Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
aduskatt
15. okt 2012
@dm1 a sak to je jedno:-)) my sme sikovne, urobime si aj same🙂)
ajka82
15. okt 2012
a bonus som nedopisala, ze starsia sa predtym do zachoda vyto aj vyto a nesplachli :-S :-x ...ale toto mozte kludne dat zmazat :-p 😃
pipka
15. okt 2012
@aduskatt no ty brdo..to je tema :-p nieco pre mna 8-( 😃 dufam, ze odomna take nikdy nebudu chciet :-p
aduskatt
15. okt 2012
@pipka aj ja scem kolááášiky🙂)
dm1
15. okt 2012
@ajka82 nocne tyzden v kuse som aj ja mavala... ale odkedy chodim do prace som unavena a neviem sa dokopat k tomu aby som cosis este aj vecer modelovala. vzdy to odkladam ako sa da a potom musim vsetko za jeden vecer zmaknut a do prace idem po 3 hodinach spanku :-p
pipka
15. okt 2012
@ajka82 tesiii ma ze nie som sama...toto ma aj ja doma...a veeelmi casto...moj synacik sa miluje v zachode macat :-p :-N
aduskatt
15. okt 2012
@pipka no asi tak................uz fcil mam mindrak z toho............idem zajtra robit logo a znaky a dufam, ze sa trafim do odtiena modrej......
pipka
15. okt 2012
@aduskatt pridete na Vianoce na naščevu a buduuuuu 😎
ajka82
15. okt 2012
@dm1 @aduskatt neviem z coho presne tie figurky su...ale pisu ze su rucne modelovane a nevhodne konzumovat... ale hento platove neni isto
aduskatt
15. okt 2012
@pipka na Vianoce budu aj u nas kolášššiky🙂) teraz nemam😞 xixi..ale zasa, sak do Blavy pojdem, tak preco nie, ze ano?🙂)).akurat teda, ze na opacny koniec
aduskatt
15. okt 2012
@pipka cize vianocne stretko marcipanok u Teba?🙂
ajka82
15. okt 2012
@dm1 tak ja som myslela take nocne v kuse ako mas ty tu jednu...teraz uz to zmaknem za menej jeden vecer ak netreba nechat vytvrdnut nejake casti, co sa tesim... asi trebalo naozaj prist na nejake principy a pod...troku praxe a trpezlivosti 🙂
pipka
15. okt 2012
@aduskatt sak ale ja mam afto...tak dakam uz len dondzem aby sme sa stretli 😃 😉
ajka82
15. okt 2012
@pipka mozem ti pred verami zazvonit s prazdnou krabickou den pred vianocami a odist s plnou? :-p
aduskatt
15. okt 2012
@pipka co tam po afte, hlavne, aby boli kolááášiky a veláááááááááá 😃 😃 😃
pipka
15. okt 2012
@ajka82 boze ale toooolko humoru takto na noc? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ale mooozes co by nie..ak donesies macka Pu , zajka, tucniakov a novomanzelov z marcipanu...tak v pohodeeee :-N 😃 😃
pipka
15. okt 2012
jaaaaj babyyy ...sadlo sa mi tu trase jak sa rehocem 😃 😃 😃
ale musiiim uz ist spat :-N 😉 sak rano o siestej budicek 8-( :-N
ajka82
15. okt 2012
@pipka pocuj a zajo musi byt vymodelovany? nemoze byt zivy? :-N
aduskatt
15. okt 2012
@pipka inak, ja vzdy, ked citam ze káviššška a kolaššššik, tak ma napadne Smeagol🙂) tusim si urobim tortu na temu Pan prstenov, bude taka mališšššká a Milušššššká
pipka
15. okt 2012
@ajka82 neeee, zivy neee...sak kto by to tu opatroval :-N 😃 chudak by tu mal zivotnost tak 2 dni...a tento moj "likvidator" by mu dal :-p :-N 😃
aduskatt
15. okt 2012
@pipka ocuj, sak neic spat, tym padom nemusis vstavat🙂
ajka82
15. okt 2012
@pipka jeziiis, sak ja tiez rano vstavam a musim zlobra do skolky nejak nahnat 8-( dnes rano po 3 tyzdnoch doma s chorobou a take vystupy robila a skriekala jak pavian ze ona tam naide :-S :-N urcite aj na slavicom pobudila vstkych :-x
pipka
15. okt 2012
@aduskatt sama si pises? =-) 😃
aduskatt
15. okt 2012
@pipka no jasne.sam sebe si🙂
ajka82
15. okt 2012
@pipka tento je trenovany uz zije 9 rokov 😉 a prezil aj ked sme ho nechali doma a zabudli dat kamosovi kluce nech ho krmi tyzden a pol :-N chudak, ale tak tahala vodu potom
pipka
15. okt 2012
no idem ja sladucke moje...dobru nocku 😉 😉 😉
aduskatt
15. okt 2012
@ajka82 a pre teba to tiez plati.neic spat, nemusis vstavat🙂)
a ja vstavat nemusim, moj zlobor je marod:-).vykopem starsieho do prace a spime do deviatej🙂
pipka
15. okt 2012
@ajka82 boooze no chuuuda :-N
aduskatt
15. okt 2012
@pipka Dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a sladke sníííšššššššky🙂)
ajka82
15. okt 2012
@aduskatt no idem aj tak, aj ked sa mi stavat nebude chciet...ja som pospavala teraz tri tyzdne do 9-10 :-p

Začni písať odpoveď...

Odošli