Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
28. okt 2012

@petrofka recept na doma vyrobenú poťahovú hmotu nájdeš na prvej strane tejto diskusie a čo sa týka korpusu a krému je ťažko radiť, ktorý je najlepší lebo každému chutí niečo iné. Ale skús pozrieť tu: https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/ určite niečo nájdeš 😅 najlepšie je vyskúšať

aduskatt
28. okt 2012

no baby, moja dnesna lenivost vyliezt von skoncila zemlami🙂 o chvilu budu dopecene🙂

simasa
28. okt 2012

@dm1 Dani nadhera a na svadobke kraaasne kvety.
@pristela Zanet, Ty si nespominala, ze nejake poschodove robis tento vikend? Uz si davala fotky? Ja si len nie som ista, ci som nejaku stranu preskocila, alebo si fotky este nedavala 😅

nika1985
28. okt 2012

@aduskatt a skicar nemas v kompe

dm1
28. okt 2012

@simasa dakujem ale mam pocit ze tam ozaj uplne zanikli a celkom take obstojne ruze to boli 😝. Som si az neskor uvedomila ze som mozno mohla davat dalej od seba viac by vyzneli ale nechcela som to uz menit aby enbola dopichana ako reseto 😔 . A jasne pristelka davala krasnu svadobnu aj pre dievcatko

aduskatt
28. okt 2012

@nika1985 nemam, ale uz mi to nevadi

aduskatt
28. okt 2012

no, zemlicky hotove, tu je vysledok🙂 tusim je ta lenivost obcas aj uzitocna 🙂

simasa
28. okt 2012

Babule, jedna s oslavenkynou 😵

lokalistin
28. okt 2012

@muffinka8 daj potom vediet ake to bolo ja som chcela tiez koktejlovy kupit

jakelina
28. okt 2012

@simasa jééééééé, to je nádherná fotka

simasa
28. okt 2012

@dm1 Mne sa nezda, ved tymi hortenziami si to trocha oddelila. Vidis, tak ja som musela preskocit nejake strany, neviem, ako som to tu citala. 😝

lamps
28. okt 2012

@simasa Silvika, máš nádhernú dcérku a všetko naj... 😅

evvina
28. okt 2012

Manželovi jen tak z lásky. Jen foceno ted a mobilem tak to není ono, 🙂

lokalistin
28. okt 2012

@pristela ja by som sa tiez rada stretala ☹

pristela
28. okt 2012

@simasa jo jo davala som 😀 ale o nic si neprisla , normalna bieeeelaaaa 😝
dnes mi pisala nevesta a moooc ma potesila výrokom 😀

@dm1 som bola zvedava na tie postavicky 😀 😀 😀 a fakt , mala si pravdu 😀 ale ked si ich odmyslíš je torticka kraaaasna 😵

muffinka8
28. okt 2012

@lokalistin uvidím či sa mi to podarí zohnať 🙂 chcem spraviť na naše novembrové meniny takú tortu tak potom isto napíšem čo a ako bolo 🙂

@pristela @pristela ďakujem 🙂 niečo poskúšam

pristela
28. okt 2012

@lokalistin ty si na vianoce ked tu budes rezervuj a mozme dat stretko bud v kaviarnicke, abo u mna abo kde 😉 😉

dm1
28. okt 2012

@pristela zeee? 😀 som ich tam ani neprilepila som povedala nech si ich tam potom polozia

miciatko
28. okt 2012

@aduskatt ja by som si prosila recept na zemlicky, su uzasne, mnaaam

jakelina
28. okt 2012

@dm1 lidi mají divný vkus co??? 😒 😝

lokalistin
28. okt 2012

@pristela ok beriem ta za slovo som doma od 20.do 28.12.

aduskatt
28. okt 2012

@miciatko dam do dvojky🙂

jakelina
28. okt 2012

@aduskatt já jsem pekla ten tvůj chlebík a byl výborný 😉

simasa
28. okt 2012

@jakelina
@lamps Ďakujem babule 😵

pristela
28. okt 2012

@lokalistin andelicka ozvi sa mi , ku mne mozes kedy kolvek , aj na stedry den , mne to absolut nevadi-teda pokial tebe nevadi bordel 😀 😀 alebo mozme aj sadnut niekam, ja som zvacsa mooooc prisposobivá , ako želatinovy stuzovac dr. oetker 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dm1
28. okt 2012

@jakelina veru maju nuz co uz narobime... aspon ze iba postavicka bola divna cela torta by sa mi zle robila keby sa mi to nepaci...

aduskatt
28. okt 2012

@jakelina tak to sa veeeeelmi tesim🙂)

pre pripadnych zaujemcov, recept na zemlicky je v dvojke🙂

simasa
28. okt 2012

@pristela
@dm1
Ja som tela asi 5 stran obehla, ale svadobnu som nasla - a ze o nic som neprisla - dora jedna - ved je naaadherna!

pristela
28. okt 2012

Holky co ich mam na fb, som uz pisala , ze milujem foto z akcii torticiek , ako sa nesu, pecu, modeluju abo s oslavencami, tak fotievam aj ja , tak ich vkladam aj sem , mozno tiez radi take mrkate 😀
nevesta pisala že, niektorí svadobcania vraj vraveli , ze lepsiu tortu v zivote nejedli 😀 co ale znamená kedze pouzivame skoro tie iste receptiky, ze baby, sme dobréééé!!! aj ked niesme origos cukrárky 😀 😀 😀

@jakelina pre teba odkazík 😀 😀 andelicka davam ich malom 😀 bo nechcem to tu zbytocne na velko tapetovat , mozno nie kazdy sa na to chce mrkat 😉

dadka212
28. okt 2012

no som si splietla tému, tak pridám aj sem fotky jedna zabudnutá futbalová a jedna zo zbytkov