Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
3. okt 2012

aaa holkyyy, moja prvá pivonka s kazdym lupienkom na drotiku 😅/ a druha celkovo 😅 len ta bola bez drotikov v lupienkoch/ , nie je bezchybna viem , ale aspon drzi, tak som rada 😅 som nevydrzala a dala ju uz dokopy len ted som musela ist do postele bo umieram 😝

aduskatt
3. okt 2012

@pristela pekna.....a ty sup do postele, dievcica.........liec sa 😉

aduskatt
3. okt 2012

@luciahromadkova suhlasim, ale myslim si, ze ked chce upiect len jednu tortu, tak investovat do jednej extragelovky 5 eur je zbytocne a hlavne drahe☹

petkaa28
3. okt 2012

@diana212 ahoj tu maju hociake disney sviecky
http://www.bona.eu.sk/objednavka/licencie/dekor...
Ja som odtial kupovala po 1 ks. Skus im napisat.

lamps
3. okt 2012

Aj ja som drôtikovalaaaaa 😀 😀 😀

aduskatt
3. okt 2012

@lamps kraaaasne🙂

emilkaaa
3. okt 2012

@mariann2 Ďakujem za radu

aduskatt
3. okt 2012

...a ja som dnes gulickovala a farbila🙂 a uz tu salku fakt necham tak, len este dnu dam puncovinu a na vrch kavou zafarbeny piping gel🙂

emilkaaa
3. okt 2012

@lamps v prvom rade chcem pochvaliť kvety su nádherne ako žive a zároveň sa chcem opýtať ake suroviny použivate na výrobu týchto krásnych kvetov, som začiatočnik...

luciahromadkova
3. okt 2012

@aduskatt jasne aj ja suhlasim.., mne sa zadarila pekna cervena a cierna aj s wiltonkou... 🙂

pristela
3. okt 2012

@lamps uuuzasneee suuuu 😵 😵 😵 a tie farbyyy 😵 😵 😵 kukam ze mas drotik len kusocek dnu, obdivujem mne sa to zlomilo ☹ ☹

pristela
3. okt 2012

@lamps mne by sa to zlomilo , tam malo byt 😀

aduskatt
3. okt 2012

@pristela a ja ze uz davno niekde zabalena pod perinkou oddychujes🙂) a ty nam tu robis spolocnost🙂 sa divim, ze pri tej teplote vladzes mrkat na komp

pristela
3. okt 2012

@aduskatt som pod perinkou, potim, notas na perinke 😀 ale uz idem zavriet oci aspon na pol hodku a pak zas makat, sakra, akurat ted ked mam vela pecenia 😠 😠 😠

lamps
3. okt 2012

@emilkaaa na tieto kvietky som použila Smartflex velvet ale dobrý na modelovanie aj Smartflex flower 😅
@pristela jááj Žanetka ďakujem za pochvalu 😅 a ja ti neviem koľko má byť drôtik zapichnutý do toho lupienka 😅 ale tieto držia, len jeden dom zlomila

aduskatt
3. okt 2012

@pristela drzim palce, nech sa aspon dari, ked uz ides v takom stave makat.veru ti to nezavidim.....mne sice tiez nie je fajn, ale aspon nemam horucku..........

luciahromadkova
3. okt 2012

@pristela prenadherna 😵 😵 😵 😵 😵 to je zo srdiecka vykrojena? a farba je to aka prosim? dakujem.

muffinka8
3. okt 2012

@lamps kvietky sú úžasné 🙂 a ja by som aj rada vedela čo sú to za kvietky, lebo v tomto som ja totál mimo 😅 😀

lamps
3. okt 2012

@muffinka8 😀 😀 😀 jáááj dievča zlaté, to ti neviem ani ja 😅 😅 😅 nejaký novovymyslený druh? 😀 😀 😀

muffinka8
3. okt 2012

@lamps seper 🙂 také mám rada 😵 😵 😵 som si hneď uložila ako inšpiráciu

lamps
3. okt 2012

@muffinka8 aj ja mám také rada, aspoň ich nikto nemôže skritizovať, že sa nepodobajú na originál 😀 😀 😀

muffinka8
3. okt 2012

@lamps prééésne tak 😀 😀 a veď kvetov je tóóóľko, že ani nevieme aké sú ... aj napríklad ruže ... toľko druhov ich je a každý je úplne iný. A také kvety sú naj ,lebo sú ORIGINÁL

mimcak
3. okt 2012

@aduskatt tá vyzerá ako ozajstná porcelánová

lamps
3. okt 2012

@muffinka8 aj jak dobre pre nás, že ich je toľko druhov 😀

aduskatt
3. okt 2012

@mimcak dakujem🙂)) no, to je cielom, aj ked od porcelanky ma este daleko🙂 ale hadam sa bude pacit

mamina1978
3. okt 2012

@luciahromadkova Jeeeej dakujem 🙂 si zlata, no oni nechcu jedlu oblatku a este .......ja nie som na SK 😉 🙂

abriela
3. okt 2012

BABY, stala sa vam to? Robim kokosovu plnku - maslo, salko, puding. Otvorim SALKO a mam pocit, ze je zle. Mierne smrdi a ma chut kysleho mlieka. Neviem, ci mam skreslene chute tehotenstvom, ale nechapem to.

eliska22
3. okt 2012

@abriela ja som už mala skysnuté, aj tu baby písali tiež také prípady 😝

aduskatt
3. okt 2012

@eliska22
@abriela presne.mne sa to sice este nestalo, ale citala som uz niekolkokrat, ze taku skusenost mali

abriela
3. okt 2012

@zuzkaaa.g Zuzi, precitaj si stranku tortyodmamy.sk Je tam vela rad, postupov. Kazda z nas zacinala. Sice ja som spravila len 7 tort 🙂.
Moja druha aj s navodom: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=47065&use...