Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
benjik
16. júl 2010
@vinka a fakt si to nezkopírovala a nevytiskla, nádhera!
julinka25
16. júl 2010
dakujem dievcata, aj vase diela su nadherne!!! 🙂 🙂 🙂
vinka
16. júl 2010
@benjik čo myslíš to logo?Nie,nie dík,že zožalo taky úspech.Aj mne sa najviac na celej torte páčilo to logo 😃 😃 Tu je detail mašle 😉
vinka
16. júl 2010
@dm1 😃 😃 😃 😃 a májovky ti rozumeli o čom píšeš? 😃 😃 😃
vinka
16. júl 2010
@julinka25 pána a ten nemo je fantastický 😉
dm1
16. júl 2010
@vinka ani moc nie ked som tam spominala ferrari a torty 😃
reruna
16. júl 2010
Ahoj, prosím vás kde kupujete ty potravinářské barvy, já jsem to u nás zatím nikde neviděla, máme tu jen Albert a Lidl... a horko těžko jsem sehnala mandlové aroma - v drogerii...
a prosím vás nemáte někdo link na nějaký video návod, jak potáhnout kulatý dort?
vinka
16. júl 2010
@reruna práškové kúpiš v drogerke.A gélove cez internet 😉 www.peceniehrou.sk 😉
anibas
16. júl 2010
@vinka perfektnéééé auťáky x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)

a kabelka bola pečená v oválnej zapekacej miske a na pol rozdelená a vaňa v kovovej miske a okraje orezané
kabelka vážila 1,5 kg a vaňa 1 kg - a to mala vážiť 0,5 kg :-p 😃
reruna
16. júl 2010
Holky díky 🙂
anibas, vinka - jste hrozně šikovné 🙂
vinka
16. júl 2010
@anibas kriste,že pol kila.To by som sa asi ani netrafila. 😃 😃
beruska2x
16. júl 2010
holky ja to ted dodelala, ani mi nechtela vystydnout zelatina a malej nechtel spat :-p ale dobrej bude 😃
alionuska
16. júl 2010
Slniecka..iba pridavam nove fotky..zajtra budem citat a pozerat co ste krasne popridavali....
Ruzickova klasika
Madagaskar
spiderman
slzicka s orchideami
Futbalova lopta
Korytnacky 02 z reklamy🙂
vinka
16. júl 2010
@alionuska kriste ženská to ako stíhaš.Ja som mala dve a som fachčila skoro celý den.ty ako zvládaš 6 =-) Ty snad niesi ani človek ty asi čaruješ ženská.Fakt su krásne tie torty. 😉
beruska2x
16. júl 2010
@alionuska ali no krasa 😉 ty orchideje jsou jak zive, mas muj obdiv v tom teple :-N
vinka
16. júl 2010
Tie korytnačky mi pripadajú ako keby sa išli množiť 😃 😃 😃
beruska2x
16. júl 2010
@vinka na co ty hned nemyslis 😃
vinka
16. júl 2010
@beruska2x aj tvoja tortička je krásna 😉
vinka
16. júl 2010
@beruska2x ale nie?no kukni na ne. 😃 😃 😃
beruska2x
16. júl 2010
@vinka no jo no |-| 😃
sloniiicek
16. júl 2010
ahojte kocky. tak predstavte si, ze mam za sebou svoju prvu torticku na objednavku. taka som bola rada. v stredu vecer mi pisala kamoska a dnes vecer si bola pre nu. a predstavte si, ze to bola objednavka na pipika. 🙂 poziadavka bola, aby bola vesela.

a druha torticka bola pre dcerku v stredu k narodeninkam.
sisa.b
16. júl 2010
@alionuska nadherne torty x-) x-) x-) ako to robis, ze aj v takomto teple sa ti dari?

u mna hotova katastrofa. viac nez hodinu som potah na striedacku rozvalkavala, podsypavala, skusala potahovat, dvakrat som ho strhla a aj tak je to hrbolate a otrasne 😢 😢 😢 kurnik, a to je moja prva zakazka. ja snad nebudem mat odvahu si ani za suroviny vypytat |-|
vinka
16. júl 2010
@sisa.b a kde je foto?
bianca
16. júl 2010
@alionuska nadhera ale neda mi......co robia tie korytnacky ? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

inak decka zasa sa mi dari.Som dofarbovala kvetinky a margaretku som totalne poserkala a gerbery ani nohovorim.Nikto mi pomiesal stetce a omylom som vzala ten zo zelenou farbou,namocila do oranzovej a malovalaaaaaaa.A mam hnede flaky.Slak ma trafi
vinka
16. júl 2010
@bianca nerozumiem ty máš na každú farbu jeden štetec? =-) No a,že len ja myslím na hluposti ked som kukla na tie korytnačky 😃 😃 😃 Aha čo si si všimla 😃 😃 😃
bianca
16. júl 2010
@vinka no ja som toho mala rozmalovane viac vies?Dorabala som tu nestastnu margaretku zelenou a na oranzovu som mala druhy stetec akurat ze sa neako pomiesali a dopadlo to tak ako to dopadlo
vinka
16. júl 2010
Aha.Tak to je smola to hej :-|
bianca
16. júl 2010
este mam otazku.Budu mi drzat kvetinky male na mliec,marcipane bielk.polevou?Ci ako lepite?Musim daco vymysliet ked nakoniec robim uplne neico ine
sisa.b
16. júl 2010
@vinka este ho nemam posladany, iba potiahnuty. cakam, kym sa zas zachladi, lebo mu staci 5 minut mimo chladnicky a uz je hotovy 😞
ale musim povedat, ze uz som kludnejsia. volala som s tou pani este na upresnenie nejakych detailov a ta mi povedala, ze si nemam robit starosti. ale aj tak ma to mrzi 😞

Začni písať odpoveď...

Odošli