Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mima1311
21. okt 2012

@dadka212 viem 😀 , preto som pisala ze potkan potom 😀 , vsak je krajsi ako v rozpravke , 😉

dajna11
21. okt 2012

@dadka212 no pekný to víkend...stíhaš moja 😀

rapunzel1
21. okt 2012

@dadka212 ďakujem, ja vždy na tvojich obdivujem tie farby, sú krásne, a tá tvoja zelená ....

mrka2
21. okt 2012

dievcata,kto robil toho stojacieho anjela?????????

mimcak
21. okt 2012

@mima1311 presne toto sa stalo s cukríkmi aj mne.

mimcak
21. okt 2012

taká som nasrdenááá. Prvý krát som sa chystala na súťaž torty na Helloween do KE. Včera večer som si začala modelovať a ,že dnes pošlem prihlášku.A tam ,že musím byť pri torte od 15 do 19 hod.No dakujem A decká dám kde??? Ved tie sa budú chcieť tam zabávať a nie stáť pri mne. Ja som si myslela, že sa torty niekde položia s menovkou urobí sa nejaká ochutnávka a nakonci vyhodnotenie.A nie ,že tam budem musieť stáť 4hod.pri torte. 😖 nešlo mi ani tak o súťaž ako o aspoň takú malú reklamu 😉 😉 na seba.tak to Ďakujem radšej sa budem venovať deťom ,aby tam z toho niečo mali a aspoň pokukám 😠 ☹ 😉

marci2305
21. okt 2012

Ja len tak skromne, moja prvá taška 😝 😉 A dala mi riadne zabrať!!!

mimcak
21. okt 2012

hmmm,len škoda toho čo som už vymodelovala júúúj tak som sa ťešila

broucek2
21. okt 2012

Moje víkendovky

marianabila
21. okt 2012

moja prva kniha

marianabila
21. okt 2012
saminka
21. okt 2012

@mima1311 ahojky a nemohlo to byt tim ze cukriky nebyly dost roztopene? me se to uz taky stalo, vetsi cukriky si striham nuzkama na mensi at se dobre roztopi,

mima1311
21. okt 2012

@mimcak ahoj , aj tebe ? a co si potom robila ? zachranila si to nejako ? aby som vedela , kebyze sa mi to stane zas , lebo mam este 2 balicky tych cukrikov a uz sa bojim , ze ci to nebolo nimi .....

mima1311
21. okt 2012

@saminka ahoj , neviem ...robim stale rovnako , ja hadzem cele cukriky vzdycky ...ja vzdy dokazem vyvalkat natenucko potahovku , u nas ju moc nejedavame , este ked je tenucka , inac ju nechavaju na tanieriku ...tato sa nedala tak tenko vyvalkat a este v nej boli take krateriky ...ona sa vzdy ked som ju rozvalkala o kus stiahla spät ...chutovo bola dobra , len esteticky to nebolo to prave orechove 😝 😀

mima1311
21. okt 2012

Dakujem vam vsetkym za pacitka , ste ma nesmierne potesili aj povzbudili , si to veeeelmi cenim 😵 😵 😵

mimcak
21. okt 2012

@mima1311 áno aj mne nechala som to tak,lebo stále som miesila,valkala a potom znova to isté aj do chladu som to dala a potom znova a nič nepomohlo.Našťastie to bola tortička pre synčeka k 2r.,ale poviem ti ,že aj mám strach čo ak sa to stane pri zákazke 😠 🙄 ,myslela som ,že chyba je vo mne,ale asi nie 😒

lussy23
21. okt 2012

Ja viem, ž eje to otťrasné a hanbím sa to sem dať, lebo vy pečete prenádherné torty. Bojím sa sem dať tieto otrasné špaty. včera som mala párty pre priateľov, ropbila som tortu a každý dostal aj postavičku, tie psotavičky majú aj niečo spoločné s tými priateľmi. A prvýkrát som robila 3dtortu. je to otrasné, ale robila som to z lásky

zz134
21. okt 2012

@mima1311 nerobila si z nejakych novych cukrikov? mne toto robi jeden typ cukrikov z Lidla Halloweenske

zz134
21. okt 2012

@dm1 krasne to lego!

mima1311
21. okt 2012

@zz134 robila ....este som ich nemala ....boli to biele HARIBO kupovane v Tescu 😒 , co som mala zas ja z Lidla tie biele amerikanske , tie boli OK ...

saminka
21. okt 2012

@lussy23 jsou roztomile, vubec se nestyd, ja bych takove vubec nesvedla 😅 😵 jen tak dale !!!!

zz134
21. okt 2012

@mima1311 tie haribo mam kupene ale este som nepouzila. vyskusam ich a napisem. Americke bielu su vyborne! z tych sa mi najlepsie robi!

mima1311
21. okt 2012

@zz134 tak daj vediet , ja mam tiez este 2 balicky , ale jedny do ruzova a druhe do zlta ...tak uvidim ako to bude vyzerat s nimi ...

lussy23
21. okt 2012

@marianabila nádherné dielka.

lokalistin
21. okt 2012

@dadka212 ta ratatoille je bozska
@rapunzel1 ako tie modelovacky su perfektne

lokalistin
21. okt 2012

@broucek2 aky pekny jemny stencil

lokalistin
21. okt 2012

@lussy23 no urcite nie su perfektne, ale otrasne nie su tiez a myslim,ze kazdy nejak zacinal.Ja by som asi ani take neurobila.Ja sa toho bojim,vzdy najdem nieco aby som nemusela modelovat

marianabila
21. okt 2012

@lussy23 dakujem,som totalny amater 🙂

ajka82
21. okt 2012

@lussy23 neni to otrasne a hlavne ze bolo robene z lasky a torticka chutila 😉

pristela
21. okt 2012

@zz134 @mima1311 holky mne sa to stalo s haribo bielymi kupovanymi v kaufe 😝 vyhodila som 10 balikov , skusala som ich zarabat v mensom cize 5 novych pokusov a vsetky leteli do kosa 😝 a teda ja robim mmf uz skoro 2roky v kuse ale toto sa mi stalo prvy krat 😕 ale za to 5x po sebe , asi aby som si to uzila na plno 😀 😀 😀
Aduške to zas robili americke velke balenia z lidla , tak neviem 🙄