Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
dm1
24. okt 2012
baby aha aky nazorny postup na formu z lukoprenu. len tam to natieraju tym separatorom a to nemam :-p

http://www.lucebni.cz/data/File/Navody-a-postup...
micmo
24. okt 2012
@zuul Tak ta je nadherna!!!! S dovolenim si ji ulozim jako inspiraci 🙂
anibas
24. okt 2012
@dada2007 fantastické - toto je presne taká formička, ktorú na 100% využiješ !!!!
anibas
24. okt 2012
@mamina1978 kúpila som v niektrom e-shope - ale v ktorom z tých 35 ???????? neviem :-N :-p
p69majka
24. okt 2012
@dm1 toto je linka http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/esho... a vopred pekne ďakujem.
nika1985
24. okt 2012
@dm1 no co ako si dopadla s krajkou
dm1
24. okt 2012
@nika1985 este tuhne :-p. uvidime ci to dam vobec dole. a sa mi zda ze to dost bublinkuje :-o.
luciahromadkova
24. okt 2012
@dada2007 super x-)
dm1
24. okt 2012
@p69majka pozri sa sem tu je zruba vidiet na co ktora sluzi http://www.wilton.com/downloads/productinstruct...

taka ta zahnuta ako Ucko sa pouziva npar. na naznacenie ustociek postaviciek
pipka
24. okt 2012
@sisix drobečky 😉
pipka
24. okt 2012
@dada2007 no veeelmi sikovneho mangela mas, by si ho mohla pozicat 😎 😎 😃 ze by aj mne poodlieval...maaaam tu toho dost :-N 😃

cize aj vy ste to robili systemom ponorit do lukoprenu...nie zalievat 😉 dobre vediet, ze to gunguje 😉
pristela
24. okt 2012
moje nervy holky 😞 , mne sa tááák nechce 😞 už som taká unavená 😞 skoro cely den pečiem :-p a to mám na víkend len dve torty :-N a este mi chýba jeden korpus a jedna marlenka ]-( aale už viem co budem robiť tu hodinu co sa mi bude piect ten posledný- horúci kúúúúpel :-N :-N :-N :-N a marlenicu až zajtra x-)
dada2007
24. okt 2012
@pipka tak to prrrrrr.........žiadna požičiavanie nebude :-N :-N :-N 😃 😃 😃
.....áno, ponorili sme......ale museli sme potom riešiť to zachytenie inými lego kockami..............ked budeme robiť napr. gombík...alebo nejakú bordúrku.....tak tú prilepíme k podložke, dáme obrubu z niečoho(trebárs) z toho lega a nakoniec zalejeme.................inak MM sa vôbec neušpinil, nič nebolo od toho, čiže nepotreboval ani rukavice.
dada2007
24. okt 2012
@pristela ako som ti písala na FB........ja tento tt žiadna torta............ako mi je héééééééééééééj x-) x-) x-) x-) x-)

.......normál kludné večeri..........žiadna ,,korpusová" streda........oujéééééééééééééééééééééé
abriela
24. okt 2012
BABENKY, prosim vas nedate mi nejaky napad na tortu na 1 rok. Mam uz upeceny korpus ale nejako mi chyba napad. Nechcem nic zlozite, ved maly to este velmi nebude vnimat a maminke drobca (svagrinke) kt. vazi 120kg sladke urcite nechyba 😃 .
pristela
24. okt 2012
@dada2007 nedráždi !!!!! ale zas ja budem v nedel "strááááááááááááášne" bohatá 😃 😃 😃 😃 😃
dada2007
24. okt 2012
@pristela hm.......to je pravda 😃 😃 😃 😃
pipka
24. okt 2012
@dada2007 ja tieeeez po sto rokoch nemam tento vikend niiiic 😃
len aby som to nezakrikla :-N zato ten vikend 9.11 . sa aj poskladam, co tu budem mat za blazninec pred tym 8-( :-p
pristela
24. okt 2012
@pipka a co mas ted tyzden , hááá ?
pipka
24. okt 2012
@pristela myslis ten toho 9.11? no mam tu chrobacikovu poschodku, lienku zvlast, jednu McQueenovsku a este jednu narodeninovu, to mi ma kamoska este upresnit...hadam ani spavat nebudem a budem na tom diesli fungovat :-N 😃
pristela
24. okt 2012
😃 😃 😃 😃 ejha no tak rychlo hladaj dátum bo sa mi tam ludia natlacia a uz budeme tankovat až cez letne prazdniny :-p 😃 😃
aduskatt
24. okt 2012
tento vik ani ja nemam nic, aka nahoda🙂 ale krpec mi uz pili usi, ze chce maskrtit🙂
pipka
24. okt 2012
@pristela no sak ten dalsi vikend by sa malo dat...to aj keby som nieco mala, tak dam na piatok...a mozeme vypadnut 😉
teda vikend 17.-18. alebo 24.-25. november....tak si vyberte kedy kto mozete...pozyvam k nam na chalupu 🙂
dada2007
24. okt 2012
@pipka ja mám na budúci tt poschodová na prvé narodky, druhá s konom, tretia so psom a štvrtú nechali na mna-že pre 25 ročnú kočku.......................ja som si ani neuvedomila, že v tento víkend by mala oslavovať moja dcéra........a kedže to mám nabité tortami.........kam by som dala tortu pre nu a dobroty navarené, napečené????? myslím miesto v chladnici nieeeeeeeeto.....takže oslava sa presúva o týžden neskôr 😉 ale nevadííííí 😉
dada2007
24. okt 2012
@pipka čo ti poviem..........ja som fúúúúúúrt marod.....teda na PN :-p takže ja radaaaaaaaaaa.........ale prd z toho |-|
dm1
24. okt 2012
@dada2007 ani ja som sa tentokrat neuspinila to len 1x ked som zachranovala prekotene kocky uz zaliate silikonom 😃
dm1
24. okt 2012
@pipka juuj rada by som len ma caka operacia a neviem este kedy :-p . sak uvidime podla situacie 😉
pipka
24. okt 2012
@dada2007 no ved to som dalsie dve objednavky ukecavala, nech si presunu oslavy...sak ja uz v chladnicke ani jogurt deckam nedam :-N 8-( tak jednu mam stredu potom...

to ja nechapem ako niekedy nic...a potom hrrrrba :-N :-N :-p
pipka
24. okt 2012
@dm1 dani, sak sem netreba nic rezervovat..proste kto v piatok pred tym povie ze ide...tak pride 😎 x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli