Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vecernicci
23. sep 2012

@lamps tak tojsem ráda, že ho to moc nebolelo 😀 😀 😀
@miciatko růžička od @dm1 nepřežila cestu, cestou se nějak roztekla 😝 ☹
@jakelina v Moravské Třebové jsme museli stavět na kávu a odpočnout si, @ florentina byla unavená z toho, jak nám celou dobu svítilo slunce přímo do očí, ale pak už to bylo v pohodě, jen doufám, že už taky v pořádku dorazila, snad se ozve 😉

yamahafazer
23. sep 2012

@aduskatt ty si mi tusim radila tu slahacku v tescu tu bielu 500 g som nasla aj unas 🙂 a nikedy som si ju tam nevsimla dakujem za radu budem ju akurat skusat tento tyzden do viacerych toriet tak dufam,ze nebude hned pokazena

vecernicci
23. sep 2012

@mima1311 bohužel, pak už číňan neměl žádné 😠 😝

aduskatt
23. sep 2012

@yamahafazer ano ano🙂 ja som to bola, tak som rada, ze si ju nasla🙂 ja som si kupila do zasoby 😀

lamps
23. sep 2012

@vecernicci jeho to nebolelo, ale ja som s takým ťažkým srdcom doňho zarezala ☹ chudáčik on mal taký krásny milý výraz v tváričke a ja som naňho nôž vytiahla ☹ ☹ čo som to ja za osobu 😀

dm1
23. sep 2012

@vecernicci @jakelina juuj to mi je luto ze nevydrzala 😢 . No bolo vlhko aj tam a v aute ak sa trosku zakuri je zle este bola slabo vytvrdnuta 😢

larah
23. sep 2012

aj moj swapik už stojí na čestnom mieste 😉 a neviem ani od koho je ☹ A dakujem vam všetkým za príjemne strávený víkend 😉

anibas
23. sep 2012

@lamps Aďka nemáš začo - som rada, že sa páči.

vecernicci
23. sep 2012

@dm1 ono bylo v autě strašně teplo, sluníčko svítilo jak blázen 😝

lamps
23. sep 2012

@anibas a veľmi sa páči, moje babuľe doma ju obdivovali, že aká je krásna. Ja som 2D obrázok skúšala len raz a nešlo mi to, ani som ho nepoužila na tortu

anibas
23. sep 2012

Baby tak som šťastne docestovala domov cca 18:30 - už som aj v horúcej vani bola - a teším sa na vlastnú postieľku 😀 😀
Veľmi krásne ďakujem za úžasný víkend: Silvike, Darinke, Mariannke, Majke.cz, Katke.cz, Markétke.cz, Žanetke, Danke, Helenke, Ľudke, Majke, Lenke, Dadke, Janke, Andrejke, Vladke, Aďke !!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵
PS: Musela som si doma hneď dať mäso !!!

dm1
23. sep 2012

@larah to je od dadky 😵

dm1
23. sep 2012

kocky aj ja moc dakujem za prijemne straveny cas a rada to zopakujem aj nabuduce 😵 . Kde dame tie spolocne foto? niekde na FB?

eliska22
23. sep 2012

@larah tú sovičku robila @dadka212 🙂

eliska22
23. sep 2012

ja som prišla domov, dala sprchu a fičala ešte s mm a krpatou a so segrou na after party, dojesť čo zostalo z oslavy 🙂

micmo
23. sep 2012

@alenv Tak ten je úžasný!!!!! Jsi fakt dobrá 🙂

anibas
23. sep 2012

@dm1 No Janka si užíva deti a manžela, tak foto asi neskôr 😀 😀 že @pipka

mima1311
23. sep 2012

@vecernicci tak nevadi ....

aduskatt
23. sep 2012

no zienky, konecne sa ku mne dostala aj moja rychlohusenicka🙂 ale asi im blbo fotil fotak, lebo farby su divne.........
ta predposledna bola krasna fialova, tu vyzera byt seda☹

lamps
23. sep 2012

Inak babuľky mne ani to stretko nepomohlo k tomu, aby som vedela, ktorá ste ktorá (aby som vedela priradiť nick ku civilnému menu) pamätám si len niektoré. Bolo vás tam na mňa tak naraz veľa 😀: Mne by asi lepšie ako menovka poslúžila fotka torty, ktorú ste robili a potom by som si asi vedela urobiť v hlave poriadok v menách

larah
23. sep 2012

@dm1
@eliska22 nejako som si to splietla 😒

larah
23. sep 2012

@dadka212 dakujem 😉

dm1
23. sep 2012

@anibas 😀 asi asi

makinka2
23. sep 2012

Holky jde vidět, že jste si srazík mooooc užili 😵 😵 😵 Super fotečky postupů, nádherna čokoládová růže a prosím Vás jak by se ta čokoláda po stranách dávala na kulatý dortík?? děkuji 😉 😉

aduskatt
23. sep 2012

@makinka2 na bok torty musi ist este kym nie je uplne stuhnuta a da sa ohybat🙂

dm1
23. sep 2012

@makinka2 na gulaty by si musela pockat chvilocku kym coko jemne zatuhne /aby sa neliala /a potom prilozit kolom dokola okolo torty a dat do chladu. Potom stiahnut bud formu alebo papeir na pecenie ci neico ine na com mas coko

levandulka3
23. sep 2012

@eliska22 čím je robený ten stencil?

makinka2
23. sep 2012

Holky a na tu housenku jsou nějaké speciální misky?? mooooc se mi libí, taky bych ji chtěla zkusit 😉

mima1311
23. sep 2012

juuuj ci vam muselo byt hej , ste si to paradne uzili 😵 😵 😵 ....mozno sa aj ja pridam nabuduce na take aspon tyzdnove stretko , lebo kym sa na mna nieco nalepi to trva 😝 😀 😀 😀 ...momentalne si ma liiiizla dajaka pliaga , tak uz sa len tak plazim zo zotrvacnosti a pridavam moju prvu prsatu 😀 snad prizmurite obe oci 🙂
ulozila som si ju odtialto , tak snad prvotny napad niektora z vas spozna 😝 a moc sa na mna hnevat nebude 😵

makinka2
23. sep 2012

@aduskatt
@dm1 holky děkuji 🙂 já jsem ted dělala kulatý, a musela jsem to nařezat na plátky 😀 tak ted aspon vím jak na to, super 😉