Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
mamina1978
25. okt 2012
@emelia Tu je ten receptik....... na tejto stranke hore a aj vela dalsich .........kuki............. 😉 🙂
http://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipan...
artepf
25. okt 2012
@jovanka81 já jsem dělala s autíčkama cars takovéto dorty:
zuul
25. okt 2012
@lawli dakujem ti. nejako sa s tym popasujem.
muffinka8
25. okt 2012
@artepf @pristela prosím vás je tu niekde v receptoch recept na tú čokoládovú "polevu"? Či mám hľadať tam, alebo kde?
artepf
25. okt 2012
@muffinka8 nevím, jakou čokoládovou polevu myslíš, ale jestli chceš dělat čokoládovou modelovací hmotu, tak já jsem ji vyráběla podle tohoto receptu:
http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=275&...
mamina1978
25. okt 2012
@jovanka81 ..........inspiracie z internetu a tu z MK...................... 😉 🙂
muffinka8
25. okt 2012
@artepf myslím to čím si obalila tvoji poslednú tortu 🙂 a inak vyzerá strašne mňamkovo x-)
pristela
25. okt 2012
@muffinka8 neviem co myslíš, ja "obalujem " coko torty len roztopenou čokoládou +cera - pomer dávam všetko od oka =-)
jakelina
25. okt 2012
@florentina já jsem ti psala a pak jsem znova přečetla ten recept a viděla jsem, že je tam mléko, tak jsem to přepsala a tobě se to asi zobrazilo v té původní verzi. Vajíčka nad parou se šlehají s cukrem. Dáš do misky vejce a cukr a šleháš nad parou tak dlouho, až to zhoustne. Ale verzi s mlékem a moukou taky neznám.
muffinka8
25. okt 2012
@pristela hej to som myslela. Takto to robím aj ja 🙂 tak ale radšej sa opýtam či náhodou niečo iné to nie je. A postup ako tak pekne nahladko "obaliť" boky nájdem niekde na nete či aj tu niekde vzadu?
anibas
25. okt 2012
@mamina1978 moje "tehličky" sú do oblúka
jakelina
25. okt 2012
Zítra jdeme na návštěvu, tak rychlovka muffiny. To se dobře veze i na větší vzdálenost autem.
anibas
25. okt 2012
@jovanka81 tak sa inšpiruj 😃 😃 😃 😃
mamina1978
25. okt 2012
@anibas Este aj do obluka :-N :-N :-N :-N :-p :-p :-p :-p :-p :-p Dakujeeeeeem x-) x-) x-) x-) x-) x-)
uz dufam objednam tie spravne 😉 :-N 😃 😃 😃
anibas
25. okt 2012
pekný a perný deň prajem dievčatá - práve som dokončila tekvicu pre susedku - ona piekla a krémovala a ja som len zdobila 😉 😉 😃 😃
mamina1978
25. okt 2012
@anibas Naaaadhernaaaaa x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
luciahromadkova
25. okt 2012
@anibas je nadherna, piekli ste v miske? x-)
lubi22
25. okt 2012
Ahojte 🙂
Obdivujem stále Vaše krásne tortičky, pridám muffinky pre detičky - šmolkovia, muchotrávky a jabĺčka plus ježkovia pre detičky do škôlky 🙂 Pekný deň 🙂
jakelina
25. okt 2012
@lubi22 jsou kouzelné, ti šmoulové jsou fakt úžasní. 😉
anibas
25. okt 2012
@luciahromadkova piekla susedka v bábovkovej forme, dole dala ešte okrúhly korpus a dierku zapchala punčovinou 😉 😉
79zuzana
25. okt 2012
@lubi22 tie smolkove su uzasne, ulozila som si 😉

tu su moje dnesne mojim dvom laskam do skoly 🙂
79zuzana
25. okt 2012
juj, este jednu 🙂
luciahromadkova
25. okt 2012
@anibas dakujem 🙂
pristela
25. okt 2012
@muffinka8 asi stranu alebo dve dozadu , prosto vcera v noci sme to tu opisovali
mamina1978
25. okt 2012
@jovanka81 Postup na ozdobenie celej torticky a vymodelovanym MC 😉 🙂
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v😃0jOtZuqckg...
aduskatt
25. okt 2012
@mamina1978 super postup🙂 aj ta hudba...........
btw, baby, to len ja som taka divna, ze ked robim tortu, tak nemam nelakovane nechty?...........
mrka2
25. okt 2012
@aduskatt ja nemam nalakovane, ani umele.. :-p
aduskatt
25. okt 2012
@mrka2 som sa radsej spytala, lebo ja vzdy odlakujem poctivo a videla som veeeela videi a fotopostupov, kde v pohode nalakovane nechty.................a bolo vidno, ze to nie su gelove, teda kusok laku v kreme v pohodicke, ani si nevsimne ako:)........
jovanka81
25. okt 2012
@artepf tak toto je uzasne ale ja sa bojim, ze to auto nevymodelujem 😞
mariann2
25. okt 2012
@anibas neviem čo @mamina1978 zháňa, ale toto je košíkový vzor a nie teličky, či?

Začni písať odpoveď...

Odošli