Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
2. nov 2012

@dadka212 vypadá to divně 😝

luciahromadkova
2. nov 2012

moja vcerajsia tekvica- skuska pecenie v miskach, no tvar celkom nie je ono, ale nabuduce to bude lepsie 😉 inak cokoslahacka a visne, mnam kombinacia

mamina1978
2. nov 2012

@dadka212 ved ta predloha vyzera hrozneee 😝 😝 😝 😝 Tvoje torticky su omnoho krajsie,tak ja by som sa na takuto nedala nahovorit. 😒 😒

drobec33
2. nov 2012

@pristela ozaj, kde najdem recept na tolko ospevovany mramorak? Zabijem sa kym to budem hladat na skoro 4tis, strankach... 😅

vlada111
2. nov 2012

@dadka212 urob nám radosť, skús to 😀 😀 😀 😀

denisak77
2. nov 2012

@ajka82 aj ja mám podobných

mamina1978
2. nov 2012

@vlada111 a ty nam tie uz urob radost a chod rodit 😉 😀 😀 😀 😀 Uz sa tu vsetky nevieme dockat, kedy nam tu hodis fotku tvojho druheho babätka 😀 😀 😀 😀 tak sup- sup do porodnice a hned spät medzi nas 🙂 😉 Nech uz zase zacnes piec torticky a my mame dalsie nove inspiracie na ulozenie 😵 😵

lukika
2. nov 2012

@pristela a ty aj vymažeš a vysypeš formu alebo nie?

denisak77
2. nov 2012

@pristela ,nádherné

dadka212
2. nov 2012

@mamina1978 no ja takúto tortu robiť nebudem, to určite nie, nemôžem urobiť niečo čo sa mi vyslovene nepáči 😝 ja by som ju určite zmenila a riadne 😀
@vlada111 ale nééé radšej 😀
keby ste vedeli aké pekné inšpirácie som jej poslala a ona si nájde na nete takúto 😔

micikatka
2. nov 2012

@lukika a prosim ta to vyjde na aku velku tortu?

pristela
2. nov 2012

@lukika urcite nie, len vystrihnem papier na pecenie na dno a to je vsetko , ziadne vysypavanie ani mazanie , nic

lukika
2. nov 2012

@micikatka neviem ja som ju nikd& nerobila to som mala len uložené

anibas
2. nov 2012

@dadka212 len samotný spodok 35 x 35 cm môže mať 6 kg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a predloha DES !!!!!! 😀 😀 😀 😀

lukika
2. nov 2012

@pristela díky som si myslela len v tom recepte na mramorák to písali tak som sa preistotu spýtala

anibas
2. nov 2012

@dadka212 a ešte mohla mať 7,5 kg - ale každé poschodie 2 hrubé korpusy a medzi to máličko krému !!! 😝 😝 😝

simasa
2. nov 2012

@miciatko Ano, ona ma bakterialnu, mala aj zelene sopliky. A dakujem.
Mam z toho hrozny strach - keby sa zacala dusit, tak neviem, co by som robila. Takze v spalni na noc vsade mokre uteraky, radiator vypnuty a viackrat za noc som vetrala. Snad uz bude dobre...

pristela
2. nov 2012

este ma napadlo , holky , ona ma pod tou tortou ten ozdobny kruhovy papier 😨 a tie sa predavaju v akej najvacsej velkosti ? jej pretrca na kazdej strane kusok tak aj podla toho by sa dala vypocitat velkost 😉 bo ked mrkam na tu podlozku tak s nou to do chladnicky asi nenapratala

aduskatt
2. nov 2012

@pristela ale ze aky mas ty postreh...tu podlozku som videla, ale vobec ma nenapadlo dat to do suvislosti s velkostou torty................

lussy23
2. nov 2012
lussy23
2. nov 2012

@ajka82 to je nádherné waw!

dm1
2. nov 2012

@dadka212 mozno mala kazde poschodie len 3 platy ale aj tak sa mi zda tazko sa trafit do 7 kg

lussy23
2. nov 2012

@levandulka3 krásna
@mamina1978 krásna waw.
@njonja krásnučká
@daducha krásna @1katuska73 krásna
@njonja zase si tu niekto robí srandu. takto predsa nevyzerá prvotina. 🙂to ako sa vám podarilo urobiť takú dokonalú tortu na prvýkrát? a tie dokonalé postavičky? Nádherná torta @rachel36a krásnučká @salonka1981 nádherné dielka @larah parádna tortička
@dadka212 Krásna
@romea krásnučká
@zdenallicka waw

lussy23
2. nov 2012

@ajka82 čím je to namaľované, že sa to tak leskne?

lussy23
2. nov 2012

@dadka212 krásne dielka
@marci2305 krásnučká @zuul krásna tortička @florentina krásny @lamps krásne
@cestovatelkaandrea krásna @njonja krásnučká tortička
@mariann2 krásne
@hejdita krásne autíčko
@vecernicci krásna
@eliska22 krásne mačičky

pativla
2. nov 2012

Chcem sa spýtať či čakáte aby poťah na tortu marshmallow vychladol, alebo ho rozvaľkáte hneď?

ajka82
2. nov 2012

@lussy23 dakujem 🙂 malovala som gelovymi farbami s kvapkou vody zmiesanej-macka a na topanke aj praskova farba rozrobena v gelovej s vodou

vlada111
2. nov 2012

@mamina1978 jáááj ty si zlatá, ja by som si to už tiež rada dopriala, ale stále nič. Včera som aj mrežovník upiekla, dnes som behala celé doobedie po meste a nič 😒 No neviem, v utorok to bude na 100%, ale radšej by som išla bez vyvolávačky. A torty? No uvidíme ako budú vyzerať pri dvoch deťoch 😀

vlada111
2. nov 2012

@dadka212 a ešte tvoja vylepšená verzia bude určite tá horšia pre ňu. No všeobecný nevkus existuje odpradávna a veru sa to tuším zhoršuje 😀