Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
eliska22
26. okt 2012
@lawli veľmi pekná tortička x-) x-) x-)
eliska22
26. okt 2012
@anibas parádne tortičky 🙂 🙂 🙂
eliska22
26. okt 2012
@pristela tá postavička nemá chyby, teda aj celá torta samozrejme x-) x-) x-) až na jednu vec, ale to tu už bolo spomínané, papier 😃 😃
eliska22
26. okt 2012
@simasa že nesmejte sa, veď je úplne bombastický !!!!!!!!!!!!!!!!!!
eliska22
26. okt 2012
moja tortuľa, ja tak poskromne už jedna týždenne :-p som chcela zajtra pofotiť vonku, no nevydržala som, tak som ju cvakla aj teraz preistotu 😃 dúfam, že sa bude páčiť, lebo farby mi nezahlásili, len že kvietková 🙂
reruna
26. okt 2012
@mizulienka cukr jsem nedávala do toho tmavého mascarpone krému
jenie123
26. okt 2012
ahojte kocky.. tak pridavam sem barbie tortu.. moc, moc dakujem za pomoc a inspiracie.. ste tu vsetky zlaticka.. 🙂 plnka je pribinacikova s malinami.. 🙂
pipka
26. okt 2012
@bambula1307 no vidiis moja, ona asi nechcela na blind cudziu, tak poprosila kamsku a ta hned volala mne :-N 😃
no sak vravim...Bratislava je jedna velka dedina :-N 😃 😃
monikad1
26. okt 2012
@muffinka8 tieto metličky dostať kúpiť aj samostatné 🙂
lawli
26. okt 2012
@kvietocek7 Ďakujem ,písmenká si robím tak ako sa tu už písalo...teda klasika si vyvaľkám hmotu na tenko a vytláčam cez sáčok ,potom podorezujem skalpelom kde treba...jediné na čo si ja potrpím je ,že keď ich mám takto navrchu torty ,pripravím si ich dopredu a potom sa mi nedeformujú pri lepení ,keďže stvrdnú... 😉
lawli
26. okt 2012
@eliska22 @marci2305 ďakujeeem dievčatá x-)

Aj ostatným vďaka za lajky ...potešili x-) x-) x-)
saminka
26. okt 2012
ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, vidim ze tu mate pridane snad stovky dalsich krasnych dortiku, nemuzu se vynadivat,
ja dnes s dcerkou vyrabela jen mini dortiky a inspirovala jsem se tady na foru, snad to nebude dotycne osubce vadit, dcerku peceni moc bavi, ale nejradeji vylizava misy od testa 😉 Pekny vikendik prejem
levandulka3
26. okt 2012
tento víkend som zobrala len jednu lebo som sa venovala výrobe vencov a ikebán na dušičky - vraj hlásia sneženie takže jedna zo severného polu
simasa
26. okt 2012
@lamps Strašne milá tortička x-)
kvietocek7
26. okt 2012
@lawli jaajj vidis, to super napadik, dik, urcite vyskusam. A aj ich potom este potieras niecim zeby mali pekny lesklejsi vzhlad ci ani nie?
kvietocek7
26. okt 2012
@jenie123 no veeeelice peknaaaa, ja sa tiez strojim na barbie -bude to moja premiera, - chcem sa spytat ako si nadsadzala tu babiku na ten korpus - ci to mas niecim podoprete? a korpusove cesto mas ktore? dik za odpoved
lamps
26. okt 2012
A mám hotovo :-N
zuul
26. okt 2012
dievcata poradite? cinku ako nafarbit na strieborno? praskovou? ci aj gelova je? dakujem.
@lamps krasna torticka
lamps
26. okt 2012
@zuul ďakujem, ja by som asi farbila práškovou 😉
alenv
26. okt 2012
@marci2305 Děkuju moc, začátky byla hrůza ted už se lepším
alenv
26. okt 2012
můj právě dodělaný.. byl to fakt dortík na rychlo a speciálně koláž pro @pristela at není chaos 😃 😃 😃 😃 😃 😃
dm1
26. okt 2012
@zuul gelova strieborna nie je len taka tekuta este ale tiez sa farbi na povrchu. ofarbi si hmotu na sedo a pojde to lahko
pristela
26. okt 2012
@alenv si poklad x-) x-) x-) torticka krásna

@lamps 😃 😃 😃 čo ti budem pisat 😃 😃 vnútro 😃 aj vonkajsok nádherne x-)
lamps
26. okt 2012
@pristela 😃 😃 😃 😃 😃
zuul
26. okt 2012
@dm1 kde si taku objednavala? a dakujem ti.
aduskatt
26. okt 2012
@zuul urcite tekutou🙂
lamps
26. okt 2012
dm1
26. okt 2012
@zuul ja ju nemam tu tekutu len brondzovu mam :-N . Neboj kludne ti to pojde aj praskovou striebornou ked to urobis na sedu. ale toto su tie farby tekute len ten odtien nemam odskusany
http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...
dm1
26. okt 2012
@zuul vobec netreba tekutu ja som napr. tuto motortu farbila praskovou trosicku rozriedenou v alkohole aj to pismo a cislo

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.21388...
dm1
26. okt 2012
baby inak dnes ma napadlo - co tak na vystuzenei torty pouzivat ten vrchnak z kyblika od hmoty velkeho? podla mna to je pevnejsie ako plastovy tanierik a ani by sa to nemuselo obalovat hmmm?

Začni písať odpoveď...

Odošli