Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

wera.g
5. okt 2012

ahojte, pridávam moju dnešnú pištol 🙂

vera_vila
5. okt 2012

Ahoj holky, tak se jdu po dlouhé době zase pochlubit svým dílkem... Bohužel jsem to trochu podcenila a krunýř dodělávala na poslední chvíli, tak to není úplně ono...

micmo
5. okt 2012

Ahoj holky potrebuji radu. Delam karafiaty a moc nevim jak na ne.
Prikladam foto meho prvniho pokusu. Co myslite podoba se to karafiatu?

vera_vila
5. okt 2012

samozřejmě fotky jsem zapomněla... Klidně kritizujte...

jakelina
5. okt 2012

@pipka je krásná, jestli to jde, tak bych ještě z toho G vyndala dole to kolečko, víš jak to myslím, bude to hezčí si myslím.

bzucinka2
5. okt 2012

@bambula1307 mnam aj mne posli 🙂

pipka
5. okt 2012

@jakelina preesne viem..ale nejde mi toooo ☹ ☹ ☹ uz som to skusala a nechcem to uplne pokazit...jedine ze idem vykrojit nove 😅 len sa bojim, ked je to uz nalepene na tom potahu, aby mi to nespravilo nejaku sarapatu 😅 ☹

aduskatt
5. okt 2012

taaaaak, a mam v chladnicke novu policku🙂 tak hadam sa uz nic nepototo dnes🙂

bzucinka2
5. okt 2012

@pristela tak takyto den BLBEC fakt vie potesit, ☹

bzucinka2
5. okt 2012

@dadka212 a torta s mackom ma byt vesela, ak hej, tak by som dala toho farebneho ten je taky sasovsky krasny 🙂

bzucinka2
5. okt 2012

@pipka a slamkou by to neslo teraz vykrojit a sparatkom vybrat? 😉

pristela
5. okt 2012

@florentina no vies ono je to u mna o tom co si pisala minule, tiez som živnostník, takze nemam peniaze na to aby som kupovala drahe alebo vela vseliakych pomocok na torticky ☹ preto musim hoodne improvizovať, z toho co zarobim musím platit vyse 160€ mesacne odvody ☹ , živiť rodinu, účty, auto ... no prosto des a hruuuuza ☹ , tak musi improvizacia letiet plnym prúdom, ale závidím /v dobrom/ kazdu jednu silikonovu formicku 😀 s tym je uzas pracovat 😀

pipka
5. okt 2012

@jakelina lepsie? som to nakoniec ihlou vybrala 😉

verunkah
5. okt 2012

@yamahafazer jak děláte ty očička?

pipka
5. okt 2012

@bzucinka2 slamka by bola asi moc siroka, bo ta dierocka je malilinkata , hadam pol milimetra 😖 ale ihlou som to vysparkala, tak hadam je to uz lepsie 😉

vierka0
5. okt 2012

zienky, ja vam tu obcas chodim smirovat a obdivovat tie vase krasne vytvory, chcem vam vsetkym povedat, ze je to nadhera, ste uzasne kreativne, klobuk dole 🙂

lamps
5. okt 2012

@florentina @jakelina ti už napísala, mala som narodky. Veľmi pekne ďakujem za prianie 😅

yamahafazer
5. okt 2012

@verunkah normalne si nalepim kolecko bielej hmoty na to cierne a malinke biele gulicky z hmoty podla toho ake chcem oci a potom si na tenulilinko vysulkam sulcek a nalepim okolo oci akoze linka a mihalnice

saminka
5. okt 2012

@pipka moc krasne obe !!! a muzu se zeptat cim potahujes ze mas tak krasne barvy? ja delam jen s tou mmf tak tu asi tak krasne nezabarvim nebo jo? nebo se to nejak da kombinovat asi na ty syte odstiny 😕

maya30
5. okt 2012

ahojte pridavam torticky na tu dvojitu svadbu - v utorok mi zadali objednavku, mam za sebou tri nocne 😖 Nebudete verit ale ja mam normalne mozole na rukach od tych ornamentov co som ich tolko zatlacala spachtlou do formy...som povedala ze ich nechcem polroka ani vidiet a aj potom ich budem robit len za priplatok

zuzka7512
5. okt 2012

@bambula1307 mňam,mňam...a receptík??, 🙂

jakelina
5. okt 2012

@pipka s tím vytaženým G úplně jiný dort 😀 😀 😀 😀

dajna11
5. okt 2012

@maya30 krásne

dajna11
5. okt 2012

čokoládové šialenstvo 😀 😀 😀

njonja
5. okt 2012

Ahojte, pridvam moje dve dnesne 🙂 Jesennu a letnu luku🙂 Bola u nas Maruska a doniesla cerstve kvietky🙂

verunkah
5. okt 2012

@yamahafazer to musí být asi pěkná piplačka, co? 😅

jakelina
5. okt 2012

@njonja ty jsou nádherné oba dva 😉

bzucinka2
5. okt 2012

tak a konecne su tu moje dielka 🙂

jakelina
5. okt 2012

Holky tak úžasný den má pokračování, včera teda úplně naprd a dnes už jsem vylila na linku a podlahu jahody se šlahačkou, takže mastý maglajz všude kam mohl zateklý, do bramboračky jsem dala místo trochy papriky skořici a narazila jsem si loket na pravé ruce, ale tak blbě, že jsem honila muchu a jak jsem ji plácačkou chtěla plácnout, tak jsem plnou silou loktem narazila z výšky o opěradlo židle. Viděla jsem všechny svaté a pěkně mi to otéká.
Nějsou nějaké erupce na slunci??????????????? 😝 😝 😝

bzucinka2
5. okt 2012

@maya30 ale vysledok stoji za to 🙂
@dajna11 wauw to vyzera super 🙂