Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
12. okt 2012

@mariann2 skoda ze si skor nenapisala mali ju aj v tej zlave na tom shope 1-2-3 ked boli vsetky silikonky -30% 😝

dm1
12. okt 2012

@anibas alebo ako ja chladit coko boky na pivovych flasiach v chladiacej vitrine 😀

mariann2
12. okt 2012

@dm1 aký je to shop?

simasa
12. okt 2012

@anibas presne, to su skor predajne akcie ako predvadzacie. Mne to az tak nevadi, lebo tam aspon pokecam s kamoskami, len vas mi je luto, ked tam mate este nejake blbe pindy pocuvat. Ved im mozete povedat, ze ak to vedia lepsie, nech to idu ukazat...

anibas
12. okt 2012

@simasa to ja som na poslednom nadávala jak turek a bila sa po hlave, načo som sľúbovala ... ale bolomi ľúto Dadky, veľa jej odmietlo prísť predvádzať

simasa
12. okt 2012

@anibas no ved za dobrotu na zobrotu, ci ako sa to hovori...

mizulienka
12. okt 2012

@mariann2 ja to mam, ale este som to nepouzila 😉 aha teraz vidim ze baby ti uz hodili inspiracie

inac baby vsetky torty neskutocne, fakt pastava pre oci...
@pipka nadherna snehulienka
@aduskatt perfektna torta, ta slnecnica je krasna
@mia114 krasna civavka

lucula73
12. okt 2012

kočky a ako sa s tými silikonkami vlastne robí?to sa natlačí a zbytok oreže?ide to?
bo ja som si kúpila u čínanov tie farebné silikonky,vobec mi to nejde urobiť,teda pekne vybrať,asi ich predám 😝

dm1
12. okt 2012

@mariann2 nepamatam si to len na FB jedna kocka pisala ze sa da aj som to tam kukala ☹

mizulienka
12. okt 2012

@daducha mozno si pamatas, ja som niekedy v maji mala taku krizu 😠 musela som sa obrovsky premahat aby som sa dostala k tortam...potom som si dala cele prazdniny prestavku a teraz je to lepsie....ale aj tak to prvotne nadsenie uz bohuzial nemam 😨
ale drzim ti paste, bola by obrovska skoda keby si s tortami prestala 😉 len si potrebujes oddychnut asi 😉

pristela
12. okt 2012

Holky tak tu moja darovacia - Jedine čo ma napadlo ako spojiť "ludovú" krojovanú svadbu s našou "normálnou" 🙂 s tym aby torta vydrzala moju 6 hodinovú jazdu autom / a to nespomínam tie kopce a zákruty po tatranskych cestách 🙂/ :D :D čiže modelovať kvety nehrozilo 😝 + jedna rychla pred odchodom na objednavku
a vcul vas idem dočítať

aduskatt
12. okt 2012

@mizulienka kujeeem🙂)) si mi urobila kraasny vecer🙂

mizulienka
12. okt 2012

@aduskatt to ma tesi 😉
@pristela krasne obidve, ta prva originalna, uz som komentovala na FB a druha krasna oranzova

lenocka23
12. okt 2012

@zdenallicka tak to je super.. clovek asi automaticky ocakava ex=zly vztah... 😉 😉 ale aby som bola "k teme".. tesim sa na fotecky.. 😉

rapunzel1
12. okt 2012

Dnešná Hello Kitty podľa obrázka tortičky na želanie, klobúčik s Hello Kitty

lokalistin
12. okt 2012

@miciatko peknu bordovu si namiesala
@abriela dakujem
@aduskatt dakujem
@79zuzana dakujem
@maya30 zlato ja som to tusim raz tebe pisala,ze sa mi ten tulipan vobec nepaci,ale tato torta je nadherna a uz sa mi paci aj ten tulipan no a tie ruze? tak nemam slov krasne
@janulkamartinko jej ten macik je sladky takto si ja teraz lazkam do postielky a zobim sa az zajtra vecer -dufam

daducha
12. okt 2012

@mizulienka dakujem za podporu 😉 .Pamätam si ze si na dlhsie prestala piect a asi to budem musiet urobit aj ja,nema vyznam robit nieco nasilu,potom to aj tak vyzera ☹ .A mas pravdu som neskutocne unavena a v sialenom kolotoci.Tak to vyzera ze uz len dorobim objednavky a bude dlhsia pauza .len dufam, ze ma po case opät kopne to nadsenie 😵 😀

lokalistin
12. okt 2012

@mariann2 ja tu silikonku chcem mne sa to tiez velmi paci
http://2.bp.blogspot.com/_CiOG22a4lHc/TQQkAaOAM...

lokalistin
12. okt 2012

@daducha to bude skoda mas nadhernu robotu

dm1
12. okt 2012

@lokalistin ano ano este tuto tortu mam s nou ulozenu 😵. len tam uz ozaj nechapem lebo tam su aj tie dierky v krajke spravene tak to sa fest blbo musi robit 😝

lokalistin
12. okt 2012

@dm1 to je podla mna cervene natlacene a potom len prstom zlata preejdena ci nie preto to tak vyzera,ze to je povykrajovane alebo potom zlaty sugarveil(tvoj oblubeny) a nalepit na cerveny podklad kuk

lokalistin
12. okt 2012

Baby inac ti magori si prisli pre tu tortu o22:00 mna uz porazalo jak ju niesol mu odletela ta vrchna vila dal tortu do kufra a obidvaja si sadli do predu. Tak ako naco som mu asi kazala,ze maju dojst dvaja? Aby na nu druhy daval bacha.Som zvedava co doniesol vlastne domov asi puncovinu ☹ ale tak pacila sa a to bolo hlavne a odo mna odchadzala v poriadku.Ja som mu vysvetlovala, ze vnutri su palicky na vystuzenie ked budu rezat nech davaju pozor a on mi stale mlel o jeho i Phone,tak ako neviem co za trula to bolo

dm1
13. okt 2012

@lokalistin aj ja si myslim ze skor sugarveil toto som tiez uz videla 🙂. alebo nejaka ozaj super hmota ktora by isla krasne zrezat ale to nie je nic pre mna na takej velkej bordure zacistovat a do hladka odrezat co precnieva nad formu to je fuska aby nebolo vidlo otrepky 😖

moja vysnivana krajka - ta nova od ineho vyrobcu ako sugarveil mi pride buduci tyzden 😵

jaja555
13. okt 2012

@dm1 aká ? Ak môžeš, hoď prosím link . Ďakujem
🙂

evvina
13. okt 2012

Můj první Pařížský dort s čokotransferem. Pro bráchu k svátku.

eliska22
13. okt 2012

baby moje vydreté torty, vôbec nie som spokojná a končím s pečením som sa rozhodla, nestojí mi to za to ☹ s takou nechuťou som robila tieto torty, že to je asi aj vidieť 😝
ráno vstávam o 5,15 do práce, prídem z roboty a len pečiem do nemoty, včera som skončila o pol noci a to nehovorím, že doma bordel, nenavarené, decká jak cigáni, končím ☹ už len urobím čo mám ešte objednávky, nedá sa to skĺbiť s tou prácou, lebo totál zanedbávam rodinu a aj seba😝

eliska22
13. okt 2012

@pristela to je táká nádhera, že až 😵 😵 😵 😵 😵 😵 mne je z tých mojich tôrt týchto škaredých do plaču ☹

pristela
13. okt 2012

@eliska22 ty si pipina !!!!!!!!!!! ta s dedkom je fantastickaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 a to akoze fakt !!!!

Inak holky ja vas uuuplne chapem , ja keby si bravam tolko ob jednavok co vy tak s tym tiez seknem , je to des namahave tolko naraz a clovek je z toho fyzicky aj psychicky k.o. ☹ ☹ ☹

ajka82
13. okt 2012

baby pomoooc, nejak sa mi zondila masla ...co myslite, mam dat tuto dole a rychlo urobit kasicku? 🙄 😒 alebo to tak moze zostat 😕

ajka82
13. okt 2012

ani na foto to neni dobre 😖