Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
mia1111
23. sep 2012
@pristela - jááááááááááááááááj, náááááááádhernééééééé zasa obidve x-) x-) x-) x-)
lamps
23. sep 2012
@pristela torty sú krásne a čokoládová je famózna :-N :-N :-N tak moc ďakujem za odvoz a ku kapustnici želám dobrú chuť 😃 😃 😃 a mne srdiečko už visí v kuchyni
mia1111
23. sep 2012
@sisix - trošku mali byť tie fúziky inak, kuk na ten Kitty tanierik, kde Ti Kitty sedí 😉 , ja robím fúziky z hmoty, nech sú výrazné, čierne, ale aj fixkou môžu byť 😉
simasa
23. sep 2012
Ahojte, tak ze bolo fajn, nemusim pisat, to je jasne 😎 Ale taka som presladena, ze som si dala slaninu na chleba a to tu teraz tlacim 😃 A baby, nemozem napisat referenciu na chatu, lebo som si tam zabudla salku a chcem ju naspat 😃
A tu je moj swapik od @miciatko - este raz velmi pekne dakujem, manzel mi ho chce zozrat 😃
pipka
23. sep 2012
@pristela sak ja som dosla kuk tu tvoju cokonadheru a idem sa kochat tvojim swapikom 😃 😃 😃

jaaaaj mne sa usiel swapik od pristelkyyyyyyyyy 😃 😃 😃 😃 😃 som ja ina bosorka, ako som si ho vymodlila :-N
simasa
23. sep 2012
Jo a zostal mi v kufri pecen chleba v lidlackej igelitke. Kto si zabudol? @miciatko @anibas @mariann2
simasa
23. sep 2012
@pipka Odfot a daj aj sem.
pipka
23. sep 2012
a ja moooc dakujem za uzasny vikend straveny s vami...dufam, ze nebol posledny 😎 😎 😎
tortu ma v chladnicke a tiez som najprv natlacila zemlu so sunkou 😃 😃 😃

nasi su na hodoch...som dosla .a nikto doma.....jaaaj tak si vychutnavam posledne chvilky kludu :-p 😃 :-N
pipka
23. sep 2012
@simasa idem idem....som si ho aj tak fotila..len idem postahovat fotky a dam 😉

ale asi najprv vybalim...sak ja mam este veci v predsieni na zemi :-p 😃 😃
pipka
23. sep 2012
a veeelmi dakujem @jakelina za chlebiiiiiiiiik 😃 😃 😃
mizulienka
23. sep 2012
joj baby, ale ako vam bolo fajne na stretku, ticho zavidim 😉

baby potrebujem pomoct, hladam inspiracie pre damu na 30, nieco pekne, farebne, decentne 😉
yamahafazer
23. sep 2012
@pristela ta cokoladova je perfektna x-) ako to robis,ze ju mas tak krasne dookola a nedolame sa a je taka tenka
pipka
23. sep 2012
no moj swapík...zabaleny aj rozbaleny 😉
zdenallicka
23. sep 2012
@mia1111 Děkuji..🙂 U nás sem měla 23.6. 🙂
mia114
23. sep 2012
ahojte,vsetkym babulkam dakujem za krasne stretko, vsetky ste uuuplne uzastne.Vsetky dobroty boli moooc moc dobre, este doma si vychutnavam cokoladovu torticku , slane pecivko x-) x-)
dakujem, za kraaasny swapik od Elisky Lenky, uz je na policke, a takztiez Pristelke za kraasne srdiecko, uz je pekne zavesene v kuchyni x-)
za odvoz moc dakujem Pipke x-)
miciatko
23. sep 2012
@simasa chlebik bol moj, ak nezjete kludne nakrmte s nim neake sliepocky, holubky .. . . 😃
jakelina
23. sep 2012
Holky já se taky přidávám a poděkováním za úžasné setkání plné smíchu a pohody. Děkuji za vše co jsem se naučila a moc milé dárečky.

@lamps za úžasnou kytičku,
Pristele za srdíčko
Florentině za swapík
Dm1 za růžičku
Večernici za přivezení pomůcek
Snad jsem na nikoho nezapomněla, pokud ano tak se omlouvám.

😉
miciatko
23. sep 2012
@simasa chcem ti este raz podakovat za zariadenie celeho stretka, si sikovna baba

a neuverite ,ale ja mam zasa swapik od simasa , ona moj a ja jej a to sme si zrebovali , no niekdo hore to tak zariadil, a dostala som od nej vymodelovanu krasnu ruzu , je pri mne v pohari,stale mam pocit ze jej musim dat vodu,lebo je ako prave utrhnuta zo zahradky
jakelina
23. sep 2012
@pipka co chlebík, už jsi dělala topinky??????????? 😃 😃 😃 😃
teodorie
23. sep 2012
@mizulienka já mám spíš dětské, ale co třeba kytičky? Ty nikdy neurazí ne 😃
yamahafazer
23. sep 2012
@artepf niake inspiracie neviem co presne potrebujes stym drevom
jakelina
23. sep 2012
@simasa a tobě speciálně za celou organizaci a zařízení všeho co bylo potřeba. 😉 Moooooooooooooooooc veliké díky

A ještě velké díky za Zlatý klas.
eliska22
23. sep 2012
@pipka hmmmmmmm, od koho asi tak môže ten tvoj swapík byť :-p ty čarodejka 😃 😃 😃

taktiež kočky ďakujem všetkým účastníkom zájazdu, bolo super, hlavne ďakujem @simasa za organizáciu
@pipka za odvoz priamo pred dvere domu @lamps za úžasný swapík @dadka212 vlnkýýýýýýý 😃 😃 😃
eliska22
23. sep 2012
@simasa ja som si uchmatla kúsoček tej tvojej torty domov a už to chutnali a potrebujem receptík 😉 všetkým chutila a už majú požiadavku takú dobrú upiecť 😃 takže ak budeš mať čas poprosím recept na korpus, plnku 🙂
eliska22
23. sep 2012
@dadka212 dík za link na tú podložku 😉
a ešte díky @pristela za srdiečko už visí na čestnom mieste v kuchyni 😉
yamahafazer
23. sep 2012
@mizulienka niakych par pre teba na inspiraciu

joj baby ako citam mali ste super stretko
jakelina
23. sep 2012
Pár foteček, malá ochutnávka. Chata a několik momentek ze zdobení a dorty co jsme tam dodělávaly.
mariann2
23. sep 2012
baby, hlásim zdarný príchod domov, už som aj nakúpila a deti nakŕmila @lamps minnie je od @anibas 😉 ďakujem vám kočky, za super víkendík
mia1111
23. sep 2012
jééééééééééééééééj, baby, ja som taká nešťastná, že som tam nemohla byť s Vami |-| 😞 .
@simasa - aj ja si prosím receptík na tú vychválenú tortičku x-) x-) x-)
micmo
23. sep 2012
Ahoj holky mela bych velkou prosbu, mohly by jste mi dat par tipu na smouli dorty,ale s gargamelem... Nejlepsi by byl i navod na gargamela,ale to je asi nerealne.. Jinak budu rada i za vase vytvory,jelikoz jste moc nadane tak by jste mi mohly byt inspiraci 🙂

@vecernicci mohla bych te poprosit o koupi abecedy?? Byla jsem totiz v sape, zazitek sam o sobe, nakoupila jsem tam hodne veci,ale abecedu nemeli 😞 A muzu se jeste zeptat co vse tam u vas prodavaji?? Doufam, ze te tim neotravuji..

Začni písať odpoveď...

Odošli