Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
florentina
7. okt 2012
@daducha wauv vauw vauww....prostě nádheraaaa
emilkaaa
7. okt 2012
@lamps tu modelovaciu hmotu Smartflex velvet alebo flower si kupujete či si vyrabate doma ako robia maarshalov na poťahovanie tort. ďakujem
lamps
7. okt 2012
@emilkaaa Smartflex si kupujeme buď v kamenných obchodoch alebo v e-shopoch :-N
jakelina
7. okt 2012
@aduskatt vše nejlepší a užij si to doma v klidu a pohodě. 😉
miciatko
7. okt 2012
@jakelina nooooooooooo to taka zakaznicka hned nedelnu pohodu urobi 😃 😃 😃 😃
drobec33
7. okt 2012
http://www.projectfoodie.com/ mozno niektora tuto stranku poznate. Neviem si za certa spomenut, kde som k nej dostala. Ale mam to nainstalovane a je tam tisic super akychkolvek receptov. Samozrejme aj torty, muffiny, cupcakes...prooste vselico 🙂 Je to sice v anglictine, ale staci zadat nazov a najde to receptov habakuk 🙂
simasa
7. okt 2012
@pipka idééééém! 😃
jakelina
7. okt 2012
@miciatko no to ano, ale co už. Lidi jsou různí. :-S
anibas
7. okt 2012
@jakelina to je osoba .... nemala si jej poďakovať, že si si mohla zarobiť ??????? koza .. :-p :-p :-p
jakelina
7. okt 2012
@anibas už v telefonu byla dost zvláštní, tak se to potvrdilo i naživo. Vrrrrrrrrrrrrrr, jenom si na to vzpomenu, tak mám po náladě.
pipka
7. okt 2012
@dadka212 ze jakyyy rozdiel? =-) :-N no pockam, kym si budem aj ine objednavat aby som zas neplatila k centovej veci 3€ postovne :-p 😃
pipka
7. okt 2012
@simasa @bzucinka2 berem vaaas 🙂 😎 x-)
pipka
7. okt 2012
@dadka212 ale skocim najprv na Trnavske do trznice, tam v tom stanku s domacimi potrebami, co aj cukrarske veci uz maju, tam aj taky sikovny ujo byva...to ked mu poviem, on mi to tam urcite zozenie :-N 😃 mozno aj vyrobi :-N
aduskatt
7. okt 2012
@jakelina dakujeeeeeeem🙂))) uz som dvakrat spala🙂 este sa raz chystam, xixi
majoslava
7. okt 2012
@bzucinka2 Ďakujem 🙂 hladam niekoho čo je blizko nas 🙂 aby som po nu nemusela daleko chodiť 😉 a ešte ani neviem presne kedy sa dostaneme domov...
simasa
7. okt 2012
@jakelina Ako som to citala, tak ma tiez napadlo len jedno - smarit jej tortu do ksichtu.
Ja som mala take zvlastne preberanie tej krabice s kvetmi. Prisli pre to taki mladi - dva pary a preberala to ale 18 rocna baba a uplne bez nejakych emocii - keby aspon pekna povedala, ale celkom nic. No pomyslela som si: vyser si oko 😃 Nevedela som, ci sa im nepaci, alebo zda draha alebo co... A potom mi teta (cez ktoru to objednavali) volala, ze boli hotovi, ze volali este aj susedov, aby sa prisli pozriet a fotky rozposielali po celej rodine :-N
anibas
7. okt 2012
@simasa hmmm - tak to im asi niekto stál na vedení pri preberaní torty a až doma im zaplo !!!! 😃 😃 😃 😃 😃 mne písala kámoška na tú 60- tku : Torta tutti - frutti - krásna, veľmi sa páčila, ešte sme ju nejedli !!! :-N :-N 😃 😃
simasa
7. okt 2012
@anibas do vitríny 😃
miciatko
7. okt 2012
Baby ked hovorite svoje skusenosti tak aj ja jednu, mala som v ladnicke dve torty,jednu na 50 pre moju kamosku a druhu tomas vlacik,u oboch som vedela kto si po ne pride. .
zazvoni zvonec ,otvorim, stoja dvaja mladikovia ze prisli pre tortu, pytam sa pre aku a oni sak tu co sme pred mesiacom objednavali, baby infarktovy stav,nohy sa mi roztriasli v hlave hucalo ,cumim na nich oni na mna a asi ked to bolo riadne trapne jeden z mladikov hovori Lucka nemohla po nu prist tak sme prisli my, no bola to ta torta na 50 , debili,keby povedali co Lucka objednavala tak hned by som vedela a ze sa strasne na tom zabavali este doma .. . . 😃 😃 😃 😃
aduskatt
7. okt 2012
no tak ked sme uz pri tych prihodach...mala som v chladnicke tri okruhle obmazane torty.........samozrejme v tom, ze nie je problem si zapamatat, ktora je aka..................no, dva dni som trpla, ci som ich nepomiesala a nedala naopak 😃 😃
mizulienka
7. okt 2012
@aduskatt mne sa to tiez raz stalo, musela som vydlubkavat zboku, aby som zistila, aka plnka e vovnutri...odvtedy lepim na tacku etiketu s menom 😉
aduskatt
7. okt 2012
@mizulienka ja som zacala mat pochybnosti az po obtiahnuti a odovzdani tort🙂) tam uz nevydlubkas nic..ale odvtedy tiez ak mam rovnake, tak si znacim🙂
mizulienka
7. okt 2012
@aduskatt ahaaa 😉 no tak to je uz potom riadna dilema 😉
aduskatt
7. okt 2012
@mizulienka no to sme akurat boli na viknd na vychode a ja som si cely vikend premietala v hlave, ako som tie torty ukladala, co som potom s ktorou robila......no uplne blazninec.a striehla som na telefon, ci sa mi niekto neozve🙂)
vecernicci
7. okt 2012
@florentina jasne, ze jsem barvila uz pri zadelavani, ale jen kdyz potrebuju vic od jedne barvy, ale vetsinou barvim az pak a neboj casem se ho prejis a bude pokoj 😛😉
rapunzel1
7. okt 2012
baby ja aj môj kombajnik 🙂 🙂 🙂 ďakujeme za like, urobili ste mi radosť a už sa mi nezdá až tak zlý 🙂 🙂 🙂 díky, zdihne to náladu
vlada111
7. okt 2012
@dadka212 tú krstinovú si zmákla krááásne, aj teda ostatné
daducha
7. okt 2012
@anicka87 tak to je tazko odhadnut, kazdy ma urcenu svoju cenu.Baby beru od 9 do cca 12 Eur/ kg a niekto rozratava cenu podla druhu korpusov a plniek a narocnosti torty.To musis uz prebrat s konkretnou cukrarkou co ti bude piect.
vlada111
7. okt 2012
@daducha no nádhera 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli