Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
mizulienka
20. sep 2012
baby mali ste uz niektora pastu dama top kok? aka je?
bambula1307
20. sep 2012
@micmo no tedaaaaa to bude cukraaaaaaaaaar to je jasne 😉 😉
vlada111
20. sep 2012
@dm1 aha tak sa budem tešiť na tú tvoju a budem čakať ako to vypáli s tými farbami.
vlada111
20. sep 2012
@jakelina no veľmi si ma neutešila, ale možno niečo upečiem 😉
mamina1978
20. sep 2012
@ankalv1 ked ti mozem poradit z vlastnej skusenosti, vyskusala som viacere nemecke susene mlieka a vsetky su otrasne :-p :-p :-p :-p :-p Ja si ich davam kupovat z ciech alebo polska. Z tych nemecky som si po 4 pokuse povedala , ze nikdy viac. Je jedno, ci dodas cukor alebo mlieko alebo med alebo vodu ,a stale sa mi to rozpadavalo.Moje islo 4x do kosa. 8-(
larah
20. sep 2012
@dm1
@dada2007 dievčence už ste tuším dostali odpovede 😉 ja teraz prišla z poobednej
ajka82
20. sep 2012
no idem ja studovat jak obalit tortu cokoladou...pani nepride rano pre nu ale az podvecer a som celkom rada, lebo starsia vyzera jak chodiaca mrtvolka, sice sople presli aj kasel ale ma cele oci zalepene a take kruhy pod ocami, ze sa ma mm pytal, ci neposluchala a cisom jej urobila monokel =-) :-N akoze ja by som nikdy neurobila ale niekedy ma vie statocne vytocit, tak si idem vzdy kopnut von do smetiaka aby ma nevydela taku zurivu 😃 a mladsej dnes nezapasovalo mlieko, skusam ju pomaly prestelovat z mojho na ine, no a cele poobedie len na rukach, vecer sa mi nezdala, lebo ked som ju prezliekala do pyzama tak ricala "boli boli" a stae len na ruky ani odomna mlieko nechcela a celodenna strava po chvilke skoncila po celej obyvacke :-s |-| co som na 3x umyvala... a uz chuddatko konecne zaspala vycerpana hladna, ale s usmevom, ze zase chce odomna mlieko, tak uz hadam bude dobre...zas sa nevyspim dnes v noci, bo ich budem pozerat ci su ok
zajtra rychlo naplnit, ist k dr so starsou nech jej preistotu urobi CRP a potom mozem zdobit aby mala teta nachystane a piect na dalsie 2 torty
vlada111
20. sep 2012
@pipka tak to máš šťastie. Našej vydrží kúsok hmoty tak dve sekundy ]-(
eeffka
20. sep 2012
No tak tu je moja prvotina, kedze cukrarka ma zrusila 😃 heh som stastna ze sa tym nezivim, torta bola lavou zadnou, ale to zdobenie... nuz zalubu v tom nenajdem, ale celkom to ujde napodiv.
micmo
20. sep 2012
@pralinka25 dekuji, jsem na nej pysna 🙂
micmo
20. sep 2012
@bambula1307 jo, jo po mamince 😃
ajka82
20. sep 2012
ozaj a este ma napadlo, kamoska, ze co by som jej korpus neurobila aj s celozrnnou mukou...mate niektora skusenost ked mixnete muku s celozrnnou? vyjde korpus v pohode ci mozem cakat ze tolko nenarastie? =-)
saminka
20. sep 2012
@makinka2 muzete si ho udelat z vosiho hnizda, jestli nemate na tvorbu vanocniho cukrovi, ja to taky tak udelala a zpevnila paratkem
pralinka25
20. sep 2012
@vi3ka male ozdobky nalepis vodou
mia114
20. sep 2012
@ajka82 jeeej, prosim ta ty chodis s malou tancovat utortok a stvrtok do dansovii????
simasa
20. sep 2012
Babule, tak postelne pradlo si netreba nosit.
pipka
20. sep 2012
jaaaj ja doteraz zehlila :-p ale mam pokoooj, dufam, ze aspon 2 tyzdne :-p :-N

@vlada111 vladi, sak musis jej viac dat 😃 ja som mojim dnes nacapala taku plnu misku odrezkov a zvyskov po vykrajovani, tak sa s tym bavkali 😉
ale teraz tak rozmyslam, ze v detskej na koberci... =-) :-N ani som nekukla, kolko je tam toho zaslapaneho :-p 8-( musim hned rano nabehnut to skontrolovat aby ma potom neskor slak netrafil 😃 😃 😃
janula.h
20. sep 2012
@mamina1978 Ďakujeem 🙂
mamina1978
21. sep 2012
Dievcata , tak som vas po tych troch tyzdnoch dovolenky chcela docitat, ale to je nemozne. Som len sem tam nieco zahliadla a precitala no a samozrejme olajkovala vase krasne torticky. x-) x-) x-) x-) x-) x-) Nebudem menovat , aby som na niekoho nezabudla, ale teda mnohe ste sa zo zaciatocnicok rozpiekli x-) x-) x-) x-) x-) A pokrocile proficky mi zase dali zabrat s ukladanim novych inspiracii 😉 🙂 😃 😃 😃 😃 😃
Tak .......hotovo 😎 a uz sup do postele....... 😉 😃 😃 😃 Dobruuuuuuu 😉
ankalv1
21. sep 2012
@mamina1978 no on mi to doniesol zadarmo,takže som to chcela vyskúšať ale tiež to zle skončilo.. :-|
yamahafazer
21. sep 2012
moje hotove a este jedna bude
mia114
21. sep 2012
@yamahafazer jeeej, kraaasna torta, ta cipka hore na torte vyzera super, dobry napad. x-)
mia114
21. sep 2012
@yamahafazer hhi, teray kukam, ze este jedna torticka tam je a ta je tiez super x-) este dobre nevidim, som este na nocnej, ale koneche zachvilku idem domov a mozem makat :-N
mia114
21. sep 2012
@pipka kraaasna torta, perfis sa ti podarl obrazok x-)
mates22
21. sep 2012
jedna autíčková, nevyšla mi potahovka, tak jsem musela ještě obložit 🙂, mašle se mi zdála nepatřičná, takže obyč provázek.....ale jinak, dělala sem si zase z nouze MMF a tentokrát docela dobré, i modelovat se z toho jakž takž dalo, takže v krajní nouzi to naše sámoška jistí 😃, jinak ale zůstávám u smartflexu
jakelina
21. sep 2012
@mizulienka já jsem měla plný kýblík PDT a míchala jsem s MMF a v pohodě.
marci2305
21. sep 2012
@micmo Šikovný chlapček..🙂 Krásna tortička!!! Aj ja by som si dala ku kávičke 😉 :-p
eeffka
21. sep 2012
@yamahafazer prosim, prosim ze ta cipka nie je z hmoty, lebo sa pojdem vyrevat do kuta 😃
dajna11
21. sep 2012
@eeffka to sa volá sugarveil...snád som to dobre napísala...je to taká hmota ktorá sa vymnieša z prášku a musíš mať k tomu fomičku na tú čipku 😃
dajna11
21. sep 2012
@yamahafazer kuááááááááásne

Začni písať odpoveď...

Odošli