Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
18. sep 2012

@salonka1981 krásne dielka @vlada111 ten zajačik je nádherný @csina krásne @enya00 krásna žirafka
@simasa parádna
@salonka1981 nádherná je
@ajka82 krásnučké
@aduskatt krásna

dm1
18. sep 2012

@mia1111 http://tortyodmamy.sme.sk/vyroba-domacich-prask... len tie farby su ovela slabsie myslim krycia schopnost ako kupovane

dm1
18. sep 2012

@dadka212 ved to 😝 keby aspon nejake pruzky, gulicky ci extravagantne kvety farebne..... ale same ruze a take farby 😖

florentina
18. sep 2012

@vecernicci hm, tak doufám, že až k tobě dorazím, tak mi vysvětlíš, jak se dá za dvě a půl hodiny udělat dort...jsi fakt přebornice, klobouk dolů!
@vlada111 kouzelný zajíček....ty co uděláš, to je jak z pohádky

dadka212
18. sep 2012

@dm1 ti verím, že sa ti do takej nechce....

mia1111
18. sep 2012

@dm1 - ďakujem 😵 😵 😵

lucula73
18. sep 2012

@mia1111 a aké sú to a odkiaľ si objjednala tie podložky?

mamina1978
18. sep 2012

Moja dalsia torta pre mojeho najstarsieho syna k narodeninam. Na zelanie ......iPhohe 4S.
Cokokorpus, plnka cokoladova s malinami. 😉 🙂
Joj ☹ uz by som po tychto troch chlapcensky tortach uvitala zase nejaku pre dievcatko 😔

lussy23
18. sep 2012

@jper krásna @daducha krásne sú @pipka krásny

pristela
18. sep 2012

@dada2007 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lussy23
18. sep 2012

@mamina1978 krásne

jakelina
18. sep 2012

@dm1 vidím že tu dnes jsi, byla jsem překvapená, jak je ta slepička obrovká. Je to větší než natažená dlaň, tak snad se ti bude líbit. 😉

miciatko
18. sep 2012

@dm1 ja robim tiez uzasnu svadobku bielozlatu ,ze 3 poschodovu a ma mat meter, tak som im to hned vysvetlila ze ci si vedia predstavit 30 cm poschodia 😒

ake rozmery robievas?

mia1111
18. sep 2012

@lucula73 - tak aké sú, to sa ma zatiaľ nepýtaj, vôbec netuším, aké budú naživo 😅 😅 😅 , doteraz som mala vždy len kartónkové tie zlaté a strieborné. Okrúhle budem asi naďalej objednávať tie strieborné, ale objednala som si hranaté nakoniec z webstránky natortu.sk. Už som mala objednávku v T-fornaxe, ale chcela som tie podložky a tam ich nemali, tak som si objednala odtiaľto... tak uvidím, aké budú, keď prídu. Ale vraj najlacnejšie to vyjde, keď si ich dáš narezať v Baumaxe, my však Baumax poblízku nemáme... 😒

jakelina
18. sep 2012

Holky nevíte někdo jestli je na té chatě co je ten sraz internet??? A ještě jsem chtěla poprosit některou hodnou kočenku ze Slovenska, jestli by mi neposlala telefonní číslo, jenom tak pro jistotu, kdyby jsme třeba chtěly napsat sms, nějaké zdržení, nemůžeme to najít atd.. Jenom tak pro jistotu, kdyby náhodou.
Stačí do IP.

dada2007
18. sep 2012

@pristela tebe čo je smiešne????????? 😕

pristela
18. sep 2012

@dm1 Dani a vies ze ja by som taku brala ? uz len pre tu srandu 😀 😀 😀 bo co mne zas objednali ... 😠 mna asi porance, kde chodite na tych normalnych !!!!!!!! 🙄 a to pred stretkom, pridem vynervovana , a znicena ☹ ☹ ☹

a na neskor mam aj svadobku taku bielo zlato hnedu , tak som zvedava co z toho bude 😕 ale v celku tesim, aspon nieco ine konecne 😀

mia1111
18. sep 2012

Inak baby, tá moja posledná torta cestovala nejakých 100km na Oravu. Krabicu som mala z Lidlu z nejakých cukríkov o dosť väčšiu, tak som sa bála, že bude torta lietať po krabici zo strany na stranu, ale som to vyriešila 😀 . Šupla som na dno krabice pod podnos také tie gumené protišmykové podložky, niečo podobné, ako bývajú na palubovke v aute, aby nepadli okuliare, mobil... torta sa nepohla ani o milimeter 😀 . Lebo kámoška šla autom sama a veru v zákrutách by tortu nemala ako ratovať 😀 .

jaja555
18. sep 2012

@mamina1978 nádhernééééééééééé, šikulka ...

mia1111
18. sep 2012

@dm1 - no skúsim dať viac gélovky a menej škrobu, možno budú sýtejšie. Ale ja potrebujem v podstate len žltú, zelenú a možno červenú, tak uvidím. 😉

anibas
18. sep 2012

@dm1 Danka a čistá biela torta a cyklámenové ruže a zelená hortenzia ???

mamina1978
18. sep 2012

@jakelina dakujem ti este raz za radu 😵 😉 , moj syn videl ten tvoj mobil na fotke a odvtedy si ho prial.
Takze ti dakujeeeem aj za inspiraciu 😉 😵 😵 😵 😵 🙂

zuul
18. sep 2012

dievcata nieco vcielkove nemate po ruke?

vecernicci
18. sep 2012

@miciatko já se omlouvám, tyhle jsem v tom krámku neviděla, bohužel ☹ třeba na ně někde narazíš 😉

maca77
18. sep 2012

@dadka212 neviem či je to fakt pekné... ale takúto som ja robila 😀 😀 😀 víno chceli ako darček, takže je tam vložené originál sklenené 😝

jakelina
18. sep 2012

@mamina1978 jejda není vůbec zač, máš ho krásný. 😉

vecernicci
18. sep 2012

@florentina já tomu taky nechtěla věřit, ale pekla jsem na plechu, dva najednou, takže jsem rozkrojila na půl a měla jsem 4x korpus, 3x krém a byl to obdélník, takže není potřeba žádný velký chlazení, to drží tvar docela dobře, tkajen obmazat, potáhnout, jen ty ozdoby trvaly nejdýl 😉

jo a na ty ozdoby jsem použila tu oranžovou silikonku a vypadá to celkem pěkně 😉

dm1
18. sep 2012

@mia1111 no tie farby su na pohlad dost syte len tak nefarbia. ved skus uvidis

zuul
18. sep 2012

@mia1111 dakujem ti. hned som hladala aj ja tak. uz mam pre nasho misenka 😵