ja som oboch rodila na termín-takže tak a to chodim na 4posch.niekoľkokrát za deň peši-nemáme výťah a nešlo to skorej🙂

jakelina
10. sep 2012

@micmo ten talířek si můžeš ustříhnout jak potřebuješ, stačí centimetr od kraje.

dadka212
10. sep 2012

ahojte dalšia moja

aduskatt
10. sep 2012

@vlada111 dakujem za info, tak budem nanho polovat🙂)

vlada111
10. sep 2012

@itka79 no uvidím, ale rada by som išla. Tehotná som bola už na stretko kvetinovom 😉

zuul
10. sep 2012

dievcata mate niektora skusenost s tou abecedou? cislami?

http://www.tortickovo.com/tortickovo-cukrarskep...

zuul
10. sep 2012

@micmo ahoj, ja som robila 3poschodovu minuly vikend. kazde poschodie som dala na karton, vystrihla som trosku menší ako obvod, do stredu som si spravila dieru vacsiu. potom som vystuzila kazde poschodie slamkami, dala na kartony, este kym som ich mala v ruke som prepichla dlhou slamkou stredy. a potom uz len šup vsetky na seba a modlila som sa aby som sa trafila do tej diery cez karton.
ale bolo to super, vsetky som sa trafila a prepichla dlhou slamkou. mne to takto vydrzalo 1hod. cestu, nic nepadlo, nic neodpadlo. a dala som to len do otvorenej kartonovej krabice.
a verim ti, ze nespis... ja som tie nevedela spat, ze ako to urobim a ako to dopadne.

silno drzim palce.

zuul
10. sep 2012

dievcata prosim poradite mi nejaku osvedcenu kavovu plnku? dakujem.

aduskatt
10. sep 2012

@zuul moze byt kavovoorechova?

aduskatt
10. sep 2012

@zuul ja ju mam, mne sa paci, teda ta abeceda🙂

maca77
10. sep 2012

@pristela takýto originálny darček by ma veeeeľmi potešil 😵 😵 😵 perfektnéééé

ajka82
10. sep 2012

@zuul ahoj, ja ju pouzivam a som spokojna 🙂 inak ma ju aj jedna babenka na mmb, ja od nej kupujem veci ak ma nieco co by sa mi zislo 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=14688630&tab=4