Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dada2007
24. okt 2012

@pristela akože to nebol môj nápad, že nudím sa....chcem 10 tort za víkend 😅 😅 😝 😝 😝 😝 fakt ne.......len ma oslovila a zdal sa mi to fain nápad.......až ked som kráčala domov......som si uvedomila, že to by bolo už ozaj verejné.....a toho sa bojím-tej kontroly atd.........

.........kočky..............všetky ktoré ste mi na to reagovali dakujéééééééééééém 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@pristela no.....muž už vyberá kocku ......tak sadaj na metlu a leeeeeeeeeť 😅

pristela
24. okt 2012

@lokalistin otvorilo 😀 by si sa divila co mne vsetko otvara fb 😀 😀 😀 😀 😀 sa aj ja niekedy divím 😅 tlstejsiu som nevidela!!!! ale teba áááno , si pamatam ked si davala kuchynku 😀 a to jazero a poznamku ze ho mas za domom akoby som to ani nečitala 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀

monikapo
24. okt 2012

@muffinka8 Ja som si teraz kupila v Lidl za 19,90e a ma kovove metlicky, aj tam hore, co som skoro odpadla, uz som vratila taky za 89e, lebo prestal ist motor, potom mam tu zabaleny na vratenie Hyundai za 33e prestala jedna metlicka tocit a myslim, ze tento bude naj... 😉 aj ked som sa chcela akoze "braku" vyhnut, nakoniec zistim, ze vydrzi za tie peniazky najdlhsie... aspon metlicky vyzeraju, uvidime co motor 😀

jakelina
24. okt 2012

@lokalistin poslala jsem ti žádost, jestli ti to nevadí. 😉

petkaa28
24. okt 2012

Baby, ked sa uz bavite o mixeroch. Chcem si ist kupit eta gratussino - nemate niektora? Mam mixer s miskou zelmer, som s nim uuuzasne spokojna, len zvlada max 15 vajec, viac sa do misky nevojde, sneh uz potom preteka. Tak chcem robota s velkou misou. V metre ho maju za super cenu ked mate k tomu body...nepoznate ho niektora?

lokalistin
24. okt 2012

@jakelina jasne,ze nevadi,len mi nic nedoslo,ale ved ja si ta najdem 🙂

lokalistin
24. okt 2012

@pristela no jak sme fotili tie saty pre tu svadobku som myslela,ze skoncim v tom jazere ja som fotila 44 velkost a niektore 46 ale teda do niektorych 42 som sa tiez zmestila
a teraz drzim dietu,ale poviem vam, ze mi to padne straaaasne tazko akurat peciem orechove korpusy a cely byt tu rozvoniava ma ide porazit mnaaaam

lokalistin
24. okt 2012

@monikapo ja som mala jeden za desat euro a vydrzal 10 rokov len minuly rok mi z neho nieco vyletelo a musela som si kupit novy mam tusim ten bosh co mam mia114, alebo kto to tu daval rucny a ak sa mozem pochvalit dopriala som si tento (ale tak bol od kolegu starsi,ale len par krat pouzity a dal mi ho na splatky inak by som si ho nemohla dovolit s celou vybavou)

lokalistin
24. okt 2012

@jakelina neviem ci si tu ziadost neposlala bratovi, ale ja som ti teraz poslala ziadost

dm1
24. okt 2012

@pristela vsetko jasne pojdem nakupit 😎

jakelina
24. okt 2012

@lokalistin fakt, já jsem otevřela ten link co jsi tu dala. 😲 😲 😲 😀 😀 😀

jakelina
24. okt 2012

@lokalistin o tom mi mluv, já se krotím v jídle a když peču, tak mi až sliny tečou, ale vydržím a nevezmu si. No jsem zvědavá, jestli se dostanu na svoji velikost 36, teď mám 38 i 40. 😝 😝 😝 Nejhorší ten špek u břicha 😝 😝 😝

lucula73
24. okt 2012

@ajka82 a si spokojná s ním?tá miska je dosť veľká?ja nepečiem veľa,ale musím muža využiť,kým ho to drží,že nech si mixer vyberiem,alebo teda aj robot 😀

lokalistin
24. okt 2012

@jakelina no tak to si fakt poslala bratovi, pockaj svagrova ti zacne nadavat 😀 😀 😀 😀 ,ale nie oni to maju spolu a su obidvaja v pohode. To je ich album ked boli u mna na navsteve 😉

lokalistin
24. okt 2012

@jakelina no ja odkedy peciem som pribrala 10kg ma ide porazit a presne ten isty problem" zachranne koleso" 😝 😝 😝

zuul
24. okt 2012

ahojte dievcata,
tak zasa sme schytali zapal priedusiek. teda deticky. ☹

pripajam moju vcerajsiu do skolky.

lokalistin
24. okt 2012

@zuul nadherna

jakelina
24. okt 2012

@lokalistin aha, tak to se omlouvám, nějak jim to vysvětli 😀 😀 😀, že jsem se spletla, já jsem jako druhou fotku viděla tu tvoji v kuchyni, tak jsem si myslela, že jsi to ty. 😀 😀 😀

jenie123
24. okt 2012

@mamina1978 dakujem.. 🙂 niektore som uz videla a potom som ich nemohla najst.. moc, moc dakujem.. 🙂

jakelina
24. okt 2012

@zuul je nádherná a ten strašák je boží 😉

ajka82
24. okt 2012

@lucula73 ja som spokojna, na take co peciem ja, tak super 😉 misa dost velka, tam je skor problem ked si chces urobit jednu minitortu z 2 vajec, ze sa ti to strati

aduskatt
24. okt 2012

chjo dievcata, ja som nepribrala vela, hadam len dve kila, ale poloviciak mi stale "nadava", ze som ako vyzla a mala by som pribrat............a ja sa snazim marne mu vysvetlit, ze nemienim fucat ako lokomotiva pri zavazovani topanok........

zuul
24. okt 2012

@dada2007 a nechces zivnost? nie je s tym tolko papierovaciek. moj muz ma dve firmy a je dobrovolne nezamestnany 😀 takze da sa vsetko.

lokalistin
24. okt 2012

@jakelina to je v pohode a inac ty to mozes zrusit ked na to kliknes ak ti teda este nepotrvrdili

zuul
24. okt 2012

dakujem vam dievcata. zlate ste. 😀

lucula73
24. okt 2012

@zuul tu nie je problém si živnosť ako takú vybaviť,ale hlavne priestory na to potrebuješ,to v normálnej kuchyni nemožeš robiť,musíš mať špinavú časť,čistú časť,chladničky atď atď..........najnovšia aj vypracované hccp...taký kontrolný systém 😒

jakelina
24. okt 2012

@lokalistin aha, to jsem nevěděla, že to jde zrušit, tak už jsem to udělala. 😀 😀 😀 Tak nemusí brácha doma nic vysvětlovat 😀 😀 😀 😀

ajka82
24. okt 2012

@aduskatt ja tiez stale pocuvam, ze sa mi stehienka stracaju, ze na com mi leginy budu drzat 😅 a mozem ja jest jedno cez druhe a pribrat ani nist 😠 tak bud rada, ze aspon 2 kg si pribrala a povedz aj poloviciakovi 😉
mensie dieta zas chore...bud bol bacil len potlaceny a nevyhubeny, alebo nachytala zas niekde 😖 "ja sa tak tesim, tesim" ako budem piect tento tyzden s nou

jakelina
24. okt 2012

@ajka82 neprovokuj 😀 😀 😀