Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
8. okt 2012

@dadka212 prosim ta Dadi ty si tu davala jednu stranku kde boli stencili a ja tapa som si ju neulozila 😝. nemas ju niekde prosim ta?

79zuzana
8. okt 2012

@lawli

@yamahafazer dakujem dievcata 🙂 velmi krasne inspiracie,,, teraz len z toho daco vybrat a stvorit nieco pekne 🙂 mam na to este dva tyzdne, tak asi stvorim mix tych vsetkych 🙂

marci2305
8. okt 2012

@lawli Ja robievam ten istý. Našla som aj nejaký videopostup: http://www.joyofbaking.com/RedVelvetCake.html, tak kukni aj tento...Len ja som prvý krát použila tmavé kakao a korpus nebol taký svetlý ako má byť. Druhý krát som už kúpila svetlý..a bol O.K...:-D

dajna11
8. okt 2012

@drobec33 ja mám klasické kvové z domácich potrieb za lacné peniaze....čo su nalinecké či medovniky,sú rozne velkosti

dajna11
8. okt 2012

@ikula2 díky,robím zasa iné 😀

lussy23
8. okt 2012

@ankalv1 krásne @luciahromadkova krásna
@zdenallicka krásna
@katulkaaaaaa nádhern édielka @mariann2 nádherné dielka
@dada2007 krásne @bobisek zlatá pepinka
@lamps prenádhern átá s mackami
@nika1985 krásne
@lamps krásne tortičky všetky @dadka212 nádherné dielka
@levandulka3 krásne
@mamina1978 krásne @eliska22 nádherná
@pristela krásne
@aduskatt nádhera
@jakelina krásne @daducha nádherné
@zuul krásne dielka @aduskatt krásne
@anicka87 nádherné @lucinka10011 krásny havo.
@eliska22 krásna @alenv nádhera
@dm1 krásnetorty @jenie123 krásna raketa aj tápostavička
@dajna11 prekrásne kvietky
@dida38 krásne dielko @janulkamartinko krásne dielka @mamina1978 krásne
@monikad1 krásna

dada2007
8. okt 2012

baby, potrebujem poradiť.......medovníček v tvare srdiečka cca 10cm, na vrchu smartflex, napísané meno a nejaké tie kvietky........aká by mala byť cena????? aaaaaabsolut netuším 😝 ☹

petkaa28
8. okt 2012

Baby nemate nejake inspiracie na 2posch krstinovu tortu pre chlapca? Dakujem

yamahafazer
8. okt 2012

@petkaa28 niake inspiracie

bzucinka2
8. okt 2012

@jakelina vsak to to, taka krabica uz je 🙂 ale vsak nevadi, niekde pouzijem, isto to nevyhodim 🙂
@pipka no a presne toto neviem urobit, lebo ani len neodpisala ... ☹
@dm1 tak to je prplacka asi jak svet 🙂

nikulqa
8. okt 2012

moja sobotnajsia....trosku sa topil fondan,ale prezila....a aj tak mala uspech,takze mi odlahlo 🙂 je to logo hokejoveho klubu

reruna
8. okt 2012

Ahoj, já jsem dělala o víkendu malý dortík, tentokrát s čokoládovou polevou a čokotransferem a zkoušela jsem pivoňku, ale vyšlo z toho něco divného, nějak se mi to na těch drátkách ten spodek nepodařilo, ale dort měl úspěch, je už snězený, byl to mramorák, pařížák s mascarpone a lesní směs, poleva je rozehřátá čokoláda ve smetaně

vlada111
8. okt 2012

@mamina1978 krásne to máš, super

dm1
8. okt 2012

@mariann2 ano ano dakujem mooc 😵 ty si objednavala?

dm1
8. okt 2012

@mariann2 aaaaaaaaaaaach jaj vsetky pekne co som chcela su vypredane 😢

hankyt
8. okt 2012
muffinka8
8. okt 2012

Prosím vás, chcem skúsiť "parížsky krém" z Milka čokolády. K tomu mramorový korpus. Hodí sa k tomu čučoriedkový lekvár a čučoriedky domáce zavárané? Lebo táto kombinácia mi znie celkom dobre.

lamps
8. okt 2012

@muffinka8 čučoriedky sa hodia ku parížskemu krému aj džemík 😀 😀 😀

mizulienka
8. okt 2012

@daducha a co nieco take, len daj podklad zlty
http://www.carolinescelebrationcakes.co.uk/comp...

mizulienka
8. okt 2012

@daducha do tretice 😀 ja som teraz robila taku zlto cervenu kombinaciu, nevie, ci to je to co hladas, ale pre istotu 😉
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=47204035...

dadka212
8. okt 2012

@dm1 toto si myslela? http://www.gastanko.sk/sablony/ len ako tak pozerám už majú skoro všetko vypredané 😝

anibas
8. okt 2012

@reruna Vierka - úžasná tortička 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dm1
8. okt 2012

@dadka212 jj uz som ju objavila ale presne vsetko pekne uz je prec 😔

mariann2
8. okt 2012

@dm1 nie, neobjednávala, len som si ju dala do obľúbených, že sa k nej vrátim a zabudla som na to 😒

pristela
8. okt 2012

Holky , dnes mi vyplacali tu svadobku 😝 , a normálne som dostala krabičku s výslužkou 😀 😀 😀 to som este nezazila , aby mi zakaznik doniesol výslužku 😵 😵 😵 som ochutnala dve iné tortičky , ale ble to take tie klasicke poliate alkoholom 😝 a s maslovymi plnkami ktore boli nejakých neidentifikovatelnych chutí 😖 protsto take klasiky pre ktore som torty nelubila, na co to ludia este pečú ??? ved to je skoda penazi na material, či nie? ved toto nemoze nikomu chutiť 😕

dm1
8. okt 2012

@pristela ja uz som tiez dostala vysluzku veru ked doniesli podpos 😎

jakelina
8. okt 2012

@pristela no taky jsem takovou dostala ze svatby, moji rozkrájeli a ani jsem neochutnala a dali mi takovou světllý korpus, máslový krém, ale strašně moc másla a asi nadstavené pudinkem, ale toho krému tam byly snad dva centimetry, normálně jsem to držela v puse a nemohla spolknout.
A co ty??Už jsi zdravá?? Snad už je ti líp. 😉