Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
20. sep 2012

@dm1 dani prosiim prosiiim ja by som chcela tie retaze..jednu cervenu srdieckovu a dve hviezdickove, jednu zlatu a jednu cervenu...kupila by si mi prosiiiim? 😕 😵 😵 😵

pipka
20. sep 2012

@jakelina sak presne na to to ja mam...na vsetky party...neumyvam..vyhadzujem 😝 😀 😀

karaa
20. sep 2012

@janula.h jani, ale ona je strasne mila a ochotna pomoct, keby nieco, jej napis, odpise viac, ako cakas 😉 ona je inac moj nedosiahnutelny vzor odkedy peciem 😉

pipka
20. sep 2012

@eliska22 ja jar a dve utierky zabalene mam 😎 a uterak pre seba pre istotu tiez 🙂

pipka
20. sep 2012

@jakelina nemaaas..aj ja mam dzemík 😀 😀 😀 😀

aduskatt
20. sep 2012

@janula.h ta stredna nie je od nej🙂) a ta sa mi veeeeelmi paci🙂

aduskatt
20. sep 2012

aj ja mam zopar tych umelych tanierikov..........donesiem...

anibas
20. sep 2012

Tak som vás dievčatá dočítala 😝 😝 v robote nestíham, ani nemôžem , sme ostro sledovaní 😠 😠 Toľko vecí beriete ? A ja čo mám zobrať ??? Pravdu povediac budem rada ak navarím doma v piatok ... A mám aj nejaké náradie zobrať ? Alebo hmotu ? Alebo čo ??

pipka
20. sep 2012

ja si hmoty beriem..ale nie nejak vela...tak do kila 😀 aby ste ma naucili seeecko co viete 😉
a pomocky berem...cely kufor 😝

dm1
20. sep 2012

kocky videli ste tieto krajky? je to asi nieco ako sugarveil aj prasok tam je. moooc sa mi pacia 😵 . Ta cena je sice brutal ale zase aj jedna forma na krajku kolko stoji... a toto bude krasne jemnucke ozaj ako krajka http://www.sladkeumenie.sk/component/jshopping/...

aduskatt
20. sep 2012

baby, co mam doniest ja?

dm1
20. sep 2012

@florentina
@pipka
@jakelina kocky nie je problem idem tam az zajtra zoberiem dufam ze budu mat vsetko ako je na stranke 🙂

mimcak
20. sep 2012

@mimcak
@aduskatt baby tak dakujem radšej to tam nedám. 😉 len mi bolo luto vyhodiť ten zvyšný krém. ☹

anibas
20. sep 2012

@dm1 nádherné sú, ale tá cena 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

mimcak
20. sep 2012

@jakelina dakujeeeem

dm1
20. sep 2012

@anibas tu je video na ne

https://www.youtube.com/watch?v=BqGjwLmHQfU

. ano cena je brutal ale aj sugarveil stoji 35 eur a mas tam len jeden vzor na forme tu ich je viac aj 3 alebo to mas naraz lebo to vyjde okolo torty a netreba znovu zarabat. uz si to predstavujem na cokolade. boze uz viem co chcem pod stromcek 😵 ...... sice to si asi kupim tajne bo toho mojho vykoti ked uviddi cenu 😀

aduskatt
20. sep 2012

@mimcak zvysny krem daj do mrazaku, vyuzijes inokedy🙂

vecernicci
20. sep 2012

@ankalv1 a jak to dopadlo? zachránila jsi to? 😉

vecernicci
20. sep 2012

@pristela když chceš být užitečná, tak přivez váleček 😀 ať ho nemusíme táhnout až z Čech 😉

vecernicci
20. sep 2012

@pipka a já beru taky z černého rybízu 😉 náš prcek jí říká ta filajová 😀 😀

jakelina
20. sep 2012

@mimcak není zač, klidně zamraž a nebo udělej slepované piškoty. Já zbytky krému natřu na piškoty, slepím dva k sobě a propíchnu párátkem, mezi to dám třeba banán a namáčím v čokoládě. Je to strašně dobré a hned to zmizne. 😉

pipka
20. sep 2012

@vecernicci ja mozem zobrat valcek...mam si ho nabalit? 😕 🙂

pipka
20. sep 2012

@vecernicci filajova je dobraaaaa, mnaaam 😵 ja berem merunkovu marhulkovu 😎

pipka
20. sep 2012

@mimcak u nas zbytok pribinaku jedine a jedine do palaciniek...mnaaam a maliny na to a slahacka..a hrce za usami 😀 😎 😎

pipka
20. sep 2012

no ja mam dobojovane, s dvomi upistancami za zadkom... 😝 rano ju odovzdam a uz sa len tesim na stretkoooo.... 😎

sisix
20. sep 2012

@dm1 ty jsou krasny.Hledam uje u nas a zatim nic. 😒

vecernicci
20. sep 2012

@pipka jj díky 😉 podložku na vyválení od tuperware beru 😉

vecernicci
20. sep 2012

@sisix u nás je budou mít dřív ťamani než e-shopy 😀 😀 😀 😝

vlada111
20. sep 2012

@lamps
@dadka212 no kočky ja mám na 6.10. robiť svadobnú, kde majú byť cyklamenové kvety a kriklavo zelené 😵 😵 😵 No ale priznám sa, že nemám ani potuchy ako to urobím 😝

lamps
20. sep 2012

@vlada111 asi to máme podelené ja krémové @pristelka biele a ty pekné farebné 😅 😅 😅. A tortu urobíš určite krásnu 😅, ja tiež ešte neviem, ako urobím tú moju