Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
daducha
16. sep 2012
@jper prosim ta aky je to krem?
aduskatt
16. sep 2012
@vlada111 prosiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂) cinanko ziadne nemal😞
makinka2
16. sep 2012
@jper teda to bych měla taky bobky, spíš po mě by to ani nikod nechtěl 😃 😃 😃 ale super teda 😉 a ten bavaroise je jaký krém, děkuji 😉
pipka
16. sep 2012
@dadka212 o pol osmej z Dubravky,....dojdes? 😃 😃
ale neee, sak kde vas dve z PK mam vyzdvihnut? viete prist nejako do BA aspon na Zlate piesky? ci mam ist po vas...? 😉
jper
16. sep 2012
@makinka2 bavaroise recept je tady http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/marcipano...

@daducha bavaroise tmavý
pipka
16. sep 2012
@dadka212 pred nastupom do auta spravime prehliadku a premeranie rití a podla toho vas usadim 😃 😃 😃 😃 😃
eliska22
16. sep 2012
@pipka mňa práve napadlo, že mm má nočnú, takže v sobotu ráno chodí z roboty aj okolo 8 - 8,30 takže na zlaté sa určite nedostanem :-p do BA áno vlakom by sa dalo 😉
pipka
16. sep 2012
@eliska22 mozem ta aj na stanici vyzdvihnut...to mam uplne po ceste 😉
daducha
16. sep 2012
@jper ake je to pevne? Lebo mi to pride velmi jemne,ale vyzera fantasticky.Do tmaveho davas aj bielu cokinu ?
ikula2
16. sep 2012
@dm1 ok dakujem
makinka2
16. sep 2012
@jper Děkuji, zkusím 😉
pipka
16. sep 2012
ale uz prestante pisat...sak ja od vcera vecera nemam docitane a nestiham citat :-N ...sak za jeden den 10 stran.... :-p ]-( 😃 😃 😃
rapunzel1
16. sep 2012
upozornenie z eschopu pravá čokoláda na RD trblietavý prach v eschopoch, vraj tam nie je nikde avizo, že nie sú vhodné na konumovanie, len na dekoráciu, dám link na ich upozornenie, ale dnes sa mi s dávaním odkazov nedarí, tak ak nepôjde sa ospravedlňujem https://www.facebook.com/messages/?action=read&...
vlada111
16. sep 2012
@aduskatt oki, prinesiem 🙂
ikula2
16. sep 2012
@jper ja odpadne ze ake celebritky ty si teda hviezda 🙂
dadka212
16. sep 2012
@pipka ak ide o riť sedím asi v predu 😃 😃 a to myslíš ráno o pol 8? :-N 😃 😃
tak sa dohodnite s @eliska22 čo kde ja sa prispôsobim, ak sa čas natiahne na neskoršie nebudem protestovať 😃 😃
aduskatt
16. sep 2012
@vlada111 kujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem prevelice🙂
daducha
16. sep 2012
A moje vikendove, nic prevratne, vsetko na zelanie a uz som ich robila ..
jper
16. sep 2012
@ikula2 já kdeže - ani netuší, kdo to dělal. A to bydlím v takové řiti světa 😃
jper
16. sep 2012
@daducha je to měkké, pevné to moc není, ale tato náplň byla i v tom 3 patrovém a ustojí to. Když dávám bílou, tak dělám dvoubarevnou variantu. Polovinu obarvím tmavou čokošku a půlku bílou. Až příště udělám nafotím
monikad1
16. sep 2012
@njonja úžasné🙂))
pipka
16. sep 2012
@vecernicci moja a co keby si nam urobila modreho konika? =-) 😃 😃 😃 😃 ked uz...tak uz zvieratko 😃 😃 😃
pipka
16. sep 2012
@dadka212 zlatik ano.... 😃 sak nepojdem na obed z domu....ja sa potrebujem deti zbavit cim skoooooor :-N :-p 😃

ja uz aj rozmyslala, ze v piatok vecer prchnem, u nasich prespim a potom v sobotu rano v klidku vyrazim vas zozbierat 😃 😃 😃
vlada111
16. sep 2012
@daducha juj paráda ako vždy
pristela
16. sep 2012
@pipka jeeemine, to je nááápad 😕 😕 😕 😕 😕 saaakra len skoda ze ja musim tortu brat 8-( tak to nemozem 8-(

@daducha aaach ja milujem tvoje torty x-) x-) x-) uzasne hladke ciste ich mas x-) x-) neskutocne x-) nemas nejaku odfotenu aj v reze ?
eliska22
16. sep 2012
@dadka212 jak neskoršie, veĎ tam nedorazíme večer, v aute si pospíme 😃
pipka
16. sep 2012
@pristela no skoda ze si tak daleko...by si mohla vyrazit k nasim tiez..oni tam totiz nie su...byt prazdny a aj ooobrovska chladnicka prazdna 😃 😃 😃 😎
pristela
16. sep 2012
baby , zas zážitok 😃 😃 bola u man dnes starsia pani objednavat torty, dve a ked sme sa bavili o skladovani , ona ze na co do chladnicky, vsak na konci mesiaca bude uz chladno, dáme ich von 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 oči mi vypadli, prsty s perom sa mi hned vykrútili naopak, ja prosto prácu s ludmi milujem 😃 isto som sa narodila pre prácu s nimi 😃 ja v to stále verím 😃
eliska22
16. sep 2012
@pristela ja som tak zažila v januári moju tortu skladovali v izbe vraj úplne chladnej :-p torta prežila videla som foto a tí čo z nej jedli, tak nepomreli 😃 a v torte bol pribinák bez ovocia :-p
pipka
16. sep 2012
@pristela sak a nech si aj vtaciky pochutia 😃 😃 😃 by som jej priala, nech jej to vydzobu :-N keby mi nebolo luto tvojej prekrasnej prace 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli