Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
17. sep 2012

@vlada111 ta je tak nadherna uz som ju obdivovala na fb uplne najsamkrajsia 😉

lokalistin
17. sep 2012

No myslim ,ze najmensiu mam ja na jednej skrinke som musela odsrobovat dvierka adat zaves aby som ju mohla pouzit tam celkom pod oknom a vdaka tym sikminam nemozem nikde nic strcit, ale zato hned za tou skrinkou so suflom su take malicke dvere vysoke asi 60-70cm a za nimi velikanske podkrovie,ktore mi sluzi ako spajza a mam tam vsetko mozne i nemozne.Vedla tej skrinky so suflom je malilinka chladnicka a mrazak. A ten nenazranec na fotke som ja . 😉 mala som navstevu zo slovenska 😀 Inac kuchyna je len taky lacak z ebayu, ako aj cely moj byt,kedze jedneho dna sa chcem vratit na slovensko a toto sa asi vsetko vyhodi,tak sa mi neoplatilo(a ani som na zaciatku nemala peniaze-vlastne ani teraz nemam 😲 😕 😝 )kupovat nejake extra triedy

ajka82
17. sep 2012

Hotovooo... na zajtra 🙂

mizulienka
18. sep 2012

@ajka82 nadherne obidve 😉

huxy
18. sep 2012

@vlada111 nádherná,krásne farby

nikulqa
18. sep 2012

ahojte zienky,viete mi poradit, kolko kg by mala mat torta pre 20 osob? dakujem krasne...pekne rano

maya30
18. sep 2012

@lamps
@florentina dakujem baby 🙂

teodorie
18. sep 2012

@lucula73 Zkusila jsem dát asi dvě vrchovaté lžíce salka, ale i tak mi to zašlehané do másla nechutnalo. 😒 Ale i s tím pudinkem v másle to bylo super. MM se může utlouct. 😀

salonka1981
18. sep 2012

@lacula73 tie bagre som robila podla hračky ale teda vôbec sa mi nepodarili keďže som mala na to málo času tak mi nestihli dobre stvrdnúť tak boli také divné 🙂

Ďakujem za všetky páčtká od Vás strašne moc potešia 😉

salonka1981
18. sep 2012

Moja včerajšia strašne na rýchlo robená.Ešte som sa aj pomýlila a namiesto väčšieho priemeru som urobila menšiu tak uvidím keď pre ňu prídu či budú v pohode s tým.

sisix
18. sep 2012

@nikulqa ja budu deat pro 25lidi a bude mit kolem 5-6kg spodni red velvet patro 26cm a horni mramor +pariz 15cm.

csina
18. sep 2012

ahojte, pridám sem jednu moju, ale medzi tie vaše profi práce.... 😅 je to ako päsť na oko.. 😀 robila som ju dva dni..opäť, tak skláňam vám poklonu a obdiv za to, aké ste šikovné.. 🙂 bola pre dcérku a ona si zmyslela Simpsonovcov, ale 2 figúrky Barta mi nevyšli, tak som improvizovala..ani kýblik smartflexu mi nevyšiel, akási veľká mi nahúkla, musela som aj MMfF dorábať.. 😅 5,5 kg...

simasa
18. sep 2012

@sisix Tebe tusim nikto neodpovedal ohladom tej marlenky - original recept na marlenku je taky, ze ked zarobis cesto, tak na tie platy ho treba valcekom vyvalkat. Tento recept je taky, ze to cesto je redsie, tak sa iba rozotrie, netreba ho valkat. Preto bez valkania.

simasa
18. sep 2012

@vlada
@ajka82
kráááásne tortičky

sisix
18. sep 2012

@simasa jo aha bez valeni, ha ha diky. 😀

sisix
18. sep 2012

@csina je moc krasna

janula.h
18. sep 2012

baby ja sa k veľkosti kuchyne nevyjadrujem 😀 moja je velikáááá ale niekedy je malá muž sa rehoce,že aj keby si mala 10x 10 tak ti málo bude 😀 ale niekedy sa lepšie robí v malinkej taká je útulná 🙂)
@vlada111 tá Tvoja torta nemám slov!!!!! nádheraaaa aká používaš farby?

lamps
18. sep 2012

@vlada111 nádherná tortička 😅 😅 😅 a moja kuchyňa má 2,60 x 3 m 😅 😅

ajka82
18. sep 2012

@vlada111 s dovolenim som si tvoju torticku ulozila 😅 🙂

mariann2
18. sep 2012

@nikulqa ja rátam 200 gramov váhy torty na osobu

mishulle
18. sep 2012

holky prosím jen pro ujištění, když dort, čoko korpus čokoplnka, potáhnu ve čtvrtek, vydrží do soboty, kdy se sní?

dajna11
18. sep 2012

no pochválim sa aj ja mojou milou malou radosťou...nieje velká,ale je do U a tak mám všetko na jedno zvrtnutie po ruke 😀 😀

dajna11
18. sep 2012

babule a nemáte ozaj nik inšpiro na tortu s témou toy story 3 a simpsonovci,,??plííííííííííííís

dajna11
18. sep 2012

@csina perfiš je....aj ja budem robiť simpsonovcov 😀 😀

dajna11
18. sep 2012

@vlada111 teda je otaj veselá,krásne sýte farby

janula.h
18. sep 2012

@dajna11 a akú veľkú??

mishulle
18. sep 2012

holky prosím jen pro ujištění, když dort, čoko korpus upeču dneska, naplnim zejtra čokoplnka, potáhnu ve čtvrtek, vydrží do soboty, kdy se sní?