Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

drobec33
4. okt 2012

@blcha kam sa ja hrabem na tie tvoje krasne vytvory 😒 Ten recept na muffiny od @mamina1978 sa paci aj mne. Len riesim, co dat miesto cukru. Snazim sa klasickemu cukru dost vyhybat 😖 A este jednu vec skusim, miesto vody dam mandlove, alebo ryzove mlieko. Dnes som ho dala do cupcakes a su vynikajuce 🙂
Ozaj kocky, viete mi niektora prosim poradit nieco na zdobenie (krem) alebo nieco na zdobenie ale bez cukru? Dakujem 🙂

abriela
4. okt 2012

@blcha su pekne

blcha
4. okt 2012

@drobec33 dakujem ale ja som este len zaciatocnik este sa len ucim a tu to sledujem citam ze co mam ako robit a obdivujem tie krasne vytvory a dnes mi prisli aj nove sablony ta som skusila a ten marcipan mam pekny kamienkovy sa tesim ako mala z toho ze to funguje 😀 😀 😀

bambula1307
4. okt 2012

ahojte zienky, pre kolegov na zajtrajsie posedenie pre zamenstnacov, sucastnych ,byvalych a aj dochodcov 😀

@pristela zanetka krasna pivonka, tu formicku musim mat a skusim 😉

@lamps juj aj tvoje kvietky su nadhenree..sikovnice 😀

drobec33
4. okt 2012

@blcha tak ja som este len na plane 😀 No vidim, ze mam este hooodne co dohanat. Nemam ani tusenia, co su sablony 😀 Idem kuk 🙂

blcha
4. okt 2012

baby chcem sa spatat mohli by ste mi poradit kupila som si tieto http://www.cukrarskysvet.sk/cukrarskysvet/eshop... otlacky na marcipan len ono je to taky obdlznik a ked to chcem mat vsade vzorove po celej torte tak sa mi to neda dobre otlacat lebo mi tam zostavaju aj tie kraje otlacene a nie len tie vzory mate na to neaku fintu?

dada2007
4. okt 2012

@bambula1307 mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 😵

aduskatt
4. okt 2012

@bambula1307 jaaaj zena, nerooooob 🙂) ze veterniky...................a ta karamelova slahacka je zivocisna?🙂

lamps
4. okt 2012

@bambula1307 tie vyzerajú úžasne 😅 😅 😅 mňam, mňam, mňam 😅 😅 😅 a ďakujem za pochvalu 😉

anibas
4. okt 2012

@bambula1307 ooooooch to je dobrotka - hned by som sa zahryzla, vyzerajú fantasticky !!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

anibas
4. okt 2012

@lamps prekrásna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bambula1307
4. okt 2012

@anibas
@lamps
@aduskatt
@dada2007
babulky potvora som provokujem,ale su dobre 😎 ,,sice neviem ci bezpecne, bo som naxcipana 😒 😠

lamps
4. okt 2012

@anibas Sabinka, ďakujem 😅 😅 😅 😅

aduskatt
4. okt 2012

@bambula1307 veterniky su u mna jednoznacny favoriiiiiit..a ked je tam karameloiva zivocisna.no, hadam aj notebook schrumam.................uz som tu minule slintala nad vecerniciinymi.........ale vy ma budete tolko provokovat, az si ich upeciem sama🙂 a obzerem sa ako prasa. 😝 😝 😝 😝 😝

anibas
4. okt 2012

@pipka ja by som urobila celé zelené krikľavé srdiečko a už len ozdoby pre dievčatko zvlášť a chlapčeka

mima1311
4. okt 2012

@bambula1307 jeziiiiiis , nieeeeeee co ked sa mi teraz zachce , POMOOOOOOC 😲 😲 😲 😲 😲 som sa cela zoslintala ...jaaaaaaj 😝 😀 😀 😀

bambula1307
4. okt 2012

@aduskatt Aduska je tam zivocisna , raz vam ich na stretku ukazem,..mozno aj donesiem hotove 🙂 na vetreniky som ja macher..chodia ku mne zo sirokeho okolia a ochkaju,ze lepsie nejedli 😀 ..no som ja sktomne dievca 🙂.
Ked budes mat cas..kludne sa ohlas a prid ja som od Malaciek 😀 ukazem ti postup

aduskatt
4. okt 2012

@bambula1307 jaaaaaaj, mnaaaaaaaaam🙂) teoreticky to mam zvladnute, aj nakukane, len sa mi do toho nesce🙂)))) leniva som jak vos na toto🙂

bambula1307
4. okt 2012

@aduskatt no je to prplacka trosku 😎 ..ale stoji to za to karamelova slahacka och..a vanilova pudingova so slahackou..plus karamelova fondanova poleva..och 😀

aduskatt
4. okt 2012

@bambula1307 mne sa neche do toho odpalovaneho cesta, uz tie kremy v pohode🙂

bambula1307
4. okt 2012

@aduskatt preco cesto je to najlahsie 😀

aduskatt
4. okt 2012

@bambula1307 ja mam utkvelu predstavu, ze ked budem miesat v hrnci tu hmotu mukovo tukovu, tak mi zhori cela hmota aj s hrncom🙂) neviem preco, napriek tou ze viem, ako s to robi, tak mam pred tymto druhom cesta respekt🙂.ale to chce len prekonat🙂

mima1311
4. okt 2012

@bambula1307 myslis ze by sa pokazili , keby si mi trochu poslala prvou triedou ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ruzicka383
4. okt 2012

vyzeraju uzasne,mozete mi poslat recept aj na polevy?
su moje oblubene,

bambula1307
4. okt 2012

@aduskatt ale nie neboj sa, sak stiahni plamen na minimum. ja som robila na 60 ks z 50 dkg muky,asi litra vody a jedneho palmarinu..da sa to umiesat..nemusis o 106..len tak pohoda 😀 😀 fakt

bambula1307
4. okt 2012

@ruzicka383 jasne poslem

aduskatt
4. okt 2012

@bambula1307 inak, na veterniky sa chystam uz asi 15 rokov, xixi

saminka
4. okt 2012

ahojte holky tak se hlasim s mymi vytvory, moc opet dekuji za vase rady!!! jeden dortik jsem vyrabela pro nevlastniho synatora, pubose ktery zboznuje energeticky napoj Monster, nevim jestli je i u nas, tak snad se mu bude zamlouvat dortik 😀 a druhy je pro syna kamaradky, ktery bude v so slavit prvni narozeninky 😵 pekne jsem si s nim vyhrala ve srovnani s tim cernym 😅 ale nasla jsem fajn zlepsovak, misto obarvovani hmoty na cerno jsem si v trosilince citronky dala cernou wiltonku a krasne jsem to potrela, paradne se leskne ale i tak jsem zaprasena z te cerne 🙄 jeste ze jsem ten modry delala driv 😉 no modelovat mi moc nejde zatim tak potrebuji vic trenovat, byl to muj prvni dortik pro klucika tak jsem se vyradila s modrou 😉

pipka
4. okt 2012

@florentina
@eliska22 tak torticka uz je zeleno zltaaa a je krasna farebna...aj mm povedal, ze krasna...tak zajtra vam hodim foto, lebo este nemam cislo na nej...ale to mam dilemu...lebo ked dam na kazdu polovicu trojku, tak to bude vyzerat ako keby mali 33 rokov 😅 a zas ked dam len jednu trojku, tak to druhe dvojca sa bude hnevat 😅 😀 😝 (sudim podla vlastnych deti 😅 😀 ) tak včul...babo raď 😕 😅 😀

ruzicka383
4. okt 2012

@bambula1307 super,dakujem,potom poslem foto ako mi vysli,este raz vdaka 🙂