Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dada2007
27. sep 2012

@mamina1978 zlato, ja plním aj po pol hodke, hodke.........ked mi stuhne maslo potreté napovrchu, okamžite obliekam 😉

lamps
27. sep 2012

@mamina1978 môžeš ju veselo poťahovať 😅

mamina1978
27. sep 2012

@lamps pekna je 😉 🙂 Keby bola namiesto cervenej - modra , tak by to bolo znamenie Bayern ( Bavorska ) 😵 😵
Dakujem za super napad, odkukam od teba tento supiiii napad pre nasich kamosov 😉 😵 😵 😵 😵 Teda ak nevadi 😉 🙂

lamps
27. sep 2012

@mamina1978 jasné, že nevadí. ďakujem za pochvalu aspoň niekomu sa páči, ja už len čakám kedy si po ňu prídu, lebo keď otvorím dvere na chladničke vždy mi pri pohľade na ňu stúpne tlak 😀

miciatko
27. sep 2012

@mamina1978 bude stuhnuta, no nie tak ako ked mas celu noc v chladnicke ,ale na potiahnutie bude dobra, hlavne obmaz maslom a to behom hodinky je uz dost stuhnute

mamina1978
27. sep 2012

@dada2007
@dadka212
@lamps
@miciatko
Dakujeeeem za rychlu odpoved 😵 😵 😵 😵 😵 Lebo ja som zvykla plnit vecer a rano potahovat, no vcera sa mi nechcelo , a ked som dnes zaspala , tak potrebujem turborychlost 😉 🙂

pristela
27. sep 2012

oo, holky ta kavovo orechova plnka je božskááááá 😵 😵 😵 teda ja do nej nedala žltko ani rum, a orechov som tam dala raz tolko bo chceli moooc orechovu , a je božskáááá 😵 na to ze je maslova u mna pokrok ze mi chuti 😀

aduskatt
27. sep 2012

@pristela som ti hovorila, ze je uzasnaaa, ja tiez nedavam zltko a kedze sa mi nescelo hrat s cedenim kavy, rovno tam davam Nescu..............tiez nemusim maslove, ale tato mi chutiiiiiiiiiiii🙂

janula.h
27. sep 2012

@pristela daj receeeept 🙂

janula.h
27. sep 2012

@mamina1978 ja myslím že určite 🙂

mamina1978
27. sep 2012

Dievcata, ze ste take mile, vyuzivam cas ,kym mi torta vytuhne a dala som do DVOJKY NOVOTINKU kuki 😉 😀 😀 😀

jakelina
27. sep 2012

Holky zrovna objednávám vanilkové lusky, našla jsem dobrou cenu. http://www.pravavanilka.cz/10-ks-vanilka-gourme...

pristela
27. sep 2012

@janula.h receptos je v teme kremy hned na prvej strane 😵

@aduskatt jj ja dala tiez velvetku , kde by som aj nabrala normal kavu 😀 a kvoli jednej salke predsa nebudem kupovat 😀

vlada111
27. sep 2012

@pingu1 Zavolaj mi a dohodneme sa. Hmotu už nemám, práve dnes ráno som ju dala kamoške, ide pre mňa piecť 3-poschodovú svadobnú tortu, ja ju len vyzdobím. Už totiž teraz nepečiem, o mesiac mám termín pôrodu, tak už radšej nie 😉

vlada111
27. sep 2012

@jakelina tak to je fakt super cena, to ja som si doniesla z Indonézie za podobnú cenu.

jakelina
27. sep 2012

@vlada111 to je, já kupuju ten jeden lusk za 50 korun a tohle mám za třetinu, hned jsem si vzala i jiné koření - skořici a tak. Používám to do vazeb na vánoční stůl, nemám ráda umělé věci, vždycky jenom takové ty přírodní jako sláma, badyán, skořice, sušené ovoce a různé trávy a tak. 😉

pingu1
27. sep 2012

@vlada111 juuj, ja som to chcela na sobotu. no neva. skusim tuto z netu tu potahovku nejaku /ak vies o dobrej, daj tip/ a nejak to dozdobim :D

adrika202
27. sep 2012

jedna oddychovečka 🙂 uz som taku robila takže to bolo za chvilku 🙂

zdenallicka
27. sep 2012

Ten postup na Bleska Mc Queena nikdo nemá?

petkaa28
27. sep 2012

Baby mozem dnes naplnit tortu jogurtovym kremom a potiahnut, ked si rano chcu pre nu prist a krajat sa bude v sobotu?

dada2007
27. sep 2012

@petkaa28 anoooooo

aduskatt
27. sep 2012

@petkaa28 s kludom🙂

alenv
27. sep 2012

holky manžel mi koupil k Vánocům airbrush já se taaaaak těším už bych ho chtěla ted 😀 😀 😀 😀 😀 dělá te s ním někdo??

luci79
27. sep 2012

Baby, kde kupit silikonovu formu na tvare? Mate niektora? Dakujem

aduskatt
27. sep 2012

@alenv no chudak Jezisko, co ked mu manzel urobil skrt cez rozpocet? 😀 😀 😀

alenv
27. sep 2012

@aduskatt 😀 😀 už se na něj těším.. už ho má prý měsíc koupený tak mě překvapil, všechno si o tom zjistil sám jenže já na to přišla nechtěně

jakelina
27. sep 2012

@alenv on je teď v akci v Lídlu, ale nevím jestli bych to využila na ty moje dva dorty do měsíce. 😀 😀 😀

alenv
27. sep 2012

@jakelina no ten z Lidlu není právě na dorty dobrej.. měl jednočiinou pistoli a ta je jen na velké plochy.. já s ním chci i malovat a nejen na dotry právě 🙂 jsem taková hračička, takže jak malý dítě se těším na Vánoce 😀

jakelina
27. sep 2012

@alenv tak to ti přeju, já se v tom nevyznám, jenom jsem to viděla v televizi, jako upoutávku na akci v Lídlu. 😉