Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

eliska22
28. okt 2012

@simasa ani by som nepovedala, že nie si maliar, nádhera, ja by som toto neurobila ani keby.....máš môj obdiv 😵

aduskatt
28. okt 2012

@dm1 ale ja sa polepsim🙂

pipka
28. okt 2012

@aduskatt zlatik na to nepotrebujes photoshop, aspon ja to mam tak, ze hned ako sa mi stiahne foto do pc, tak tam hore v lište mam moznosti: opravit foto...a tam sa mi rozklikne ze orezat, odstranit cervene oci, otocit foto..atd 😉 skus kuk ci to tak´m aj ty nemas 😉

aduskatt
28. okt 2012

@pipka moja, ja stahujem fotky z mobilu a neda mi tam ani vpisat si vlastne meno☹ neviem, ci je to prave tym, ze je to mobil a nie fotak☹ skusim vytiahnut klasikus aparat a uvidime.....ale nevylucujem, ze chyba je niekde medzi stolickou a klavesnicou 🙂

pipka
28. okt 2012

@aduskatt 😀 😀 😀 no skuuuus 😉

simasa
28. okt 2012

@pipka Ďakujem, Jani - odovzdám 🙂 Naša je do tých príšer zaľúbená 😝
@muffinka8 Priznám sa, že netuším, ako chutia tieto sirupy, ale myslím že dobrý bude akýkoľvek s mätovou príchuťou. A dôležitá je aj tá aróma do krému.

simasa
28. okt 2012

@eliska22 Ďakujeeem! 🙂

simasa
28. okt 2012

@drobec33 Bud vela prasku do peciva, alebo pecene prilis rychlo (pri vysokej teplote) - a treba to v rure davat na tie nizsie priecky.

pristela
28. okt 2012

@aduskatt anjelicka , ale ved ked stiahnes foto z mobilu do pc , klikni pak na foto pravým a otvori ti moznosti a tam upravit 😉 ja též nemam fotoshop ☹

pristela
28. okt 2012

@drobec33 ja peciem v strede , treba ale dodrzoovat mnozstvo prasku do peciva! , mat ruru vyhriatu, ja vyhrievam aj peciem na 150 , a nevybrat skor nez sa ma, bo vtedy tiez lubi korpus padnut ked vytiahnes skoro

aduskatt
28. okt 2012

@pristela ty nemas fotoshop? neblaaaaazni🙂)
btw, ked dam upravit foto, tak sa mi neda napisat nic do nej...............chjo...idem sa s tym skusit pohrat nejako inak

pristela
28. okt 2012

@aduskatt dáá, ked das upravit foto a otvori sa ti to tak hore na liste mas velke tlacene A , klik na to , pak si kurzor potiahni obdlznit kde chces pisat , pak sa ti same prehodi hore na liste typ pisma, velkost, poklikaj co chces napis a hotovo

aduskatt
28. okt 2012

@pristela no idem to skusit, potom dam vysledok

aduskatt
28. okt 2012

@pristela no a sme pri tom.ja tam proste to velke tlacene A nemam ☹

aduskatt
28. okt 2012

@pristela takze, orezane je,ale to meno tam dat nejde☹

aduskatt
28. okt 2012

ten jablkovy krem je fantastikus.....nie ze by som sa teda chcela chvalit, ale ano🙂)

maya30
28. okt 2012

baby ked sa chcem zmestit do cca 2,5 - 2,7kg a na torte ma byt este aj traktor s vleckou a plnka mascarpone s ovocim - to z kolkych vajicok treba korpus a aky velky ? 😕

aduskatt
28. okt 2012

@maya30 ja by som robila tak 18 cm

nika1985
28. okt 2012

@aduskatt
@pristela babule ja vam tusim ten fotoshop poslem na cd aj s navodom🙂 ale este lepsie pridte na kavicku 😉

maya30
28. okt 2012

@aduskatt hm tak to asi len 4 vajicka a mini-mini traktorik, ci ? 😀 😝

pristela
28. okt 2012

@aduskatt taketo nemás ? je to uplne obycajny skicar co ma kazdy pc v sebe, tak ak ho najdes otvor v nom .

Ospravedlnujem sa holky o netortovu foto ale zrovna som ich dnes vkladala tak ich tu mam ako prve 😕

@nika1985 chaa, nedráždi s kavou 😀 jaa som blííízo 😀 😀 😀

pralinka25
28. okt 2012

@aduskatt no daj teda recept na ten jablkovy 😵

aduskatt
28. okt 2012

@nika1985 moja, ale ja nemam photoshop🙂 takze mne je to nanic.na upravu obrazkov pouzivam office picture manager.a doteraz som nedosla na to, ako vlozit pismena do obrazku........🙂

nika1985
28. okt 2012

@aduskatt 😉 🙂 dufam,ze sa nehnevas

aduskatt
28. okt 2012

@pristela skicar skusim pohladat🙂 ale s takymto som sa v tomto ntb este nestretla🙂

nika1985
28. okt 2012

@aduskatt tak ak budem mat cas najdem ti nejaku aktualnu verziu a poslem link dokonca mne ho dal manzel aj v cestine nech ho neotravujem stale teda nie ze by som tam nieco robila ale tak na orezanie fotiek a par uprav na kalendare sa da 😉 keby som mala cas tak ti ju trosku upravim ale krpcem vstal utekam

aduskatt
28. okt 2012

@nika1985 nehnevam🙂 len prosim ozdobnejsie pismo a ruzove, xixi🙂

nika1985
28. okt 2012

@pristela kludne prid ja budem len rada 😉

nika1985
28. okt 2012

@aduskatt vecer prerobim 🙂

pristela
28. okt 2012

Inak , vsak ja netusim , preco sa my TO a okolie sem tam nestretáme 😀 teda ja sa stretám s Dadkou 😵 ale mohli by sme aj viacere tak pokecat tortovo.