Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
aduskatt
24. sep 2012
@terezka87 z bezne dostupnych surovin to mozes lepit medom
dadka212
24. sep 2012
@sislik2011 všetky torty som robila ja 😃 tak to sa teším, že sa ti tak páčia, hádam niekoho nájdeš 😉
sislik2011
24. sep 2012
@dadka212 ano,ano,dovolila som si ukradnut napady,verim,ze to nevadi 🙂len sa este nikto taky nenasiel,kto by mi urobil 😞
dadka212
24. sep 2012
@sislik2011 nevadí 😉 keby mi to vadilo, tak by som fotky nedávala na net
sislik2011
24. sep 2012
@sislik2011 no a zabudla som napisat,ze su jednoducho kraaaaaasne 😉
florentina
24. sep 2012
@sislik2011 no já si nejsem totiž jistá, že sem chodí někdo přímo od Zlína. To tak nejblíž, ale i tak daleko je asi @jakelina,ne?
sislik2011
24. sep 2012
@florentina no tak to vubec netuším 😞
mizulienka
24. sep 2012
baby mali ste uz niektora aj smartflex jahodovy? aky je?
dadka212
24. sep 2012
@mizulienka ja som ho mala je dobrý 😃
ajka82
24. sep 2012
@mizulienka ponukali mi ho naposledy ked som bola kupovat SF, ale nezobrala som, lebo mne doteraz vsetky jahodove prichute chutili tak umelo...tak neviem...aale tiez sa rada dozviem aky je 🙂

inak baby, prosim robili ste niektora knihu cca 8 kg? ake by mala mat rozmery nech sa mi aj do chladnicky zmestila =-)
blcha
24. sep 2012
ahojte babulky ako som pozerala stretko vam vyslo super a zasa ste kraaasne toricky porobili tak ja pridam dalsi moj pokus myslim ze tato sa mi podarila zatial najlepsie insirovala ma jedna z vasich torticiek no a skusila som aj farebny korpus 😉
dada2007
24. sep 2012
@mizulienka ja ho mám práve 😉 ........nemali pomarančový, tak som zobrala tento........vonia krásne jahodovo 😉 večer vložená torta do chladničky a ráno som šla do nej a normál jahodyyyyyyyy.....chuť-kedže porovnávame doma s pomarančom, tak je sladká....oproti nemu. NIekomu môže chutiť, niekomu nie.............ale myslím si, že tá pomarančová sa viac hodí k rôznym plnkám ako táto jahodová-------to je môj názor......
dm1
24. sep 2012
@mizulienka mne teda vobec nechutil :-p
mizulienka
24. sep 2012
@dm1 a pomarancovy ti chutil?
lucula73
24. sep 2012
@mizulienka ja mám pomarančový teraz a on jje taký trošku kysellkavejší,tiež pekne vonia,jahodový bude isto sladší...... 🙂
dm1
24. sep 2012
@mizulienka no ten bol lepsi isto. Ale zase ja som na toto divna akasi :-p. Inak niekto na stretku zase hovoril ze neznasa pomarancovi len uz si nespomeniem kto to bol :-p . sto ludi sto chuti
lucula73
24. sep 2012
kočky nerobili ste niektorá náhodou svadobnú tortu vo fabách biela,čierna????kamoška chce takú,idú na svadbu,ja neviem,že či tá čierna je vhodný farba =-) =-)
aduskatt
24. sep 2012
@lucula73 skus si vybrat tu🙂
lucula73
24. sep 2012
@aduskatt no tá predposledná sa mi celkom páči.........ja som našla cez google obrázky,len ona mi splietala čierne kvety čosi,biely podklad,ale teda neviem,mne to pripadá smutné =-) =-) .....možno menej čiernej by šlo.......však má prísť ,som zvedavá,či z toho dačo bude. 😉
ďakujem za tipy 😉
dm1
24. sep 2012
@lucula73 pridavam aj ja nejake bielo cierne
aduskatt
24. sep 2012
@dm1 tu predposlednu som hladala, niekde mi zmizla🙂)) a ona sa objavi v Tvojom kompe, mrcha jedna, xixi
mamina1978
24. sep 2012
@lucula73 ........ Inspiracie z internetu ............................. 😉 🙂
mamina1978
24. sep 2012
@aduskatt vidis, vidis 😉 😃 😃 😃 😃 ...........ta bola odo mna o niekolko stranok dozadu 😉 🙂 🙂 Ale @dm1 ti ju sem hodila znova, tak si ju uloz tento krat poriadne 😉 😃 😃 😃 😃
mamina1978
24. sep 2012
@dm1 tu poslednu ukladam je krasna x-) x-) x-) 😉
aduskatt
24. sep 2012
@mamina1978 ja som ju mala ulozenu uz dost dlho:-)) a mozno mam a prehliadla som🙂)si tu ten komp so mnou dnes robi, co sa mu zachce 😃 😃 😃 😃 😃 😃
mamina1978
24. sep 2012
@aduskatt aj tak pozeram, ze uz aj ty mas krasnu zbierku inspiracii ulozenu 😉 x-)
aduskatt
24. sep 2012
@mamina1978 no, snazim sa🙂) kazdy den nieco pozriem a ked sa mi paci ulozim...aj ked uz neukladam tak vela ako na zaciatku🙂
dm1
24. sep 2012
baby aha kuk take neokukane stencils len skoda ze to je ako sada lebo to jedno kde je motyl by mi bolo nanic :-p http://www.umeleckepotreby.sk/snazaroo-sablony-...
aduskatt
24. sep 2012
@dm1 no ak su vsetky tri za tych 6 eur, tak to je super.........
dm1
24. sep 2012
@aduskatt ved ano super cena len jedna aj tak zbytocna radsej by som vzala 2 za 4 😃 . Len tam chyba rozmer tych vzorov

uz som nasla inde rozmer - jedna sablona ma 10x 14 cm to vypada celkom dobre. este to najst v eshope kde je viac toho co sa mi paci a bude to uplne super 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli