Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
13. okt 2012

@dadka212 ja nechaapem ako to stihas 😕 😅 uuzasneee su 😎 😎 😎
najma tie detske 😵 😵 😵 😵 toho motylika si ako robila...vykrojila alebo? 😕

mizulienka
13. okt 2012

@dadka212 to si mala vsetky na tento vikend?????
krasne vsetky ale ta pre Marka je neskutocna, nadhrna, ukladam 😉

lucula73
13. okt 2012

@karmenta to nie je ťažké,pooblievaš hustejšou čokoládou balonik a keď to stuhne,balonik vypuatíš a hotovko 😉

bože baby,krásne tortičky,všetky,nestačím ústa zatvárať 🙂

muffinka8
13. okt 2012

@pipka som sa mala asi skôr pýtať na pomer 😀 😀 no neviem či tam mám veľmi z čoho zrezávať. Som sa pýtala jedného šiltovko nositeľa, na rozmery, tak priemer mám celkom ok a výšku o 5cm viac. Ale čo som sa s jankou h. radila tak ona vravela, že má výšku 20 aj priemer 20 😕

dadka212
13. okt 2012

@pipka dík motýlika som urobila z vykrajovačky na medovník a len dozdobila mini srdiečkami a urobila telo a hlavu, do hlavy som napichla piestiky do kvetín 😅
@mizulienka dakujem 🙂 to je pre malého Gargamela čo hrá v paneláku 😀 zadanie bolo hlavne nech je farebná 🙂

karmenta
13. okt 2012

@lucula73 díky za odpověd. No a nerupne když ta čokoláda bude teplá? Jak hustější čokoládou? Chtěla jsem rozpustit čokoládu na vaření s máslem.

jakelina
13. okt 2012

@dadka212 jsou přenádherné 😉

lucula73
13. okt 2012

@karmenta hustejšiu preto,lebo ak dáš moc riedku,tak ti to stečie úplne že dole,po tom balóne.........ale tak vyskúšaj na kúsku....a nedávaj horúcu,skor letnú čokoládu,vtedy aj bude tiecť pomalšie ........akože ja som to nerobila,robila to kamarátka,na prvý raz sa jej to podarilo,ona pri tom vobec nepečie,nič,len to chcela vyskúšať 😉 ,takže si myslím,že by to nemal byť problém....však to chceš ako dekoráciu,nie?

dadka212
13. okt 2012

@jakelina dakujem 🙂 tie svadobné sú otrasné, ale presne také chceli 😝 aj s tými žltými a ružovými kvetmi vôbec sa mi to k sebe nehodí 😅

muffinka8
13. okt 2012

@pipka tá malá je zo zvyškov

karmenta
13. okt 2012

@lucula73 děkuji, tak já to zkusím 🙂 Jj, jako dekoraci, dceři budou 2 roky, tak do toho dám nějaké čokol. bonbony 🙂

eliska22
13. okt 2012

@dadka212 nenormálne torty a tá detská farebná no čo ti poviem nenormálna 😵 😵 😵 😵 😵

janulabj
13. okt 2012

baby radu,
ak chchem toru, no nie potiahnutu marcipanom, no nie hmotou,
čo ine Vas napada? mna len čokolada, len potom ako to ozdobit?
či robite aj ine? dakujem

dajna11
13. okt 2012

ach tak tu su oje prvé lalie,takto som to nejako naaranžovala....v skutočnosti su sýtejšie farby neviem prečo to tak hlúpo fotilo 😀

jakelina
13. okt 2012

@dajna11 krásná je.

eliska22
13. okt 2012

tak moje dnešné pivo, tuším si jedno aj otvorím 😝 nech sa mi lepšie upratuje 😀

dadka212
13. okt 2012

@eliska22 dakujem 😵

vlada111
13. okt 2012

@eliska22 ja ťa chápem, som veľmi rada, že som torty nikdy nerobila na zárobok od nevidím do nevidím. Urobím si tortu sem tam a mám z toho radosť.

eliska22
13. okt 2012

@vlada111 no veď nikdy som to takto robiť nechcela a potom sa začali ozývať ľudia a začal kolotoč, nechcela som povedať, že neupečiem, ale momentálne je moje NIE dosť dôrazné 😝 😀 odmietam všetko doradu a tí ľudia sú niekedy tak neodbitní a vôbec to nechápu 😠

vlada111
13. okt 2012

@mizulienka juj Luci krásna, ako vždy. Len ten igelit pod ňou ☹ , škoda toho 😉

vlada111
13. okt 2012

@dadka212 juj neskutočná je tá detská. Ako máš na to čas pri toľkých tortách?

vlada111
13. okt 2012

@dajna11 vyzerá to super, aj to aranžmá

nikulqa
13. okt 2012

ahojte zienky prosim o radu...rafaelo krem ste kombinovali s nejakym ovocim?malo to uspech?dakujem pekne

vlada111
13. okt 2012

@eliska22 ja teda odmietam všetko 😀 Ja by som sa zbláznila. Mám len pár kamošiek, ktorým urobím a segre a našim. Max. jedna za mesiac. Teda september bol rušný, každý týždeň jedna, ale to len výnimočne. Mala som dosť.

bzucinka2
13. okt 2012

@pipka ano, ale myslela som si, ze bude na male auticka, toto je riadne ako na muffinky 🙂

bzucinka2
13. okt 2012

@dadka212 paradne, ta detska je paradna 🙂

lokalistin
13. okt 2012

@ajka82 s tou druhou maslou to vyzera ovela lepsie

VSETKYM dakujem za pacitka tolko som ich este nemala

lokalistin
13. okt 2012

@dadka212 prosim ta a ty to ako stihas tolko za vikend?

rapunzel1
13. okt 2012

@eliska22 škaredých????? babo, veď sú pekné a tá dedkovská je proste superská, nádherná ti pôjdem asi bríle kúpiť

mia1111
13. okt 2012

@dadka212 - nááááááááááááádhernéééééééééééééééééé, tá farebná detská je úúúúúúžasnááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵