Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mariann2
16. sep 2012

baby, veď treba zneutralizovať to sladké nejakým párkom, nie? 😀

dajna11
16. sep 2012

@mariann2 pripletiem sa vám do debaty,nevim o čom bola ale teda práve som jeden zjedla a s kremžskou horčicou,mnamky 😀

dadka212
16. sep 2012

@pipka a kedy je odchod a odkial 😀

pristela
16. sep 2012

@njonja ooooo, uuuuuuuuuuuuuuuuuuzasneeee 😵 aaach taketo torticky by som mohla dostavat furt a stale 😀 😀 a ruze , genialne 😵 😵

Holky ja este absolut neviem co beriem zp sebpu a ani na to nemyslim, to az pak na rychlo pohadzem, sa spolieham , ze ak ja nebudem mat pozicaju 😅 a ked nepozicaju , nebudem musieť robiť 😀 😀 😀

Akurát 😕 😕 😕 😕 chcel by so mnou ist maly 😕 6rokov 😕 tak sa chcem spytat, ze keby fakt na mna tlačí 😀 že chce , či ho tam mozem vziať ?

dajna11
16. sep 2012

@njonja waaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

natalii6
16. sep 2012

Ahojte potrebujem poradit idem robit malemu k jeho 1 rocku tortu( hadam sa podari) a potrebovala by som poradit kde v BA zozeniem nejake figurky alebo je dostat kupit v obchode nejaku hmotu z ktorej to vyrobim? a ak je to dostatkupit tak to maju aj v nejakych farbach alebo sa da kupit farba a tak to zafarbit? dakujem za radu

dadka212
16. sep 2012

@natalii6 figúrky dajú sa zohnať, len väčšinou vyzerajú otrasne a sú drahé jak šlak, hmota sa dá v BA kúpiť pri zimáku v tortomanii najlepšia je smartflex na poťah aj na modelovanie, farby si kúpiš gelove najlepšie tiež tam

pipka
16. sep 2012

@dadka212 no ideme piati...teda 5 osob...tak podla toho ake mate rite 😀 😀 😀 bo ja soferujem, ja sedim sama 😀

ale tak popod nohy toho naukladame a kufor je dost velkyyyyyy 😉 mame xsaru picasso, tak ak vies ake je to afto, tak podla toho sa zbal...ja berem jeden kufor s pomockami a jednu minitasku so svojimi osobnymi vecami 😉

vlada111
16. sep 2012

@dm1 no možno narýchlo, ale veľmi pekná, jednoduchá. Fakt je perfektná 😉

wera.g
16. sep 2012

@njonja tak toto je tak prenááádherná dokonalá torta torta! že kritika?? a aká, veď je úplne dokonalá, a ružičky? prvé? ja by som také nedokázala ani keby som ich narobila 10000 😉

dm1
16. sep 2012

@vlada111 dakujem 😵

dm1
16. sep 2012

@pristela no len ci sa tam nebude nudit 😝

dadka212
16. sep 2012

@pristela mne je jedno či tam budú deti, takže za mňa ho kludne zober 🙂.... ja moje neberem chcem mať aspoň chvílu svätý pokoj 😀

dadka212
16. sep 2012

@pipka tak ja mám statnú riť 😀 ale tak budem sa snažiť to minimalizovať 🙂 riť už nestihnem, ale pomôcky ano 😀

vlada111
16. sep 2012

@vecernicci jej ešte mi napadlo. Tie ružové kostice by si mi nemohla kúpiť u číňana spolu s tou silikónovou formou keď tam budeš? a toto nemal - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=57513111&tab=9
No ja dúfam, že do stretka neporodím, aby som si preto prišla 😀

vlada111
16. sep 2012

@jakelina ak to nebude u číňana u @vecernicci, ja by som poprosila toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=57513111&tab=9

vlada111
16. sep 2012

@aduskatt veď to na malom kúsku vyskúšaj 😉

eliska22
16. sep 2012

@pipka a šak sa potlačíme 🙂

jper
16. sep 2012

@njonja První růže, já zírám dyť jsou tak perfektní.

Tak tady vám hodím foto - půlroku peču a jestli poznáte pro koho to bylo (ten v kuchařském je bratr :D) Bobky jsem měla hrozné, ale nakonec ohlasy dobré, ale mám se hodně co učit.

njonja
16. sep 2012

Jaj, strasne moc dakujem za pochvalu🙂)) vsetkym🙂 !!!!!! bola to zatial moja najoblubenejsia torta🙂
Dobre to robi, az sa mi slzy tlacia🙂 Snad tie ruzicky budu nabuduce trosku lepsie...

daducha
16. sep 2012

@njonja boze môj nááááádhernááááá,ja ze zase Peroli inspiracie dava 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .Na chvilu som prestala dychat,je krasna 😉

njonja
16. sep 2012

@jakelina tie kosicky na muffiny su z krajkovanych podloziek pod torty 😉 😉 😉

vlada111
16. sep 2012

@njonja kráááása

aduskatt
16. sep 2012

@vlada111 no ved ale ked uz maju skusenosti, tak aspon nazory inych vypocujem🙂

jper
16. sep 2012

@njonja až udělám takový krásný dort jako ty, tak budu lítat stometrů nad zemí :D Já myslela, že někdo vkládá inspiraci z netu

vlada111
16. sep 2012

@aduskatt prinesiem ti tie vykrajovačky?

daducha
16. sep 2012

@dm1 som sa zamilovala, rozkosna je 😵 😵 😵

jper
16. sep 2012

A ještě dortík pro maminku k dnešnímu svátku rychlá akce - jedna kytka je živá. Jsem nestíhala - tu jednu co jsem udělala, tak byla malá - bylo to takové prázdné. Náplň zase bavaroise s malinami.

njonja
16. sep 2012

@jper moja🙂 Dakujem🙂 Ale neprehanaj🙂 Ja peciem len jeden rok presne (takto v septembri som zacala🙂 este je co dohanat a co sa ucit ! Mne tuto kocky na konikovi veeelmi pomahaju.. 😀 😀

daducha
16. sep 2012

@pristela tak to by som chcela vediet,kde mas hranice 😀 😀 😀 😀,si tusim bez hraníc .Je dokonala,skvela 😵 😵 😵