Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sisa.b
24. jún 2009

cessy, mne sa to tam zda este drahsie ako v t-fornaxe 😝

lenka.pav
24. jún 2009

porovnavala som ceny a je to drahsie... 😉

sisa.b
24. jún 2009

akurat docitavam temu a cessy, tvoje torticky uz nemas v albume ☹ a tak by som ich rada videla, ked ti ich holky tolko chvalili. hlavne tie cierne mysky 😀 😉

cessy
25. jún 2009

sisa ale to bola len taka obyčkova....nic moc...to bol moj druhy pokus, ale ak budem mat cas tak ich skusim pridat, hadam mi ich zas nezmazu...ja som zatial robila len 4 torty, ja som zaciatocnik 🤐

sisa.b
25. jún 2009

a preco ti ich zmazali? 😨

cessy
25. jún 2009

lebo ze nesuvisia s pravidlami stranky, alebo take nieco...ze tam nieje dieta a take kadejake hovadiny.... 🙄 .

cessy
25. jún 2009

si tu??idem ich skusit pridat, dufam ze mi to zas nezmazu....aj beruske zmazali, mala ich v albume a zrazu tam neboli 😨

cessy
25. jún 2009

uz su tam, rychlo pozri 😕 😅 🤐

sisidl
25. jún 2009

Ahojte.
Pridavam sa ..aj ja strasne rada peciem a hlavne torticky.. 🙂

sisidl
25. jún 2009

..vlozila som si do albumu par mojich vyrobkov,tak ak chcete kuknite kym ich nezmazu 🙂

cessy
25. jún 2009

sisidl ja som ti uz nazrela do albumu, krasne torticky.... 😉 mysaciu som aj ja robila 😅

sisidl
25. jún 2009

videla som..krasna,aj ostatne mas krasne 🙂

cessy
25. jún 2009

dakujem, ale ako som uz pisala, som len zaciatocnik.... 😅 . nepeciem casto...len obcas, ked mam naladu,alebo chut 😀 . 😵

sisidl
25. jún 2009

ja som tiez zacala len nedavno..som totalny amater,ktory sa uci z netu 😀

cessy
25. jún 2009

no presne aj ja...keby tu nebola alionuska, tak hadam ani nezacnem, ta mi vzdy vo vsetkom poradi.......
ali dakujem 😉 😅

sisa.b
25. jún 2009

holky, teda krasne torticky mate 😵 😵 😵 a ako vidim, tak mysky su popularne 😀 aj ja som ich chcela piect malej k meninam

graziela
25. jún 2009

Sisidl,
krasne torticky, ved tie vyzeraju ako od profesionala...!!!! 🙂 🙂 🙂
Babule, vy ste tu vsetky take skromne....mozete byt naozaj pysne na svoje kusky !
Aj mne sa velmi zapacila ta torta s myskami, niekedy vyskusame...
Sisi, a aku hmotu pouzivas na potahovanie - K2?

dudri
25. jún 2009

kde dostane marcipan? tesco nemaju 😒

sisa.b
25. jún 2009

ja sa chystam na ten ul s vcielkami 🙂 som zvedava, ako dopadne 😅
a novych formiciek sa nevie samko dockat, slubila som mu, ze mi bude moc vykrajovat 😵

cessy
25. jún 2009

tu tortu "ul s vcielkami" sa chysta robit aj beruska...ta tu uz inak dlho nebola 😕

sisa.b
25. jún 2009

oki, aspon bude mat nejake cerstve vychytavky, ktore by mohla poradit 🙂

sisa.b
25. jún 2009

dudri, skus pozriet nejake obchody s cukrarenskymi pomockami. neviem, kde v blave by to mohli mat. alebo si urob MMF 😉 http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/marschmell...

cessy
25. jún 2009

sisa, len ona o bude piect az v auguste, jej synko bude mat rok...ona mu to chcela upiect na narodeninky 😵

sisa.b
25. jún 2009

tak to vyjde, moja slecna ma v septembri meniny 😀

sisidl
26. jún 2009

graziela
dakujem za pochvalu 🙂
moooc potesia 🙂
ja tiez vacsinou pouzivam MMF a potom obcas domaci marcipan 😉

sisidl
26. jún 2009

😀 akurat som dopiekla MARLENKU 😀

cessy
26. jún 2009

sisi vázne?? 😕 aj sa to podoba tej co predavaju v restike?? 😨

sisidl
26. jún 2009

no,je v chladnicke slabe tri hodinky,manzel prisiel na obed,tak kuseok som mu odkrojila,este potrebuje kusok odlezat ale je fantastickaa..medovo orechova ,dlho som hladala recet,lebo na nete je vela,ale tento mi padol do oka a je vinikajuca,naozaj,mozno sa nepodoba uplne chutovo,neviem to porovnat presne,lebo to by som musela ochutnavat aj tu aj tu naraz..ale je naozaj dobra a urcite nie taka draha ako v obchode.hodim foto..

cessy
26. jún 2009

tak daj link, aj ja som ju uz hladala na nete a je toho velmi vela, tak som ju nakoniec ani nerobila.
ale ked ju mas odskusanu a je dobra, tak ju aj ja skusim
😉

sisidl
26. jún 2009

pozri ako vyzera chvilu po upeceni,ked sa dobre zachladi,bude este lepsia..nam velmi chutila 🙂 a bola rychlo urobena,ziadna piplacka a co je najlepsie,ziadne valkanie cesta 😉
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13071